Şimdi Ara

note 2 için kablosuz sarj

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    yeni aldığım note 2 için kablosuz sarj bakıyorum, ama uygun fiyatla bulamıyorum, birde kendimin kullandığı nexus4 olduğundan her ikisini şarj edebileceğim bir model bulmalıyım.
    nexus için Nokia dt-910 buldum, hepsiburada da ama onunla note2 nasıl sarj edeceğim bulamadım.
    http://www.hepsiburada.com/liste/nokia-dt-910-kablosuz-sarj-cihazi/productDetails.aspx?productId=telsarjdt910&categoryId=16113

• iki cihazda kablosuz şarjda qi standartını kullanıyor. yani qi standartlarında çalışan her kablosuz şarj aleti işini görür.

uygun fiyatlı arıyorsan çinden almanı öneririm. ben note 2 için çinden almıştım. tabi note 2 için sadece şarj aleti değil aynı zamanda bir de alıcı alman gerekiyor.
    nexus 4 de ise bu alıcı kendi içinde geliyor zaten.

benim önerdiğim ürünler
    note 2 için aparat dx.com
    kablosuz şarj cihazı dx.com

• Kablosuz şarjlarda yine fişe yakın olmak zorundasın diye biliyorum ve fiyatları genelde pahalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orcnd

iki cihazda kablosuz şarjda qi standartını kullanıyor. yani qi standartlarında çalışan her kablosuz şarj aleti işini görür.

uygun fiyatlı arıyorsan çinden almanı öneririm. ben note 2 için çinden almıştım. tabi note 2 için sadece şarj aleti değil aynı zamanda bir de alıcı alman gerekiyor.
    nexus 4 de ise bu alıcı kendi içinde geliyor zaten.

benim önerdiğim ürünler
    note 2 için aparat dx.com
    kablosuz şarj cihazı dx.com

cinden getirmek uzun sürüyor diye biliyorum ve dx.com mantaletisi nasıl hiç tecrüben yok ki?

• dx.com normal bir alışveriş sitesi gibi çalışıyor

ortalama 2 haftada falan ulaşıyor satın aldıkların. forumda da birçok başlık var bununla ilgili.
    ben note 2 için dx.com'dan aldım cihazı.

örnek olarak bu ürün kampanyadaymış
    dx.com
    35 liraya türkiyeden bulmak çok zor
  • gördüm güzele fiyat ama sadece şarj cihazı birde note 2 için alıcı ped de almam lazım sanırım, sadece ped 20$ satılıyorlar gördüklerimde bir tanesinde de 500ma var o daha ucuzdu sanırım.
    gittigidiyordamı ne gördüm hem kablosuz şarj standından normal usb girişinde vardı o zaman komple şarj cihazlarını ortana kaldırım diye düşündüm. (işyerinde kullanırsam düşüncesiyle)
    http://dx.com/p/wpc-qi-standard-wireless-charger-for-nokia-lumia-920-lg-nexus-4-samsung-i9300-i9500-white-231982#.UwMggWdWGUk

ilerisi için nexus 5 de sarj edebilirim herhalde hiç bir yerde yazmıyor da, bilgin varmıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz77 -- 18 Şubat 2014; 10:57:53 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.