Şimdi Ara

Note 10 lite, S10 lite, S20 FE üçlemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hangisi iyi tercih olur,, almışken 6bin tl civarına kadar

• Bunların arasından tabikide s20fe fakat f2 pro tercih ederim ben bu segmentte

• S10 lite snapdragon 855 işlemcisi ve 8 GB RAM ile diğer cihazların cenaze namazını kılar.
  • Aslında hepsi birbirinden çok farklı cihazlar. İhtiyaç ya da isteklerini belirlemen gerek.

Kalem istemiyorsan Note 10 Lite'ı kafadan ele. Kalem dışındaki tüm konularda en zayıf halka o.

Saf performans istiyorsan işlemcisi verimli olsun şarjı uzun gitsin dersen S10 Lite,

Şık olsun, su geçirmesin, kablosuz şarj desteklesin, S20 gibi güncel bir serinin ürünü olsun diyorsan da FE

( FE de ciddi ekran sorunları var. FE yi seçersen biraz daha beklemek mantıklı olabilir. Ayrıca FE fiyatı inanılmaz hızlı düşüyor )

• 1 ay önce s10 lite aldım ikinci el. Bir önceki s9du. İyiki değişmişim. Günde 3 defa şarj ediyordum s9u. S10 lite ise, tek şarjla ertesi günü görüyor. Üstelik s9 3000mah batarya 1 saat 40 dk falan sürerken, s10 lite 1 saatte doluyor 4500 mah batarya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özger -- 25 Ekim 2020; 19:17:42 >
  • Dostum öncelikle şunu belirteyim note 10 lite kullanıcısıyım ve önceki telefonum da note 8 idi. Samsung alacaksan telefon serisi olarak 2 seri var note ve s serisi diğer seriilere bakma bile çünkü en son sürümleri en iyi olan seriler bu. Şimdi elimizdeki modellerde kamerası işlemcisi en kötü olan benim telefon. Ama diyeceksin sen neden 1 ay önce bu telefonu aldın? Ben bir note kullancısıyım ve telefonda çook aktif şekilde telefondan note alıyorum kalemi aktif şekilde çeviri yapmak için ve pdf üstüne not almak için kullanıyorum. Kalemi işlevsellik bakımında ipad air 3 ümün kaleminden daha iyi . Ama sen kalemle işim yok dersen bakacağın şey işlemci kamera güncelleme alıp almaması ve fiyat. Diğer telefonlarq da bu şekilde bakabilirsin .Benim için telefonlar 2 ye ayrılır kalemli ve kalemsiz. Mesela ben haftada 3 gün dil kursum var kitabı telefona tarattım ayrıca kalem üstüne not alıyor ekstra olarak galaxy note a da not yazıyorum ödevlerimi de burdan yapıp pdf e çevirip maille hocaya atıyorum.ingilizce makale çevirip üstüne not alıyorum. bu gibi işlevleri yapmayacaksab note serisinden hiç bir telefonu alma derim ama yapacaksan baika hiç bir telefonu alma.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.