Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 3 '7 oyun performansı nasıl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
4.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar internette araştırdım bütçeme göre en iyi tablet bu oyun incelemelerini izledim kaliteli oyunlarda kasma çok az derecede kullanan varsa oyun performansı nasıl ? ayrıca ben bunu hdmi ile televizyona nasıl bağlarım bide bunun telefon özelliği var dimi normal arama yapabiliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shotgunner -- 19 Ağustos 2013; 22:40:33 >

• Bende var. 2 gün oldu alalı. Yarın kısmetse iade edeğim.

Çünkü wi-fi konusunda saçmalamalar, ayarlara girince donmalar vs var. 7 gün içerisinde koşulsuz iade etme olayından dolayı yarın Ankara Vatan'da (bıdı bıdı ederlerse) cam çerçeve indirmeyi planlıyorum.

Oyun konusuna gelince. Bir çok kastırıcı oyun denedim kötü değil ama iyi de değil. İdare eder.

HDMI ile televizyona bağlama konusunu bilemiyorum. Cihazın telefon özelliği yok.
  • Ayni tablet elimde real racing 3 bile akici donma filan yok oyun performansi gayet iyi arkadasim alirsan pisman olmazsin wifide sikinti yok yanlis bilgi verme arkadasim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WİFİ'nin az çekmesi gibi ortada çeşitli spekülasyonlar dönüyor ama , benimde merceğim altında bu Galaxy Tab 3...
    Yeni nesil nexus 7 ülkemizde çok büyük ihtimalle fahiş rakamlardan satılmaya başlanacak.Fiyatını da bir kenara bırakırsak eğer zaten yeni nesil nexus 7'nin gelmesi kesinlikle 3-4 ayı bulur diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^7pMş^

Ayni tablet elimde real racing 3 bile akici donma filan yok oyun performansi gayet iyi arkadasim alirsan pisman olmazsin wifide sikinti yok yanlis bilgi verme arkadasim

Yanlış bilgi? Benim cihazı ben İADE edeceğim çünkü wi-fi problemli dedim ve yanlış bilgi mi veriyorum?

Sen kimsin peki?

Benim ne yaşadığımı bilmeden nasıl yargılıyorsun.

ne manyak bir forum oldu burası ya. Sanki cihazı kötülüyorum!
  • quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Bende var. 2 gün oldu alalı. Yarın kısmetse iade edeğim.

Çünkü wi-fi konusunda saçmalamalar, ayarlara girince donmalar vs var. 7 gün içerisinde koşulsuz iade etme olayından dolayı yarın Ankara Vatan'da (bıdı bıdı ederlerse) cam çerçeve indirmeyi planlıyorum.

Oyun konusuna gelince. Bir çok kastırıcı oyun denedim kötü değil ama iyi de değil. İdare eder.

HDMI ile televizyona bağlama konusunu bilemiyorum. Cihazın telefon özelliği yok.

peki wifi dışında cihazda herhangi bi sıkıntı varmı menü geçişleri hızı nasıl. yada sizin oyun oynamak için önerebileceğiniz fiyatı 400 den aşağı ama kaliteli olan bi cihaz varmı (artes piranha ainol novo olmasın)
  • quote:

Orijinalden alıntı: shotgunner

quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Bende var. 2 gün oldu alalı. Yarın kısmetse iade edeğim.

peki wifi dışında cihazda herhangi bi sıkıntı varmı menü geçişleri hızı nasıl. yada sizin oyun oynamak için önerebileceğiniz fiyatı 400 den aşağı ama kaliteli olan bi cihaz varmı (artes piranha ainol novo olmasın)

Arkadaşlar cihaz giriş-orta seviyesi gibi görünse de bence giriş seviyesinin yeni üyesidir.

Oyun konusunca CİDDİ sıkıntı yaşamazsınız. Ama "Yağ gibi aksın" derseniz o da bu fiyata zor.

Ben pek sorun görmedim. Bir çok oyun denedim gayet de güzel oynanıyor keyif veriyor.

Ekranı bu fiyat dahilinde en iyi ekran diyebilirim. Sadece çözünürlük konusunda bendeki Note 2'den DOĞAL olarak kötü. O da normal.

Wi-fi dışında bir problemim yok benim. Ama wi-fi kiminde harika kiminde (örnek ben) facia...

Birazdan gidip ya DEĞİŞTİRECEĞİM ya da İADE EDECEĞİM.

:)

• sana tavsiyem asus memo pad hd7 hepsiburadada satışta bir bak sgx544 gpu var
  • Oyun performansi kotu degil.Kasma yapmiyor oyunlarda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 gündür kullanıyorum. Hiçbir problem yok..
  • bende aldım wifi problemi yüzünden kafayı yicektim ama sonra samsung kies ten güncelleme yaptım düzeldi asfalt 8 ide kusursuz bir şekilde açıyor ama yükleniyor yazısının bitip de oyuna gelmek biraz uzun sürüyor
  • Wifi de sorun yok ama subway oynarken, bir programin acilmasini beklerken donuyor. Kasiyor. Sadece cocuklar oynadin diye aldim cocuk 8 yasinda o bile 8" lik tab 3 aradindaki farkli anladı.
    Note 2 ile kiyaslamiyorum bile

• can.avar kullanıcısına yanıt
    Arkadaslar sakın almayın çöp wiki çekmiyor 10 kere dondü ironman3 açılmıyor berbat ötesi inanın bana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iki çocuk için almıştım birinde subway sorunsuz açılıyor pil ömrü daha fazla gidiyor
    diğerinde subway açılmıyor ve pili sanki daha çabuk bitiyor
    birde şarj süresi çok uzun
  • Nss candy crush gibi ufak tefek oyunlar icin guzel buyuk oyunlardan fazlabir sey beklemeyin

• Kardeş Samsung Galaxy Tab 3 Lite kulanıyorum.
    Oyun performansı harika kasma görmedim,Pil hızlı bitme sıkıntısı yok ben 2 gün boyuna oyun oynadım Pili 20'ye geldi doldurdum
    Yani Tablet harika!

KONU KAPANABİLİR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tornado33

Arkadaslar sakın almayın çöp wiki çekmiyor 10 kere dondü ironman3 açılmıyor berbat ötesi inanın bana

KARDEŞ TABLET'TE SIKINTI YOK!
    Wİ-Fİ 'de iyi ?
    OYNUN BOZUKSA TABLET'E SUÇ ATMA!

• hocam nickimi görmüşsünzdür zaten tabletin bende 8 inç olanı var 7 inçini alacaktım almadım zaten tabletle haşır neşirim

Tableti 2 senedir kullanıyorum.7 inç olanının litesi tanıdğımda var subway da bile kasıyor takılmalar oluyor.Hele asphalt da donuyor zaten.Ben mağazada baktım subway açılma sürelerine zaten apaçık fark var.Bu arada 10 inç olandan daha iyi perfonmans var 8 de.10 da sadece batarya ve ekran büyük.

Güncelleme 4.2.2 de kaldı bende sinirlendim sammobileden odinle 4.4 ing rom indirip flashladım.

Cyaogenmod vb kurdum tablet güzelleşiyor ama bende sonradan cm12 de wifi olmadı.

Dediğim gibi az daha verin tab 3 8.0 alın.Ama onu da almaktansa aliexpressden getirebilirseniz getirin ya da asus memopad alın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.