Şimdi Ara

Note 2 mi HTC One X plus mı???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Degerli arkadaslar iphone 4 kullaniyorum ve android gecmek istiyorum bu nedenle kafamda iki model var one x+ ve note 2 daha cok note 2 ye yogulasmis gibiyim ne dersiniz sizler hangisini onerirsiniz?? Yorumlarinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de 4s ten gectim note 2 den epey memnunum sahsen one x kullanmadim

• quote:

Orijinalden alıntı: alp___

Degerli arkadaslar iphone 4 kullaniyorum ve android gecmek istiyorum bu nedenle kafamda iki model var one x+ ve note 2 daha cok note 2 ye yogulasmis gibiyim ne dersiniz sizler hangisini onerirsiniz?? Yorumlarinizi bekliyorum

Bence sınıf olarak farklı 2 urunu soruyorsunuz hocam. Note 2 Audinin A6 serisi One x Plus ise A4 serisi gibi.Aynı statudeki 3 urunu size soyleyeyim İphone 5-Samsung S3-HTC one X-HTC one X +
  • Haklisiniz aslinda ama ben ikisi arasinda kaldim iste... İp5 one x+ s3 arasinda kalsam kesinlikle onex+ alirdim zaten buraya kadar bir sorun yok asil sorun note2 isin icine girince fikrimin degismesi... İbre note 2 den yana ama iste amasi oldugu icin sizlere sordum...

Yorumlarinizi bekliyorum

• quote:

Haklisiniz aslinda ama ben ikisi arasinda kaldim iste... İp5 one x+ s3 arasinda kalsam kesinlikle onex+ alirdim zaten buraya kadar bir sorun yok asil sorun note2 isin icine girince fikrimin degismesi... İbre note 2 den yana ama iste amasi oldugu icin sizlere sordum...

Yorumlarinizi bekliyorum

Hocam kucuk bir telefon olsun pili uzun gitsin ozellikleri note 2 gibi olsun istiyorsanız size bir oneri sunacagım..Asus Padfone2.

Video incelemesini :

http://forum.donanimhaber.com/m_67027247/tm.htm

Buradan seyredebilirsiniz.Bana göre bu ozelliklerle Asus padfone suanın en iyi telefonu...

Ama illaki dediginiz secenekleri sunuyorsanız..

Benim fikrim Samsungun ozellikleri one x plus a gore guzel amacınız performansca ve ileriye yonelik bir telefon olsun istiyorsanız samsung alın..Ozellikleri iyi ama ileride telefon degiştiricem kasası kaliteli arayuzuyle kullanıslı bir telefonum olsun diyorsanız One X plus alın derim.Ama yukarıdaki dedigim Asusu da bir gözden gecirin derim..

Saygılarımla...

• quote:

Orijinalden alıntı: AudiA4Driver

quote:

Haklisiniz aslinda ama ben ikisi arasinda kaldim iste... İp5 one x+ s3 arasinda kalsam kesinlikle onex+ alirdim zaten buraya kadar bir sorun yok asil sorun note2 isin icine girince fikrimin degismesi... İbre note 2 den yana ama iste amasi oldugu icin sizlere sordum...

Yorumlarinizi bekliyorum

Hocam kucuk bir telefon olsun pili uzun gitsin ozellikleri note 2 gibi olsun istiyorsanız size bir oneri sunacagım..Asus Padfone2.

Video incelemesini :

Buradan seyredebilirsiniz.Bana göre bu ozelliklerle Asus padfone suanın en iyi telefonu...

Benim fikrim Samsungun ozellikleri one x plus a gore guzel amacınız performansca ve ileriye yonelik bir telefon olsun istiyorsanız samsung alın..Ozellikleri iyi ama ileride telefon degiştiricem kasası kaliteli arayuzuyle kullanıslı bir telefonum olsun diyorsanız One X plus alın derim.Ama yukarıdaki dedigim Asusu da bir gözden gecirin derim..

Saygılarımla...

Dostum videoyu inceledim ve gercekten cok begendim nereden bulabiliriz bu telefonu. Adamlar yapmis denilecek bir model olmus gercekten. Turkiyeye girer mi acaba ne diyorsunuz nezaman gelir fiyat ne olur ????

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AudiA4Driver

quote:

Yorumlarinizi bekliyorum

Video incelemesini :

Saygılarımla...

Dostum videoyu inceledim ve gercekten cok begendim nereden bulabiliriz bu telefonu. Adamlar yapmis denilecek bir model olmus gercekten. Turkiyeye girer mi acaba ne diyorsunuz nezaman gelir fiyat ne olur ????

