Şimdi Ara

Nokia'nın yeni iş telefonu: E72 (529. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.860
Cevap
20
Favori
694.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 527528529530531
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hackleyen varmı dırek hacklı fw bulup jaflayabılıtmıyız veya nasıl yaparız bırı yardımcı olabılırmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH-DN

E72 cihazım ile konuşma sırasında karşı tarafın sesi çok kısık geliyor; siz de böyle bir sorun yaşıyor musunuz ?

hocam cozebilinizmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar,

önceki gece uzun süredir telefonum çok yavaşladığından tam format attım. sonrasında ovi'den whatsapp yükledim. ama onun dışında hiçbir uygulama yükleyemiyorum su anda. %95e kadar geliyor ibre ama sonrasında yükleme başarısız diyor.

daha önce başına böyle bir şey gelen var mı? ne yapmalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: pandistanbul

quote:

Orijinalden alıntı: b_sevki

yanlız benım outlook ta bır yerlerde pop/smtp yazıyor,ama telefon ıle pop/ımap olanı secıyoruz onun ıle alaklı bır durum olabılır mı?gercı sonrasında pop ımap tercıhı gelıyor oradanda pop secıyoruz.
    gelen e-posta guvenlıgı soruyor seceneklerden hangısını sececeğim onu da bılmıyorum,ve sıra ıle hepsını denıyorum gene olmuyor,posta kutusu olusturuluyor,kosede kırmızı yesıle donuyor ama ne gelen var ne gıden

kırmızı yeşile dönüyor. mevcut maillerin düşmemesinden mi bahseiyosun yoksa yeni bi mail atıp denedin mi?

hem mevcut maıller dusmuyor hemde de deneme yaptım bır gonderı yazdım ama maıl ıletı kutusunda duruyor,ve bu sırada da kosedekı amblem yesıl.tabı bu durum sırket maılım ıcın gecerlı.

yahoo maılınde gonderıde yapabılıyorum ,mevcut maıllerde gozukuyor.

ama ne var kı yahoo maılı benım ıcn hıc bır anlam ıfade etmıyor,zıra ınternete gırdım mı yahoonun sayfasından onlaraı gorebılıyorumda yanı yahoo maılı kurmaya gerek yok kı?amamsırket maıllerını kurmam lazım.temmuzun 9unda yıllık ızın kullanıcağım ve bu surede maıllerı ancak aksamdan aksam kontrol etmek ıstemıyorumm

• quote:

Orijinalden alıntı: semihh95

quote:

E72 cihazım ile konuşma sırasında karşı tarafın sesi çok kısık geliyor; siz de böyle bir sorun yaşıyor musunuz ?

hocam cozebilinizmi?

bu sorun cozulemıyor cunku e72nın ozellıgı bu,test sonucları muadıllerıne gore ve hatta selefı e71 'e gore bıle sesının db olarak dusuk oldugu yonunde
  • quote:

quote:

quote:

hocam cozebilinizmi?

bu sorun cozulemıyor cunku e72nın ozellıgı bu,test sonucları muadıllerıne gore ve hatta selefı e71 'e gore bıle sesının db olarak dusuk oldugu yonunde

Ben son yazılımı yükledikten sonra bayağı bir azalma oldu önceden gayet iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aesoydan

quote:

quote:

quote:

hocam cozebilinizmi?

konusamıyorum ses cok az yapacak hıcmı bısey yok e71 ıchoparlor taktırsak olmazmı veya e63
    e63m vardı onun sesı cok ıyıydı

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hocam cozebilinizmi?

konusamıyorum ses cok az yapacak hıcmı bısey yok e71 ıchoparlor taktırsak olmazmı veya e63

Eski nokialarda bazı kodlar vardı ve bazı ayarlarını değiştirebiliyorduk E72 de yokmu acaba?

• quote:

quote:

hocam cozebilinizmi?

Hoparlörün olduğu kısmı kürdan ile temizledim. içine zamanla pislik girdiği için sesin duyulmasını engellemiş. 2Temizlik işleminden sonra ciddi bir ses artışı meydana geldi. Deneyin bence.

• quote:

quote:

quote:

hocam cozebilinizmi?

Hoparlörün olduğu kısmı kürdan ile temizledim. içine zamanla pislik girdiği için sesin duyulmasını engellemiş. 2Temizlik işleminden sonra ciddi bir ses artışı meydana geldi. Deneyin bence.

Deneyecegım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semihh95 -- 15 Haziran 2012; 10:21:24 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hocam cozebilinizmi?

