Şimdi Ara

Nokian lastik kalitesi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

• 3 sezondur 205/55/R16 WR D4 kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım. İnsanların kaldığı yerde ben patır patır çıktım. Kışlığından memnun olduğum için yazlıkta da Nokian'ı tercih ettim. 225/45/R17 ebatında Nokian Powerproof kullanıyorum ondan da aşırı memnunum. Fiyat performans açısından güzel lastikler.

• 185 65 R15 ebatta bu kış 4. kışım olacak Nokian WR D4 ile. Son derece memnunum lastikten. Yazlık lastikten daha sessiz olması da cabası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorum yazanlara teşekkür ederim.Taktırdım Nokianları.

• konunun uzmanı konuşmuş zaten, bize laf düşmez 

lastikçi nokian'ın fabrikasını, ar-ge'sini bir görse... adam elle gözle lastik muayenesi yapıyor, muhtemelen nokian, lastikçinin yaşının 2 katından fazla zamandır lastik üretiyor

Nokian Tyresyoutube
    Top quality. Test Winning Tyres: superior R&D and testing. Northern expertise. Our mission: safest tyres for northern conditions. Professional and inspired personnel. Streamlined processes. Sustainable safety: environmentally optimized tyre lifecycle. Premium safety for you. www.nokiantyres.com | Northproof by Nokian Tyres.
    https://www.youtube.com/watch?v=K2m4Mf0t1t8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif -- 10 Şubat 2022; 16:37:30 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.