Şimdi Ara

Nokia X6 ikinci kez satışa çıktı ve yine saniyeler içinde tükendi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Irishman

Nokia X6 ilk 2009'da çıkmıştı .. Onun devamı niteliğinde mi yoksa sadece aynı isim mi ?

İlk telefonumdu benim o . Yıl 2012-2013 falandı . X6'yı görünce duygulandım . 5 MP kamerası vardı dönemine göre harikaydı ..
    Aynı isimle yeni jenerasyon cihaz işte hocam, 2009'da çıkan cihazı çok kullanmak istemiştim ama askere gitmiştim o dönem o yüzden X3 almıştım, Yoksa Tasarım ve özellik olarak çok sevmiştim o cihazı
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    Bazen tamamen ayrı olabiliyor ondan sordum . Ama yei jenerasyon olarak çıkması iyi oldu .. Millet belki bunun atasını falan araştırır

X3 X6'nın sürgülü modeli gibiydi sanırım . İyi telefonlardı be Symbian' özlemiyor değilim arada ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir teknoloji mağazasında Nokia tshirtü ile satış / tanıtım yapan bir arkadaş Eylül sonu gibi geleceğini söylemişti Türkiye'ye..

Kendi fikri olarak da 1900-2000 bandında bir fiyat bekliyordu..

Biz de bekliyoruz bakalım :)
  • hafızası 32 yerine 64 olsa tadından yenmez. 2 bin bandında nokia isminin türkiyedeki güveni sayesinde iyi satar diye tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lebendefrans

hafızası 32 yerine 64 olsa tadından yenmez. 2 bin bandında nokia isminin türkiyedeki güveni sayesinde iyi satar diye tahmin ediyorum.
    Global versiyon 64gb / 4gb ram olması lazım. 32gb çin versiyonunda var.. Gerçi adamlarda 6gb ramli versyion da var..

Yani gelirse hafızası 64gb olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sui_cast -- 17 Eylül 2018; 16:31:22 >
  • Nokia Türkiye sitesi de bir zamandır telefonları görmek için baktığınızda ingilizce global siteye yönlendirip 6.1 plus'ı gösteriyor. Bazen normale dönüyor bazen bunu yapıyor. Henüz türkçesini hazırlamadıkları için bunu yaptıklarını düşünüyorum ve geleceğine işaret olarak yorumluyorum..
  • bu telefon türkiye de satışa çıkacak mı bilgisi olan var mı?
  • Loustin kullanıcısına yanıt
    Valla ben bekliyordum, öyle de duyum almıştım ama Nokia ile son yazışmamızda 5.1 ve 7.1 'in geleceğini söylediler.
  • sui_cast S kullanıcısına yanıt
    görünen o ki gelmeyecek
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.