Hocam benim açmış oldugum bir konu var orada bu telefonu almak isteyenler bir grup olusturduk toplu halde alım yaparak daha uygun almayı hedefliyoruz kesin olarak almak istiyorsan asagıdaki linke tıklayarak konuyu takip edebilir listeye dahil olmak istiyorsan da özel mesaj ile bilgilendirebilirsin..

http://forum.donanimhaber.com/m_67435371/tm.htm

Saygılarımla...

• nexus 4 düşün

• geçen akşam nargile içiyoruz arkadaslarla.. çoğu apple kullaniyor. muhabbet bir yerden bobilere geldi.. arkadaş 4ten bi karikatür gosteriyor.. gulmeler.. digeri gosteriyor falan..

arada da bana takiliyorlar terlik gibi telefon diye.. ben de karikatür açtım. . ekran parlaklığını da sona çektim. .

adamlar ağzı açık ekrana bakıyorlar. .

Velhasıl i kelam iphone iosu dokunmatigi süper app storeu ve güzel ses çıkışı na sahip olsa da iş gündelik kullanıma gelince o ekran cücük gibi kalıyor.

Eğer siz de bu eksikliği yaşıyorsanız note 2 sizi mutlu eder. Sonuçta bu elektronik.. herkesin beklentisi farklı. .

benim arkadaşlar gibo twitter da iphone görünsün diye apple kullanıyorsanız apple dan vazgecmeniz daha kolay olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

geçen akşam nargile içiyoruz arkadaslarla.. çoğu apple kullaniyor. muhabbet bir yerden bobilere geldi.. arkadaş 4ten bi karikatür gosteriyor.. gulmeler.. digeri gosteriyor falan..

arada da bana takiliyorlar terlik gibi telefon diye.. ben de karikatür açtım. . ekran parlaklığını da sona çektim. .

adamlar ağzı açık ekrana bakıyorlar. .

Velhasıl i kelam iphone iosu dokunmatigi süper app storeu ve güzel ses çıkışı na sahip olsa da iş gündelik kullanıma gelince o ekran cücük gibi kalıyor.

Eğer siz de bu eksikliği yaşıyorsanız note 2 sizi mutlu eder. Sonuçta bu elektronik.. herkesin beklentisi farklı. .

benim arkadaşlar gibo twitter da iphone görünsün diye apple kullanıyorsanız apple dan vazgecmeniz daha kolay olacaktır.

Oncelikle keyifli anlatiminiz icin tesekkur ederim.

Benim takintilarim yok ben sadece en iyi ariyorum. Bu asusta htc de samsugda olabilir iki yildir iphone kullaniyorum ip4 aldigim zaman en iyisi buydu sanirim ama simdi en iyisi ip5 degil oyle olsa bi sn dusunmez ip5 gecerdim.

Note 2 buyuk ekrani kalemi donanimi ile iyice kafamda yeretti. Ama audi a4 nickli arkadsimizin koydugu inceleme videosunu inceleyince aklim bir anda karisti :)) sizlerin fmirleri benim icin cok onemli kullanici yorumlari cok ama cok onemlidir lutfen note 2 kullanim deneyimlerinizi arti eksilerini buyuk ekran olmasi hasabiyle kullanim kolayligi, sarz vs yani tum deneyimlerinize ihtiyacim var...

Saygilar...

• arkdaşım şuan bende note 2 ve plus arasındayım. ve şöyle bir foruma bakarsan plusa en aç adam benimdir galiba... aç aç aylardır bekliyorum hala bekliyorum. ve olay şöyle gelişiyor kafa karışması durumunda.
    foruma giriyorsun kendi istediğin sevdiğini ararken başka bişi çıkıyor. biri piline biri başka bişeyine kafa takıyor ve neden A markayada bakmıyorsun diyor. A markasına bir bakıyosun ooo hakkaten iyi alternatif başlıyosun onu araştırmaya sonra onu araştırırken bir bakıyosun birileri ekranında nokta var demiş öbürü flu demiş.. sonra başka bir telefon önermiş. sonra onun önerdiğini arştırmaya başlıyosun oooo buda güzel vallahi alınır ama benim beklediğim telefona ne oldu? yanına 5 alternatif daha geldi ?? ee napcam ben şimdi en iyisi biraz daha beklim bak yeni telefon çıkacakmış.. ve sonuç?? telefonsuz kalmak...

one x plus'a deli gibi aşık beklerken şuan buz gibi oldum. fazla araştırmak inan başa bela.. tamam herkez birbirine yardımcı olmak istiyor ama mantıklı düşünürsek zaten yapılan hiçbir ürün mükemmel değil. elbet hepsinin bitarafında sorunu var. kimi kullanıcı bunu es geçer amaaan nolacak der. kimisi firmayada ürünede sayarda sayar..

sadede gelirsek bence çok fazla araştırma kafa karıştırma. asus padfone 2 çok şık güzel telefon ama daha kullanan yok iki gün sonra onada bişiler demeye başlarlar..

