Şimdi Ara

NOTE 3 N9000Q Rom, Root, Kernel ve daha bir çoğu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.558
Cevap
18
Favori
58.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İsteyen yapabilir ben mc4 oynadığım için fazla kısmadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knox Sayacı

synapse boot canceled sorununu nasıl çözdün dostum ?

Restore de ardından reset. Telefon açılınca synapse gir yukarıdan çarpıya bas 1dk bekle reset at duzeliyor hocam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: silentattack7

quote:

quote:

Bu arada synapse ve halaszk kernel en son sürüm olmalı

Evet restore oluyor ama bu seferde kayıt edilmiyor..

Bende bi sıkıntı yok sizde bu kadar sorun çıkarması şaşırtıcı açıkçası bi çözüm de gelmedi aklıma Ayarları elle yapmayı deneyin hocam ss leri vermiştim eğer yine olmazsa verdiğim ayarların hepsine 12.5mV ekleyin bi de öyle deneyin.

şu anda hallettim backup olayını tamamdır herşey halloldu Bu arada max frekansı 1.4 e çeksek daha iyi olmaz mıydı ?

Nasil hallettin kardesim. Hani acikla ki ayni hatayi alan arkadaslar olursa onlara rehber olsun

• quote:

İsteyen yapabilir ben mc4 oynadığım için fazla kısmadım

Su oyuna da bir ben alisamadim heralde. Kontrolleri cok zor yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu arada synapse ve halaszk kernel en son sürüm olmalı

Evet restore oluyor ama bu seferde kayıt edilmiyor..

Bende bi sıkıntı yok sizde bu kadar sorun çıkarması şaşırtıcı açıkçası bi çözüm de gelmedi aklıma Ayarları elle yapmayı deneyin hocam ss leri vermiştim eğer yine olmazsa verdiğim ayarların hepsine 12.5mV ekleyin bi de öyle deneyin.

şu anda hallettim backup olayını tamamdır herşey halloldu Bu arada max frekansı 1.4 e çeksek daha iyi olmaz mıydı ?

Nasil hallettin kardesim. Hani acikla ki ayni hatayi alan arkadaslar olursa onlara rehber olsun

pachenkov yazmış yukarda :)

• Yalnız konu popülerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turcia -- 6 Mayıs 2014; 17:44:16 >
  • Arkadaslar Turkıye romunu yukledım tık yok

halaen custom gozukuyor tum ayarlar

cıhazın ıcındende guncelleme yapayım dedım ondada olmadı cıhaz modıfıyelıdır hatası verdı

halbukı patch ı yapmıstım

yanı kısaca olmuyor 20 kere wıpe yapmama ragmen olmuyor hemde

ısın komık tarafı tekrardan barı root yapayım dedımi rootu yaptı ama sayac halen 0

o 0 ekranda takıldı kaldı, rusta turkıye ne yuklersem yuklıyım custom gosterıyor

bu yontem sanırım custom rom kurduktan sonra calısmıyor

edit: duzeldı sımdı

21. denememde duzeldı ıyımı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkans -- 6 Mayıs 2014; 17:59:27 >
  • berkans kullanıcısına yanıt
    Iyiymis

• quote:

Orijinalden alıntı: berkans

Arkadaslar Turkıye romunu yukledım tık yok

halaen custom gozukuyor tum ayarlar

cıhazın ıcındende guncelleme yapayım dedım ondada olmadı cıhaz modıfıyelıdır hatası verdı

halbukı patch ı yapmıstım

yanı kısaca olmuyor 20 kere wıpe yapmama ragmen olmuyor hemde

ısın komık tarafı tekrardan barı root yapayım dedımi rootu yaptı ama sayac halen 0

o 0 ekranda takıldı kaldı, rusta turkıye ne yuklersem yuklıyım custom gosterıyor

bu yontem sanırım custom rom kurduktan sonra calısmıyor

edit: duzeldı sımdı

21. denememde duzeldı ıyımı :)

ahhahahahahah
  • quote:

Yalnız konu popülerde

Degerli arkadaslarla birlikte ucuracaz bu konuyu insallah

• Sonunda N900 lar için Halaskz kernelimiz güncellenmiş...

