Şimdi Ara

Nokia'sız ilk Lumia resmiyet kazandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
1.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefonumun üstünde Nokia yazacağına Microsoft yazması bence çok daha güzel. Giriş seviyesi için güzel bir cihaz olmuş yinede Windows Phone 10 u görmeden telefon almak mantıklı değil.

• daha ince olmalı.
  • bence donanim secimleri mantikli. wp androidin tersine dusuk donanimla iyi calisabiliyor. ozellikle webde basarili. buyuk ekranla beraber uygun fiyata internet dolasmada kullanisli olacaktir. burdan yuriyebilir. ama wp nin gercek cikis yakalamasi icin gereken sey digerlerin farkli, cok ustun ve dikkat cekici bir amiral gemisi. ios un cok dominant oldugu zamanlarda mesela, android cok ustun donanimli, buyuk ekranla farklilasan modeller cikararak kendine yer edindi. su an wp ekosisteminde insanlarda heyecan yaratan, dikkatini ceken hic bir model yok. yanlis anlasilma olmasin. rakip platformalara denk ust model yok demiyorum, heyecan uyandiran hic bir sey yok.

• diğer 5 serisi gibi aynı fiyattan gelirse çok satar, ön kamera 5mp çok iyi olmuş arka kameraya flash gelmiş o işlemci de wp için yeter o çözünürlükte de sorun yapmaz, uygun fiyat olduğunda çok başarılı telefon.

• Lumia 625 sahibi olarak söylüyorum. Lumia 535 Lumia 625'den beri çıkan 700TL altı alınabilir en iyi telefon olmuş. Lumia 630 625'in günceli değildi çünkü 4.5 inç ekrana sahipti, flaş yoktu ve kasası 625'den daha kaba ve genişti. Lumia 730 fiyatı biraz daha yüksek olduğu için farklı sınıfa giriyor. Ayrıca kasası 625'den daha kötü, kapağı ve bataryası değiştirilemiyor. Lumia 530 hem küçük hem de 525'den daha kalın ve düşük özellikler sunuyor. Kısacası Lumia 535 Windows Phone ekosistemi için yeterli özellikleri sunuyor. Eğer uygun fiyatla satışa sunarlarsa iyi satış grafiği gösterebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tom Hagen

cikintili kamera mi o?

Bütün telefonlarda 1 mm bile olsa çıkıntı var. kapak çıkıntılı kamera değil zaten kameranın camı korunsun diye orayı kabarık yapıyorlar.

@ahmetaksoy1985 735'in batarya ve kapak değişiyor.
  • qHD çözünürlükte 1905mAh batarya kullanmak biraz sıkıntılı gibi ayrıca 4 çekirdeki S200 varmış işlemci düşük olarak görünse de 4 çekirdekli sonuçta bu da kesinlikle bataryanın yetersiz olduğunu gösteriyor. Giriş seviyesi bir cihaz için günlük kullanımda sıkıntı yaratabilir kaldı ki tüm bunların dışında cihaz 5'' inç bir ekrana sahip kullanımda görülmesi gerekiyor diye düşünüyorum. Lumia Denim varmış batarya iyileştirmelerinden falan bahsediyorlardı ancak daha çok donanım anlamında bir güncelleme özelliğine sahip. 110 Avro ise 600 lira civarından gelir buraya yada 649 TL giriş sesviyesi bir cihaza bu kadar para verilmez lumia 720 600 liradan satılıyor bu aralar 512 ram e sahip olsada bundan daha üstün gibi görünüyor hiç değilse arka kamerası var ince ve Gorilla Glass

Tekrar söylüyorum sayı itibari ile Bataryanın gücü biraz manidar :) 1903 olsaymış bari :)

• beyler sevinin kamerada flaş var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skyrime2828 -- 11 Kasım 2014; 14:46:15 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • GÜZEL BİREKNOLOJİ

• quote:

Orijinalden alıntı: DokuzKuyrukluTilki

quote:

cikintili kamera mi o?

Bütün telefonlarda 1 mm bile olsa çıkıntı var. kapak çıkıntılı kamera değil zaten kameranın camı korunsun diye orayı kabarık yapıyorlar.

Kameranin çikintisini kapağin cikintisiyla birlestirince masaya koyunca yazi yazilmayan bir cihaz ortaya çikiyor..
    Gerci kap kullaninca duzelir ya neyse..
    Degistirilebilir ozellikler guzel gercekten. Samsungun bana gore en iyi ozelligi degiştirilebilir kapak ve batarya sunmasi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Giriş seviyesi için fiyatı uygun. Tabi bizim burda üstüne bir ton vergi ekleneceği için, o uygunluktan pek eser kalmıyor.
  • Tanıtım filmine instagram koymaları manidar olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • crysisis C kullanıcısına yanıt
    Uygulama var ya baya. O kadar da sıkıntı olmuyor.

• NOKIA yazmayınca telefondaki karizma gitmiş
  • Diğer konuya da yazdım tam fiyat performans telefonu olmuş tabi 599Tl ve altı çıkarsa.

5mp ön kamera, 5mp ana kamera ve flaş var, 5" ekran, 1gb ram tam anlamı ile fiyatını hakedecek bir telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: DokuzKuyrukluTilki

quote:

cikintili kamera mi o?

SONY Xperia Z ailesi, iPhone 6 öncesi iPhonelar, Nokia Lumia 930, LG G3, HTC One M8 gibi bisürü kamera çıkıntısı olmayan telefon var.Genellikle de kamera camı çizilmiyor.
  • bence çok güzel telefon büyük ekran isteyenler için çok cazip çift çekirdekli sd400 yerine dört çekirdekli sd200 olması daha iyi gibime geldi 1 gb ram olmasıda iyi olmuş bir tek bataryası düşük

• Microsoft yazısını beğenmedim. Keşke ön hiç yazısız, arkada da sadece logo olsaydı...

• Finlandiyalı olmadığım halde şu görüntü nasıl kanıma dokundu anlatamam
  • Bu MS tam bir donanım cimrisi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.