Şimdi Ara

NORVEÇ-İSVEÇ LİGİNİ İZLEMEK İSTİYORUM.NE YAPMALIYIM?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar,Norveç ve İsveç ligindeki maçları canlı seyretmem için hangi uyduları almam lazım?Bu bana kaça patlar?Danimarka ve Finladiya ligleri de olsa iyi olur..Para önemli değil..Ama ne yapmam gerek,hangi uydduları almam gerek acaba?
    Yardım edebilirseniz sevinirim..

• Emin değilim ama Thor'da olabilir. En iyisiwww.satcodx.com/tur adresindeki uydulara bir göz gezdir.
  • Norvecteki maclari canli seyretmek icin Sirius 5`ten parali kanalini almak zorundasin BU kanallar viaccses yayin yapiyor kirilmasi su an mumkun degil.ayrica bunlarin reciverleri kartlari hepsi bir dert cok pahali.Bide Thordan (1 derece bati)seyredebilirsin onlarda Conaxìn yeni sistemiyle parali bir kanaldan yayin yapiyorlar onlarda cok pahali.eyer idda filan oynuyorsan ben sana tuyo veririm ama sadece maclarini seyredecegim dersen zaten dogru durust futbol ok ki neyi seyredecen
  • bence art sport'ları bi arastır cunku avrupada ne var ne yok veriyorlar. (dunyadan secme liglerde var)
    yıllık abonelik sanırım 200 ytl cıvarı birsey. 4 spor kanalı var ama futbol merakın varsa almaya deger. bunun yanındada baya bi kanal var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McCarty -- 7 Ağustos 2005, 3:26:29 >
  • artsprot paketi opos kartla cozuluyoo.
    saygılar
  • quote:

Orijinalinden alıntı: ugur67

artsprot paketi opos kartla cozuluyoo.
    saygılar

artsport kanalinda hangi ligler veriliyor, bilgilendiren cikarsa sevinirim ona gore opos kart alalim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.