Şimdi Ara

Nook Simple Touch mu, Sony mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar son karar verme aşamasındayım bir çok seçeneği eledim. Kindle eledim çünkü saçma sapan reklam olayı ve epub ile pdf desteklememesi hoşuma gitmedi. Şu an ya nook simple touch ya da sony prs t2 modelini alacağım sanırım. Siz ne önerirsiniz?

• Kindle'daki e-ink teknolojisini kullanıyor mu bu cihazlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kindle pdf destekliyor ve reklam isterseniz parasını vererek isterseniz 1-2 dakikalık bir işlemle bedava olarak kaldırılabiliyor.

• evet ikisi de e-ink teknolojisini kullanıyor. nook veya sony daha hoşuma gitti reklamları kaldırmak için 20 dolar ödemek pek işime gelmedi. bir de pdf konusunda nook daha iyiymiş. şarjı da iki ay gibi uzun bir süre dayanıyor. bugün nook siparişi verdim. inşallah memnun kalırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoNKaLe

evet ikisi de e-ink teknolojisini kullanıyor. nook veya sony daha hoşuma gitti reklamları kaldırmak için 20 dolar ödemek pek işime gelmedi. bir de pdf konusunda nook daha iyiymiş. şarjı da iki ay gibi uzun bir süre dayanıyor. bugün nook siparişi verdim. inşallah memnun kalırım.

nerden aldın hocam bende nook almayı düşünüyorum ama kararsızım şimdilik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maycomb

quote:

evet ikisi de e-ink teknolojisini kullanıyor. nook veya sony daha hoşuma gitti reklamları kaldırmak için 20 dolar ödemek pek işime gelmedi. bir de pdf konusunda nook daha iyiymiş. şarjı da iki ay gibi uzun bir süre dayanıyor. bugün nook siparişi verdim. inşallah memnun kalırım.

nerden aldın hocam bende nook almayı düşünüyorum ama kararsızım şimdilik.

ebaydan aldım ama henüz elime ulaşmadı.
  • prs t2 düşünüyorum, nook nasıl? Tavsiye eder misiniz? Elle not alma altını çizme ingilizceden türkçeye kelime üzerine dokunup çeviri alma özelliği var mı? Bir de merak ettiğim office dosyalarini açıyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: bm34

prs t2 düşünüyorum, nook nasıl? Tavsiye eder misiniz? Elle not alma altını çizme ingilizceden türkçeye kelime üzerine dokunup çeviri alma özelliği var mı? Bir de merak ettiğim office dosyalarini açıyor mu

hocam çok detaylı incelemedim. sadece kitap okuma amaçlı aldım ve işimi bu konuda fazlasıyla görüyor. nook epub ve pdf destekliyor. yani office dosyalarını açmaz. calibre programı ile epub ya da pdfye çevirirseniz açar. Şarj olayı çok güzel nookta uzun süre dayanıyor. ancak ilk şarjı iyi yapmanız lazım. not alma var. altını çizme var mı bilmiyorum. nook ingilizce Türkçe dil seçeneği yok o yüzden altını çizme var mı nasıl bakarım onu da bilmiyorum. çeviri alma özelliği yok sanırım. ancak nook'u root edip üzerine android kurabilirsiniz. zaten nook android temelli. root edince oldukça yetenekli hale geldiğini söylüyorlar. root edince bahsettiğiniz işlemlerin hepsini yapabilir. ben memnunum ebaydan kargo dahil 160 tlye aldım o fiyata sony almam imkansızdı. prs-t2 benim de çok dikkatimi çekti ancak ben daha uygun fiyatlı olduğundan nook aldım. memnunum da.

• Teşekkür ederim bilgi için

• prs t2 aldım bende
  • epub desteklemiyor da ne demek? "mobi" formatı demek zaten "epub" demek. epubları calibre'yle 20 saniyede mobi'ye çevirebilirsiniz.
  • quote:

prs t2 aldım bende

hayırlı olsun aklımın kaldığı bir modeldi. nasıl memnun musunuz? nerden aldınız?
  • quote:

quote:

prs t2 aldım bende

hayırlı olsun aklımın kaldığı bir modeldi. nasıl memnun musunuz? nerden aldınız?

Memnunum:-) bir nook yada kindle ile kafa kafaya boy ölçüşebilir. Beklentileri karşılıyor e kitap ve pdf konusunda. Kalem ve elyazısı özelliklerini daha çok beğeniyorum. Pek bilinmeyen bir cihaz piyasada. gittigidiyordan aldım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.