Şimdi Ara

NOTE 3 N9000Q Rom, Root, Kernel ve daha bir çoğu (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.558
Cevap
18
Favori
58.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ghost18tr

root yapma olayını değil hocam , kernel mernel falan onları diyorum :)

Ustte bir arkadasin deddigi gibi burasi expert yeri hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

abi sabahtan beri okuyorum bir şey anlamıyorum bu konudan :D

Kernel islemi biraz karisiktir kardesim. Yapman gereken herseyi yavas yavas ogrenmen. Zamanla herseyi daha iyi anlarsin. Once rom nedir? Root nedir ne ise yarar. Download mode ve recovery mod nedir ne ise yarar? Wipe secenekleri nelerdir ne ise yarar gibi baslangica hitap eden bilgileri arastir. Sonra kernel falan kendiliginden gelir zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: sroad

quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

Rica ederim.. greenfy nin donate versiyonunu kurmalisiniz. greenfy nin ekranindaki seceneklere geldiginizde deneysel ozellikler karsiniza cikacak. Ordaki ozelliklerin hepsine tik atin. Eger ozellikler aciksa kullandiginiz greenify donate versiyona aittir. Yani sistem uygulamalarini artik uyutabilirsiniz demektir.. bu arada xposed yukleyici kullanmaniz gerekir..

http://i.hizliresim.com/Elr6MZ.png

http://i.hizliresim.com/ydNovj.png

http://i.hizliresim.com/gl2VGO.png

hepsine tik atabiliyorum peki hepsini tikli mi kullanmalıyım yani en büyük yararı bu şekilde mi sağlar ?

Hepsi uyutma islemi ile alakali oldugu icin hepsi tikli kullanmalisiniz.. ben oyle kullaniyorum..

• Ghost18tr kullanıcısına yanıt
    hocam cidden hepsi adım adım takip edilicek şeyler. siz bi root yapıp, recovery modunu kurun hele. sonra görüceksiniz adım adım neler flashlıycaksınız

recovery kurduktan sonra, tüm o karışık dediğiniz işler avucunuzun içinde gerçekleşiyo. telefona atıyosunuz flashlanıcak dosyaları, ses açma+power+home tuşuyla recovery moda giriyosunuz, ordan install diyip yüklüyosunuz. kernel ayarları vs ilk aşamada yapmanız gereken şeyler değil. bilginiz olduktan sonra, tecrübeyle deneyerek, test ederek değiştirirsiniz kernel özelliklerini. şimdi dert etmeniz gereken şeyler değil.
  • quote:

quote:

Kernel islemi biraz karisiktir kardesim. Yapman gereken herseyi yavas yavas ogrenmen. Zamanla herseyi daha iyi anlarsin. Once rom nedir? Root nedir ne ise yarar. Download mode ve recovery mod nedir ne ise yarar? Wipe secenekleri nelerdir ne ise yarar gibi baslangica hitap eden bilgileri arastir. Sonra kernel falan kendiliginden gelir zaten

3g intel ayarlarını ss atman mümkünmüdür dostum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

quote:

3g intel ayarlarını ss atman mümkünmüdür dostum?

Birazdan yolluyorum..

• Bataryaya giden voltaji degistirsem mi kararsizim. Batarya omrunu etkiler mi ? Daha once batarya voltajiyla 1 kere oynamistim. Sonuclarini hatirlamiyorum ama..

• Voltajı azaltayım mı diyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

Voltajı azaltayım mı diyorsun?

Artirayim diyorum hizli sarj icin

• Uzun vadede biraz etkisi olabilir..
    Ama hissedilir derecede değil..
    Yapılabilir..

• quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

Uzun vadede biraz etkisi olabilir..
    Ama hissedilir derecede değil..
    Yapılabilir..

Synapse de hic yapmadim bu islemi.. Siz biliyor musunuz nasil yapilacagini ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Knox Sayacı

Bataryaya giden voltaji degistirsem mi kararsizim. Batarya omrunu etkiler mi ? Daha once batarya voltajiyla 1 kere oynamistim. Sonuclarini hatirlamiyorum ama..

Daha once hic denemedim..

• Garantı dışı bırakmadan cihaza root yetkisi veremiyozmu hala?

• haklısın kardeşim ondan karışık dedim ya şuana kadar tek tecrübem odin ile rus romu atmam :D

• quote:

haklısın kardeşim ondan karışık dedim ya şuana kadar tek tecrübem odin ile rus romu atmam :D

Hocam ana konunun basında bir Rus romu vardı onu kurdum telefon rootlandi kendi kendine Eger zorluktan dolayı çekiniyorsaniz Root yapmaya ordan da yapabilirsiniz baya kolay bir yol

• quote:

Orijinalden alıntı: Pachenkov

quote:

haklısın kardeşim ondan karışık dedim ya şuana kadar tek tecrübem odin ile rus romu atmam :D

Hocam ana konunun basında bir Rus romu vardı onu kurdum telefon rootlandi kendi kendine Eger zorluktan dolayı çekiniyorsaniz Root yapmaya ordan da yapabilirsiniz baya kolay bir yol

• Harbi mi kardeşim ?? :D ben bakıyorum da şimdi göremedim dur biraz daha bakayım çok yazı olunca seçemedim herhalde :D

• quote:

Harbi mi kardeşim ?? :D ben bakıyorum da şimdi göremedim dur biraz daha bakayım çok yazı olunca seçemedim herhalde :D

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=82467072&p=1#82467072

Bu konu hocam asagida pre rooted için dosya varya ordan PDA indirip odin ile Flashlayin. Açılınca menüde supersu firliyor

Ama bu romu kurmadan önce telefon hafızasına klavye uygulaması atın, touchpal apk mesela. Çünkü samsung klavye açılışta hata veriyor.

• Vallahi bulamadım vn romun linkini gördüm de kardeşim diğerinin göremedim

• hata veriyorsa buna gerek yok o zaman cünkü onu kullanıyorum ben arada swiftkey falan kötü oldu

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.