şuan note 2 düşünüyorum neden mi? 3100lük batarya , kocaman ekran,spen ve en öenmlisi alıp kurtulmak. tam note 2 almaya gidecektim bitanesi yazmış ki ikonlar flu ekranda bi flu sorunu var demiş... kafama takıldı.. şimdi yine acaba plus ı bi elime alsam mı beklesem mi diyorum.. ama okadar sıkıldım ki...

birdaha telefon almak istediğimde forumlarda araştımıcam.. gidip alcam. aklımda kalacağına elimde patlasın dicem. one x bile şuan gayet oturaklı kullananlar var mesela ama forumlarda batıkça olmayan sorunu bile telefonunda bulup morali bozulıyor insanın.

istediğin iki telefonda mükemmel. ben sıkılmam beklerim arkdaş diyosan plus'ı bekle . başka hiçbir telefonu araştırma sorma boşver.
    yok bekleyemem diyosan note 2 bence harika bir telefon. bende ikisi arasındayım ve cuma gününe kadar yani en son perşembe akşamı plus geldi geldi.. gelmezse note 2 alıcam.

emin ol ikiside seni çok çok çok çok memnun edecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsomuncu

arkdaşım şuan bende note 2 ve plus arasındayım. ve şöyle bir foruma bakarsan plusa en aç adam benimdir galiba... aç aç aylardır bekliyorum hala bekliyorum. ve olay şöyle gelişiyor kafa karışması durumunda.
    foruma giriyorsun kendi istediğin sevdiğini ararken başka bişi çıkıyor. biri piline biri başka bişeyine kafa takıyor ve neden A markayada bakmıyorsun diyor. A markasına bir bakıyosun ooo hakkaten iyi alternatif başlıyosun onu araştırmaya sonra onu araştırırken bir bakıyosun birileri ekranında nokta var demiş öbürü flu demiş.. sonra başka bir telefon önermiş. sonra onun önerdiğini arştırmaya başlıyosun oooo buda güzel vallahi alınır ama benim beklediğim telefona ne oldu? yanına 5 alternatif daha geldi ?? ee napcam ben şimdi en iyisi biraz daha beklim bak yeni telefon çıkacakmış.. ve sonuç?? telefonsuz kalmak...

one x plus'a deli gibi aşık beklerken şuan buz gibi oldum. fazla araştırmak inan başa bela.. tamam herkez birbirine yardımcı olmak istiyor ama mantıklı düşünürsek zaten yapılan hiçbir ürün mükemmel değil. elbet hepsinin bitarafında sorunu var. kimi kullanıcı bunu es geçer amaaan nolacak der. kimisi firmayada ürünede sayarda sayar..

sadede gelirsek bence çok fazla araştırma kafa karıştırma. asus padfone 2 çok şık güzel telefon ama daha kullanan yok iki gün sonra onada bişiler demeye başlarlar..

şuan note 2 düşünüyorum neden mi? 3100lük batarya , kocaman ekran,spen ve en öenmlisi alıp kurtulmak. tam note 2 almaya gidecektim bitanesi yazmış ki ikonlar flu ekranda bi flu sorunu var demiş... kafama takıldı.. şimdi yine acaba plus ı bi elime alsam mı beklesem mi diyorum.. ama okadar sıkıldım ki...

birdaha telefon almak istediğimde forumlarda araştımıcam.. gidip alcam. aklımda kalacağına elimde patlasın dicem. one x bile şuan gayet oturaklı kullananlar var mesela ama forumlarda batıkça olmayan sorunu bile telefonunda bulup morali bozulıyor insanın.

istediğin iki telefonda mükemmel. ben sıkılmam beklerim arkdaş diyosan plus'ı bekle . başka hiçbir telefonu araştırma sorma boşver.
    yok bekleyemem diyosan note 2 bence harika bir telefon. bende ikisi arasındayım ve cuma gününe kadar yani en son perşembe akşamı plus geldi geldi.. gelmezse note 2 alıcam.

emin ol ikiside seni çok çok çok çok memnun edecek.

Ben note 2 aldim sizin durumunuza yakindim. Sarji cok iyi ve ekran flulugu yok bence hic. Spen zaten ayri birsey. Ustte baska altta baska uygulama acik takiliyorum.
    Siddetle note 2 yi oneririm...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadasim eger Note 2'nin ebatlari senin icin uygunsa, ben sana onu tavsiye ederim. Cunku insan bir sure sonra illa ki daha buyuk ekran istiyor. Ben o kadar buyuk ekran istemedigim icin One X+ aldim ve gayet de memnunum.

