Şimdi Ara

Nokia'nın yeni iş telefonu: E72 (528. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.861
Cevap
20
Favori
694.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 526527528529530
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • outlook hesabıyla ılıskılı maılımı yani şirket maıl hesabımı bu makıneye kurarsam,sızce sıkıntı yasarmıyım.

sıkıntıdan kastım orneğin maıl telefona gelıpde bılgısayarıma gelmedıgı olur mu?
    yada normal bılgısayarımdan maıl alıs verısıme engel bır durum ortaya cıkar mı?

sımdı yıllık ızın faslı olacak o sırada yanımda notebook tasımak ıstemıyorum ama sonucta maıllerımde notebook ta olsun,sadece telefonda olmasınnn.

maıl gonderım alımı bılgısayar ıle bırlıkte e72sinden takıp edenler var mı aranızda,konu hakkında fıkır beyan edebılecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b_sevki -- 12 Haziran 2012; 9:44:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b_sevki

google map uzerınde kendımız nasıl etıketleme yapıyoruz,bızım fabrıka alanı yanlıs etıketlenmıs onu nasıl duzeltırız

diğer insanların gördüğü etiketlemeden bahsediyorsan onu yapamazsın. açıkçası çok da bilmiyorum kim nasıl yapıyor. ama eskiden paralı hesap sahipleri okullarını işlerini evlerini işaretleyebiliyordu.

Valla WiFi Presenter işini sırf biri soruyor diye merak edip öğrenmiştim. Senin telefonunda niye olmadı bilemiyorum.

quote:

outlook hesabıyla ılıskılı maılımı yani şirket maıl hesabımı bu makıneye kurarsam,sızce sıkıntı yasarmıyım.

sıkıntıdan kastım orneğin maıl telefona gelıpde bılgısayarıma gelmedıgı olur mu?
    yada normal bılgısayarımdan maıl alıs verısıme engel bır durum ortaya cıkar mı?

sımdı yıllık ızın faslı olacak o sırada yanımda notebook tasımak ıstemıyorum ama sonucta maıllerımde notebook ta olsun,sadece telefonda olmasınnn.

maıl gonderım alımı bılgısayar ıle bırlıkte e72sinden takıp edenler var mı aranızda,konu hakkında fıkır beyan edebılecek

Outlookta kullandığın şirket maillerini de aynı şekilde almaya devam edebilirsin.
    IMAP desteği olma ihtimaline karşı cep telefonundan mailleri silmezsin. Bilgisayarında da sunucuda da kalır böylece. Onun dışında telefonuna gelip bilgisayarına gelmemek gibi bi durumu olmaz. Bu şekilde çok kullanan var. Ben de dahil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pandistanbul -- 12 Haziran 2012; 11:26:23 >

• wi prenster işini bir daha deneyeceğim;

pandistanbul,sen outlooguna kurulu olan maıllerımı cep telefonundan alıyorsun,yoksa yahoo yada ne bıleyım hotmaıl uzantılı maıllerımı cep telefonundan alıyorsun?

bır de yukarıda yazdıgından anladıgıma gore cep telefonuna maıl gelıyor ve cep telefonunda hep kalıyor yanı ıstesemde sılemıyormuyum,demek ıstedıgım okuduktan sonra sıleyım nasıl olsa bılgısayarada gıttı,cep telefonun tutumanın mantıgı yok dıye dusunemıyor muyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pandistanbul

quote:

wiprensenter işi çözmüş birisi okusa ya bu yazdığı mıda ,nasıl oldugunu bana anlatsa ne guselll olurdu???

Arkadaşım bir kere daha sormuştun galiba. Madem bu kadar önemli anlatayım :)
    Biraz uğraştıktan sonra çözebildim ben de.

WiPresenter ile bilgisayardaki PowerPoint dosyalarını yönetme:

1- Öncelikle bilgisayarda şu programın kurulu olması gerekiyor.http://shop.psiloc.com/d/pc/Psiloc_Wireless_Presenter_Desktop.exe
    2- Kurduktan sonra programı çalıştır.
    3- Telefondan WiPresenter'ı aç... Bilgisayarın bluetooth'u açık olmalı bu arada..
    4- Options/Connect/Form list buradan bilgisayarını seç.

form list'te bılgısayarım gözukmuyor,wlan ara dıyor bırde kategorısız erişim diyor

5- Bilgisayara istek gelecek, oradan kabul etmen gerek.
    6- Bundan sonrası kolay. Options kısmından show presantations filan var. Halledebilirsin sanırım ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b_sevki -- 12 Haziran 2012; 12:10:32 >

• quote:

wi prenster işini bir daha deneyeceğim;

pandistanbul,sen outlooguna kurulu olan maıllerımı cep telefonundan alıyorsun,yoksa yahoo yada ne bıleyım hotmaıl uzantılı maıllerımı cep telefonundan alıyorsun?

bır de yukarıda yazdıgından anladıgıma gore cep telefonuna maıl gelıyor ve cep telefonunda hep kalıyor yanı ıstesemde sılemıyormuyum,demek ıstedıgım okuduktan sonra sıleyım nasıl olsa bılgısayarada gıttı,cep telefonun tutumanın mantıgı yok dıye dusunemıyor muyum?

