Şimdi Ara

Noodle House, Çin Restoranı tarzı yerlerde yemek yiyenler..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Noodle, sushi falan denemek istiyorum ama ne yenir, ne içilir, nasıl yenir, nasıl davranmak gerekir hiç bilmiyorum. İlk kez gideceğim. Eskişehir'de yaşayanlar mutlaka önünden geçmiştir Yum Yum Noodle House denen mekanın önünden. Orada yemeyi düşünüyorum. Biraz yardım edin de rezil olmayayım.

• up
  • Noodle makarna gibi bir şey ama suşi denilen şeyi sakın yeme..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoodGateWay

Noodle makarna gibi bir şey ama suşi denilen şeyi sakın yeme..

Makarna gibi birşey olduğundan haberim var ama sanırım çubukla yeniyor. Çubukla zor mu ki? 2 kişi gitmeyi düşünüyoruz. İkimizin de daha önce öyle bir mekanda tecrübesi yok. O yüzden biraz bilgim olsun diye soruyorum.
  • Sushi tavsiye ederim 2-3kere yedim ama tadi cok iyi belkide sushi yapan aşci farki olabilir mardan palace da yemistim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevahirde bi çin lokantası var orada 10-15 çeşit çin yemeği var 2-3 kere gittim iyi tadları noodle iyi 1 tabak yiyorum her gittiğimde
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

Cevahirde bi çin lokantası var orada 10-15 çeşit çin yemeği var 2-3 kere gittim iyi tadları noodle iyi 1 tabak yiyorum her gittiğimde

hocam peki bilen biriyle mi gitmek gerekir yoksa hiç bilgisi olmayan 2 kişi hiç birşey bilmeden gidip rahatça yemekleri yiyebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pandaman

quote:

Makarna gibi birşey olduğundan haberim var ama sanırım çubukla yeniyor. Çubukla zor mu ki? 2 kişi gitmeyi düşünüyoruz. İkimizin de daha önce öyle bir mekanda tecrübesi yok. O yüzden biraz bilgim olsun diye soruyorum.

git metrodan veya migrostan al noodle ını ye 3 lira bişiydi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

Cevahirde bi çin lokantası var orada 10-15 çeşit çin yemeği var 2-3 kere gittim iyi tadları noodle iyi 1 tabak yiyorum her gittiğimde

hocam peki bilen biriyle mi gitmek gerekir yoksa hiç bilgisi olmayan 2 kişi hiç birşey bilmeden gidip rahatça yemekleri yiyebilir mi?

ben bi 3 kişi gittim birde 2 kişi ama tek gelenlerde var zaten açık büfe gir al tepsini ne istiyorsan al tabağına ama doldurma ilk seferde tabi neticede açık büfe istediğin zaman alabilirsin teker teker ikişer ikişer dene işte ve bir çubuk ve çatal var ben hep çatal kullandım illa çubuk almak zorunda değilsin ve bende ilk gittiğimde hiçbirşey bilmiyordum zaten adamlar denemek için geliyor hep

• quote:

Orijinalden alıntı: Escossie

quote:

quote:

git metrodan veya migrostan al noodle ını ye 3 lira bişiydi

Onları da denedim. Ancak hazır şekilde alıp yapmanın bir restoranda yemekle aynı şey olduğunu düşünmüyorum.

• eskişehirde yaşamıyorum ama sürekli eskişehire gider gelirim o noodle House'u bilmeyen yoktur heralde :)

içerde de çinli var :)

gidince sor çekinme, "ben ne yemeliyim bilmiyorum, çin mutfağını merak ediyorum siz ne önerirsiniz" de.

ben de gitmeyi düşünüyorum ve gidince öneri ile yiyecek alacağım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.