Şimdi Ara

Noldu beyler su emekli maas banka promosyon isi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Babam yarin git bankaya promosyon verceklermis dedi.

Nedir?Arastirdim da calismalar suruyormus hala.

Haberlerde her detayi vermisler.Yok o sunu dedi.Yok bu bunu dedi.Falan filan.

Ne zaman odencek?Fisss.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Zaten hali hazirda bankaların bazı kampanyaları var. Annem Denizbank 3 yıl taahhüt verdi toplam 400 tl mi ne aldı. İsbankasinda da 50 tl worldwide puan veriyorlar kredi kartı olana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ataberkk

Zaten hali hazirda bankaların bazı kampanyaları var. Annem Denizbank 3 yıl taahhüt verdi toplam 400 tl mi ne aldı. İsbankasinda da 50 tl worldwide puan veriyorlar kredi kartı olana

Ben anlamam worldpuan filan.

Ben maasimi eksiksiz her ay cekebilcem ve ekstradan senede 1 defa ne kadarsa promosyon parami oduycekler bana.

Babami dusunurekten konusuyorum.

Simdi bankalar sunu vercez bunu vercez diyorlar.Sonra zart kesintisi yok hesabin olmali yok filan kitlerler sonra pedere.

Babam da inanir misin bankanin b sinden anlamaz.

Yani demek istedigim dolambacli yollar bize gore degil.

Nerdeyse 8-10 yildir Vakifbanktan cekiyor maasini.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• He yok da şöyle bir şey var zorunlu mu bilmiyorum bir de kredi kartı kitliyorlar emekli bonus diye. Ona da aidat odememek icin otomatik ödeme talimatı veriyorsunuz 1 adet. Biz telefona verdik. 1 nereye mahsus 400 tl ödediler. Taahhüt iptal edersen de o 400 tl yi geri alıyorlar. Ama bence siz biraz bekleyin en erken 2017 ocakta çıkar. En gec de haziran 2017. Biliyorsunuz bu promosyon milletvekillerine verilse 2 günde meclisten geçerdi ancak is halka gelince aylar alıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ay sonuna kadar 2 adet faturayla otomatik ödeme talimatı verenlerin promosyonları verilecekmiş ama o da fos çıktı. Zira belli bir para bulundurma zorunluluğundan tutun da hesap açma zorunluluğu sunanda mevcut. Bunu ziraat ve halkbankta yapıyorsa varın diğerlerini siz düşünün. Koşullu promosyona dönüştü malesef.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.