Acikcasi ben kendini fazla yorma derim. Ben de senin gibi onu mu alsam bunu mu alsam diye dusunuyordum, sonra gittim One X+ aldim kurtuldum. Sonucta bu cihazi ne beraberinde mezara goturuyorsun, ne uzerine binip uzaya cikiyorsun :) O nedenle cok da fazla kafa yormaya gerek yok bence. Yukarida bir arkadasin da dedigi gibi her cihazin bir kusuru var ne de olsa, kusursuzunu bulmaya calismak resmen zaman kaybi. Al bir tane kurtul ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: slicer

Arkadasim eger Note 2'nin ebatlari senin icin uygunsa, ben sana onu tavsiye ederim. Cunku insan bir sure sonra illa ki daha buyuk ekran istiyor. Ben o kadar buyuk ekran istemedigim icin One X+ aldim ve gayet de memnunum.

Acikcasi ben kendini fazla yorma derim. Ben de senin gibi onu mu alsam bunu mu alsam diye dusunuyordum, sonra gittim One X+ aldim kurtuldum. Sonucta bu cihazi ne beraberinde mezara goturuyorsun, ne uzerine binip uzaya cikiyorsun :) O nedenle cok da fazla kafa yormaya gerek yok bence. Yukarida bir arkadasin da dedigi gibi her cihazin bir kusuru var ne de olsa, kusursuzunu bulmaya calismak resmen zaman kaybi. Al bir tane kurtul ;)

aynen arkdaşım :) o yüzden bende iki gün önce gittim note 2 aldım. herkesin o ekran flu dediği olayında aslında sadece ikonlardan kaynaklandığını çözdüm. yazılarda fotoğraflarda oyunlarda uygulamalarda hiçbiryerde tek sorun yok. sadece menüde olsun ana ekranda olsun bazı ikonlar flu. o da %90 ikon çözünürlükleri yada sistemsel bir durumdan dolayı öyle. yani çözülemeyecek bir sorun değil. sadece samsungun bunu düzeltmesi gerekiyor. en basit örnekle açıklayayım. viber indirdim ikon flu.ama ön bellek temizleyici indirdim ikon canlı ve keskin. turkcell yedek ve online işlemler keskin güzel.ama last fm flu. bence ve hatta zaten öyledir ki sorun donanımda değil. tamamen yazılımda. bunuda samsungun en kısa zamanda halledeceğine inanıyorum.

iki telefonda hatta üç diyelim s3'üde alalım. birbirinden güzel.yok bencmarkta benimki 30 aldı seninki 40 almış .. bunlar bence saçma şeyler.. uygulamaları 1 sn yada 40ms erken geç açmış umrumda değil.çünki ne olursa olsun insanı tatmin eden hızlarda telefonlar. arayüzünü görüntüsünü tipini beğendiğini alıcaksın kurtulcaksın:)

iyi forumlar:)

• Bende 2 haftadır Note 2 kullanıyorum HTC Sensation'dan geçen biri olarak;Cihaz kesinlikle mükemmel ötesi.Neredeyse sıfır ısınma,Uzun Sarj,hassas kalemi ve daha sayamadığım bir sürü özellik,bence Note 2 kesinlikle pişman etmez.

• Hiç düşünme bile note 2
  • Sonuc? Ne alindi?

• Boyut önemli değilse note 2 eğer boyut önemli ise one x+

• Sonuc tabiki Note 2:))) Arkadaslar bir aydan fazla note 2 kullaniyorum ve cook memnunum herkese tavsiye ederim. Boyutlarina takilmayin cok keyifli elinizden birakamayacaginiz bir telefon. Digerleri artik sizi kesmez kullandikca. Ben bundan sonra bundan kucuk telefon kullanamam sanırım...

Saygilarimla. ..

• Bir telefondan beklentilerinize göre en iyi telefon değişir. Birisi 'note 2 mi alsam yoksa one x+ mı alsam' diye soruyorsa ne aradığını bilmiyordur.

Bence soruyu değiştirip 'hangi telefon' yerine 'benim neye ihtiyacım var' sorusuna odaklanın. Söz gelimi telefonda film izlemeyi seviyorsanız note2...

Padfone 2 harika ama ona hiç kafa yormaya gerek yok... Çok pahalı olması bir tarafa para olsa bile yine de almak zor. Ben 4 aydır bekliyorum belki gelir diye.

Sonuçta doğru tercih yapmışsınız bence.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.