Şimdi Ara

Note 4 kamera sildim açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    5.1.1 stock rom kullanıyorum. Rootlu. Xda da bir tane uygulama gördüm camera quality mod diye bir an beni cezbetti indirdim. Adımlarını uyguladim. Camera apk sini sildim indirdigim camera apk sini es file ile yükledim sonra
    Restart ladim. Fakat açılmıyor. Samsung logosundan sonra tekrar restartliyor. Ne yapmam lazım?
    İcindekileri silmek istemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Resetleyeceksin kaçarı yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş 5.1.1 varsa odinle kur format atmazsanız hic birsey silinmez 6.0.1 kurarsan hepsi silinir siz bilirsiniz risk size ayit format atsanizda duzelmiyecek sistem dosyası silindigi icin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi athloncu -- 23 Mart 2017; 22:12:41 >
  • Format attım gene açılmıyor bu sefer note 4 yazan ekranda kalıyor. Samsung logosu hiç gelmiyor. Ok yaydan çıktı malesef.. 5.1.1 den memnundum 6 ya geçmeye değer mı

• quote:

Orijinalden alıntı: kilhann

Format attım gene açılmıyor bu sefer note 4 yazan ekranda kalıyor. Samsung logosu hiç gelmiyor. Ok yaydan çıktı malesef.. 5.1.1 den memnundum 6 ya geçmeye değer mı

Formatla düzelmiyeceğini yazmıştım neyse saglık olsun kişiye göre değişiyor ben 6.0.1 kullaniyordum cagri geldiginde ses patlası oluyor herkeste aynı durum 5.1.1 bu sorun yok mesela sürüm düşürdüm geri dayanamayip 6.0.1 yükledim..

• athloncu A kullanıcısına yanıt
    4 parçalı 5.1.1 Türkiye romunu yükledim hatta basta yüklenmedi odin hata verdi. falan filan derken 4 GB internetim gitti 😃 şimdi düzeldi. Fakat dikkatimi ceken bir şey var. Şarj artık eskisi gibi hızlı tukenmiyor. Ayrıca şarj ederkenki hızı da düşmüş gibi.

• Stock ROM ararsan düzelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.