Eski nokialarda bazı kodlar vardı ve bazı ayarlarını değiştirebiliyorduk E72 de yokmu acaba?

EVET BENZER AYAR LAMALAR ILE BIR KERESINDE BENDE SAMSUNG TELEFONUMUN SESINI YUKSELTMISTIM,7 DERECESINDEYDI,ORIJINALINDE,10 CIKARTMISTIM MUTHIS SES ARTMISTI,AMA BU SEFER TIZ GELIYORDU ,SONRASINDA 9'A INDIREREK O TIZ KALITESINI DE DUZELTMISTIM

MUHTEMELEN NOKIA ICINDE VARDIR,AMA BU ALET ADINA HIC DENK GELMEDIM INTERNETTE KODLARA

ZIRA POP3 HESABI YUKLEYECEM DIYE DOLASMADIGIM E72 SITESI DE KALMADI ,INTERNETTE OLSA KESIN BULURDUM

• Herhalde bütün E72 lerde yok bu sesin az gelmesi sorunu. Ben aldığımdan beri yaklaşık bir yıldır sesten memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SSamet.

Herhalde bütün E72 lerde yok bu sesin az gelmesi sorunu. Ben aldığımdan beri yaklaşık bir yıldır sesten memnunum.

http://www.gsmarena.com/nokia_e72-review-422p4.php

VAR VAR ,AMA BEKLENTILER VE ALGILAR KISIDEN KISIYE GORE DEĞİŞTİĞİ İÇİN KIMISINE NORMAL GELIYOR.AMA SU BIR GERCEK LISTEDEKI EN DUSUK SESE SAHIP TELEFON,ALMADAN ONCE BU TEST SONUCLARINI GORSEYDIM KESINLIKLE ALMAZDIM BU ALETI,
  • quote:

Orijinalden alıntı: SSamet.

Herhalde bütün E72 lerde yok bu sesin az gelmesi sorunu. Ben aldığımdan beri yaklaşık bir yıldır sesten memnunum.

Aynen, bendeki de 2. E72, ikisinde de ses sorunu yoktu...

• @gokmay
    @b_sevki

Beklentiler farklı olabilir dediğiniz gibi. Bu konuda ben memnunum.
  • bugün htc one v kullanmaya başladım. Elveda e72...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fünfzehn

İyi günler forumdaşlar ,

E72 telefonumun klasörlerine şifre koymak istiyorum fakat nasıl yapacağımı ne yapacağımı bilmiyorum .

Yardımcı olursanız çok sevinirim , şimdiden teşekkürler

Ovi store'da bununla ilgili uygulamalar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melosa

merhabalar,

önceki gece uzun süredir telefonum çok yavaşladığından tam format attım. sonrasında ovi'den whatsapp yükledim. ama onun dışında hiçbir uygulama yükleyemiyorum su anda. %95e kadar geliyor ibre ama sonrasında yükleme başarısız diyor.

daha önce başına böyle bir şey gelen var mı? ne yapmalıyım

neden bilmiyorum ama başlarda oluyor öyle... düzelecektir...
    şimdilik bilgisayardan veya link ile yükleyiver.
  • arkadaşlar bu telefonu almadan once yine nokia kullanıyordum 1101i o telefonda gonderdiğim mesaj sayısını görebiliyordum kaydı tutuluyodu, ama e 72 de bu gune kadar kaç mesaj gonderip aldığımın kaydını goremiyorum yardımcı olabilirmisiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaycees

Arkadaşlar ben bir kaç gün önce, telefonla konusurken yere düştü 30 cm kadar yükseklikten yani.Sonra telefonu elime aldığımda ses cok olmasada hafif bir şekilde boğuk gelmeye başladı.Ama şarkı dinlerken yada sesi hoparlöre aldığımda yada kulaklıkla konustuğumda gayet normal ses, ama normal ahizedeyken karsı tarafın sesi cok abartı olmasada biraz boğuk geliyor.

Şimdi telefonun birkaç ay daha garantisi var sanırım.Sizce garantiye gönderirsem yapılır mı?Ki acıkcası etraftanda cok sikayet var telefonu garantiye gönderip baska bir şeyi bozuk geliyor yada başka bir sorun cıkıyor falan.Yani bu konuda biraz titizim de telefon gittiğinde başka sorunlarla falan geri gelmesin diye.Siz ne önerirsiniz bilginiz varsa lütfen yardımcı olun arkadaşlar :)

Arkadaşlar bir kişi yardım etsin lütfen :(

• 
Sayfa: önceki 527528529530531
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.