Halaskz kernel ile gelen Synapse yazılımı iyi güzel de cihazı yeniden başlattığımızda hata verip yüklemeyi bırakmasa daha güzel olacak. Geliştirici arkadaşımız cihaz açılışından sonra uygulama ayarları için geciktirici seçenekleri sunsaydı herhalde bu problem olmayacaktı. Eğer siz de Synapse'den sık sık hata mesajı alıyor ve ayarları tekrar tekrar girmek veya yedekten yüklemek istemezseniz, TricksterMOD deneyebilirsiniz.

Kendi çapımda Synapse ayarlarım. Sadece güncellediklerimi içerir. Diğer ayarlara dokunmadım.

CPU
    CPU min frequency 200 Mhz... (Synapse en düşük 200mhz izin veriyor. TricksterMOD veya Rom Toolbox ile 100mhz de yapabilirsiniz)

CPUFreq governor
    Governor ondemand

I/O
    internal storage scheduler deadline
    SD card scheduler deadline (class10 değilse row)

Tweaks
    TCP Congestion Algorithm
    veno

Enable ZRAM

Actions kısmından ayarları yedeklemeyi unutmayın. (uygulama sık sık başlangıçta çökecek ve sizi sinir edecek)
    Backup Synapse

Bu ayarların benzerlerini TricksterMOD üzerinden de yapabilirsiniz. Nexus kullanırken çok işimi görürdü. Benzer uygulamalar ROM Toolbox içinde de mevcut...

• Galaxy s5 status bar ikonları için :

http://www.trandroidev.com/galaxy-note-3-tema-ve-uygulamalari/6566-icon-galaxy-s5-statusbar-quick-icon.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 6 Mayıs 2014; 18:43:56 >
  • Air command kitkat themes:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2628481

• Arkadaslar ben su modu yukluyorum. Ancak ikonlarin ustunde baska ikonlar cikiyor. Adreste ornekleri var. Acaba bu modu sorunsuz calistirabilecek var mi? Ben bu modu ikonlar icin degil etkin uygulamalar kismi icin kullanmak istiyorum. Harika gozukuyor...

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2719909

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 6 Mayıs 2014; 19:08:50 >
  • murata42 M kullanıcısına yanıt
    Mrblar.bende iraktan n9005 note3 getitrttim.bir hafta kullandim sms geldi klonlandigina dair.ve sonrasinda kapandi.2 gun pasaport kaydi yaptirdim 20 gun oldu halen cihaz acilmadi sebeke yok.bilgi teknoloji kurumnu aradim sorun yok acik gozukuyor cihaz dediler.operatorumu aradim onlarda problem yok aktif gozukuyor diyor.yani anliyazaginiz cihazima sebeke gelmedi kullanamiyorum lutfen yardimci olacak biri varmi?

• ..scream.. kullanıcısına yanıt
    Bende sorunsuz çalışıyor kardeşim ama kullanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

Arkadaslar ben su modu yukluyorum. Ancak ikonlarin ustunde baska ikonlar cikiyor. Adreste ornekleri var. Acaba bu modu sorunsuz calistirabilecek var mi? Ben bu modu ikonlar icin degil etkin uygulamalar kismi icin kullanmak istiyorum. Harika gozukuyor...

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2719909

Bildirim çubuğu ikonlarıni değiştirmeden sadece etkin kısmı mi değiştirmek istiyorsunuz hocam?

• Neden bende oyleki anlayamadim simdi.. @pachenkov ikonlarda olabilir farketmez yeterki mod calissin. Nerde yanlis yapiyor olabilirim ki? Kuruyorum modu calistiriyorum. Etkin uygulamalar kismi sorunsuz ancak status bar ikonlari birbirine giriyor..

• ..scream.. kullanıcısına yanıt
    Kullandığınız rom nedir hocam

• Suan stock rom kullaniyorum kardesim..

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.