şu an gmail kullanıyorum. IMAP desteği var mesela. Yani cep telefonundan okuyunca/silince sunucudan ve outlooktan da aynısı oluyor. Yani senin mail sağlayıcını bilemeyeceğim ama eğer IMAP desteği varsa okuduktan sonra silme, "nasıl olsa bilgisayarda da var" diye düşünme çünkü oradan da siliniyor. IMAP'in olayı bu. Bir maili bi kere okursun bi kere silersin...

bir dene bence izne çıkmadan. deneme maili gönder, cepten sil, sonra bilgisayardan ya da webmailden refresh yapıp bak siliniyor mu. Silme ayrıca? Mail sayısını 50 yap misal, yüzlerce mail de gelse sende son 50 mail olur.

Gmail'de siliniyor, fakat ben iş mailim için kullandığımda silinmiyordu misal. Çünkü o POP3'tü. bu yüzden bi dene diyorum.

WiPresenter işini unuttum diyebilirim. Bilgisayarı değiştirdim hatta :) Ama ondan sonra bi şeyler daha yazmıştım diye hatırlıyorum.

• yawww şirket maıl hesabını kuramıyorum,yahoo hesabını kurdum,alması da gondermesı de calısıyor ama sırket hesabını nasıl kuracağım????
  • ben e72 aldım aranıza katıldım size bir sorum var rehberimi gmail hesabıma nasıl entegre edebilirim acaba?
  • evettt hıc pop 3 hesabı kuran yok mudur alete?

kurarken ıstedıklerını,outlook hesabımdan nereye bakıp da ogrenebılırım???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b_sevki -- 13 Haziran 2012; 18:01:23 >
  • arkadaşlar bu telefonu almadan once yine nokia kullanıyordum 1101i o telefonda gonderdiğim mesaj sayısını görebiliyordum kaydı tutuluyodu, ama e 72 de bu gune kadar kaç mesaj gonderip aldığımın kaydını goremiyorum yardımcı olabilirmisiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihh95

ben e72 aldım aranıza katıldım size bir sorum var rehberimi gmail hesabıma nasıl entegre edebilirim acaba?

cok acıl cozmem gerekıyor yardımcı olabılecek varmıdır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

evettt hıc pop 3 hesabı kuran yok mudur alete?

ne istiyor? .
    gelen posta sunucusu
    giden posta sunucusu

bunları outlookta hesap ayarlarında bulabilirsin.
    araçlar/hesap ayarları/mail adresine çift tıkla burada yazar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pandistanbul -- 14 Haziran 2012; 1:23:05 >
  • quote:

quote:

ben e72 aldım aranıza katıldım size bir sorum var rehberimi gmail hesabıma nasıl entegre edebilirim acaba?

ben ne demek istediğini pek anlamadım. gmail kişilerinin rehberine aktarılmasını mı istiyorsun? pek olmadı sanki bu da ama...
  • quote:

quote:

quote:

ben ne demek istediğini pek anlamadım. gmail kişilerinin rehberine aktarılmasını mı istiyorsun? pek olmadı sanki bu da ama...

2yonlu ıstıyotum ama oncelık reehberımı gmaıle entegre edebılmek

• quote:

quote:

evettt hıc pop 3 hesabı kuran yok mudur alete?

ne istiyor? .
    gelen posta sunucusu
    giden posta sunucusu

bunları outlookta hesap ayarlarında bulabilirsin.
    araçlar/hesap ayarları/mail adresine çift tıkla burada yazar...

evet onları gırıyorum ama genede olmuyor

yanlız benım outlook ta bır yerlerde pop/smtp yazıyor,ama telefon ıle pop/ımap olanı secıyoruz onun ıle alaklı bır durum olabılır mı?gercı sonrasında pop ımap tercıhı gelıyor oradanda pop secıyoruz.
    gelen e-posta guvenlıgı soruyor seceneklerden hangısını sececeğim onu da bılmıyorum,ve sıra ıle hepsını denıyorum gene olmuyor,posta kutusu olusturuluyor,kosede kırmızı yesıle donuyor ama ne gelen var ne gıden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b_sevki -- 14 Haziran 2012; 10:46:17 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

2yonlu ıstıyotum ama oncelık reehberımı gmaıle entegre edebılmek

Alıntıları Göster
    kendim buldum birileride faydalansın symbian gmail rehber yedekleme
    http://www.androkolik.com/forum/showthread.php?tid=176

• quote:

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Protechnology

quote:

Teşekkürler

ısınıze yaradıysa ne mutlu hocam

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürler

Yaradı tabi yaramaz mı

• quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler

Yaradı tabi yaramaz mı

bendede hat giriş olmayan android tablet var onda whatsapp kullanabilmek için lazımdı süper oldu vallaha kurcalamaya devvam.
    hack işini ne yapabiliriz avaba?

• quote:

yanlız benım outlook ta bır yerlerde pop/smtp yazıyor,ama telefon ıle pop/ımap olanı secıyoruz onun ıle alaklı bır durum olabılır mı?gercı sonrasında pop ımap tercıhı gelıyor oradanda pop secıyoruz.
    gelen e-posta guvenlıgı soruyor seceneklerden hangısını sececeğim onu da bılmıyorum,ve sıra ıle hepsını denıyorum gene olmuyor,posta kutusu olusturuluyor,kosede kırmızı yesıle donuyor ama ne gelen var ne gıden

kırmızı yeşile dönüyor. mevcut maillerin düşmemesinden mi bahseiyosun yoksa yeni bi mail atıp denedin mi?
  • 
Sayfa: önceki 526527528529530
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.