Şimdi Ara

Note 4 lolipop grafik performansı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar note 4ü lolipopa güncelledim güncelleyeli grafik performansı düştü hem antutuda 3d grafik performansı puanı çok düştü hemde oyunlarda hissedilir bi fark var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Galiba bir bug varmis gpu guc tasarrufundan çıkamıyormus. 266 mhz hizinda kaliyormus. Psyshick benden daha ayrintili biliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

Galiba bir bug varmis gpu guc tasarrufundan çıkamıyormus. 266 mhz hizinda kaliyormus. Psyshick benden daha ayrintili biliyor

Nasıl yapıcaz kardeşim peki? Güncelleme ile düzeltilir mi?

• binan22 B kullanıcısına yanıt
    Güncelleme sonrası telefonu fabrika ayarlarına almadıysanız yapmanızı öneririm. Bu işlem yapılmadığı takdirde güncelleme sonrası birçok yazılımsal sorunla karşılaşılabiliyor android telefonlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: binan22

quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

Galiba bir bug varmis gpu guc tasarrufundan çıkamıyormus. 266 mhz hizinda kaliyormus. Psyshick benden daha ayrintili biliyor

Nasıl yapıcaz kardeşim peki? Güncelleme ile düzeltilir mi?

Muhtemelen. En son Lollipop sürümünü yükleyin odinden ama sorun onda da var mi bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kemalboran

Güncelleme sonrası telefonu fabrika ayarlarına almadıysanız yapmanızı öneririm. Bu işlem yapılmadığı takdirde güncelleme sonrası birçok yazılımsal sorunla karşılaşılabiliyor android telefonlarda.

Fabrika ayarlarına almadım da komple herşey silinsin istemiyorum ya nasıl olcak

• binan22 B kullanıcısına yanıt
    Bu işlem sonrasında dahili hafızadaki bütün veriler silinecektir. Yedeklerinizi alıp telefonu fabrika ayarlarına çekin.
  • wipe falan yapmana gerek yok duzelmiycek cunku. guncelleme beklemen lazim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.