Şimdi Ara

Nokia N9 gün ışığına çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
10.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deagle100
    Güzel görünüyor;ama bence artık Nokia iyi yapamıyor.

Zahmet edip N8'in özelliklerine baktınız mı?
  • Megoo güzel bir platform+herkes dokunmatik ekran ile yazmak istemiyebiliyor dolayısı ile alternatif olarak böyle full qwerty li bir model gayette güzel olmuş diye düşünüyorum (Özellik ile E serisi seven birisi olarak bu modele sevindim)
  • İnsaAllah resimdeki model n9 degildir cok buyuk hayal kirikligi olur benim icin sirf klavyeli ve kalin diye n900 almadim ben buda klavyeli cikarsa yine almam
  • artık klavyeli telefon çıkartmayı beceri sanıyor firmalar anlamış değilim
  • apple la ücretsiz reklam yaparım çünkü hakkını veriyor
    quote:

Orijinalden alıntı: muRTah

quote:

Orijinalden alıntı: em007re
    Gidin İphone alın n12 de çıksa on basar

Bu yorum(!)ları yapmak için birinden para mı alıyorsunuz?

Saygılarımla.
  • quote:

apple la ücretsiz reklam yaparım çünkü hakkını veriyor
    quote:

quote:

Saygılarımla.

Fanboy
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIMERIDER

bunada xenon flaş koymayıp led flaş koyarlar bahse girerim.her modelde mutlaka birşeyi eksik bırakıyorlar çok dikkat ettim.

x3,x6, c3, c5 gibi yeni çıkan modellerin en üstü olucakmış n9, bu yüzden full özellikli yaparlar sanıyorum.
    Nokia N9 gün ışığına çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FbA3* -- 15 Haziran 2010; 2:29:42 >
  • birde iphone deneyelim yıllardır nokia kullanıorum.
  • quote:

iphoneda fm transmitter var mı? varsa alabilirim şimdilik n79 var ama n8 düşünüyorum, telefonda en çok kullandığım şey fm transmitter arabada çok işe yarıyor
  • fm transmitter benim n97 de var ama çok güçsüz radyonun iyice dbinde olması gerekiyor.
  • quote:

apple la ücretsiz reklam yaparım çünkü hakkını veriyor
    quote:

quote:

Saygılarımla.

Memnun olduğunuz üründen duyduğunuz memnuniyetinizi anlatmaya/aktarmaya/paylaşmaya kimsenin bir şey dediği yok. Diyemez de zaten. Ama "ücretsiz reklam"ınızın içeriği, memnun olduğunuz marka/modelin henüz ortaya çıkmayan bir cihaza (N12 ) "her halükarda" üstün olacağı -üstelik de son derece âmiyâne (ve hatta çocukça) bir tabirle- üzerine ise; bu yorumunuzun
    adı "donanım haber" olan bir sitede teknik paylaşımların yapıldığı bir konuya hiç yakışmadığını, bu "tarz" yorumların yerinin bu sitede genelde "konu dışı" bölümü olduğunu hatırlatmak da boynumuzun borcudur.

Saygılarımla.

Düzeltme : Yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muRTah -- 16 Haziran 2010; 21:46:43 >

• Arkadaşlar konu dışında olan başka markalardan bahsetmeyelim lütfen. Başka bir markadan bahsederkende lütfen karşılaştırma yaparak eksi veya artı yönleriyle ilgili konuşalım en azından. Ayrıca cihaz zaten resmi olarak duyurulmadı bile. Çıkmayan ve belirsiz olan bir cihaz hakkında yorum yapmak zaten yanlış.
  • Hergün yeni bir Nokia modeli çıkıyor hangisini alacağıma şaşırdım bir el atın şu işe de bende bir yeni nesil tel alayım artık bıktım artık N73 ME den .
  • ne olur bu tasarım olmasın ne olur tam bir hayal kırıklığı olur nedir bu klavye hayranlığı nokia da n 97 den n 900 den ders almadın mı nokia daha yaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: anelka39

ne olur bu tasarım olmasın ne olur tam bir hayal kırıklığı olur nedir bu klavye hayranlığı nokia da n 97 den n 900 den ders almadın mı nokia daha yaaa

Hani yazılım deseniz N97'yi anlarım N900 yine açıkta kalır ama, Nokia'nın N97 ile N900'den klavye konusunda çıkartacağı bir ders mi vardı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeceBekcisi

quote:

Orijinalden alıntı: anelka39

ne olur bu tasarım olmasın ne olur tam bir hayal kırıklığı olur nedir bu klavye hayranlığı nokia da n 97 den n 900 den ders almadın mı nokia daha yaaa

Hani yazılım deseniz N97'yi anlarım N900 yine açıkta kalır ama, Nokia'nın N97 ile N900'den klavye konusunda çıkartacağı bir ders mi vardı?

Açıkçası şu klavye olayını bende sevmiyorum t9 u her zaman tercih ederim. Nokia qwrty klavye yerine oyunlar için optimize edilmiş bir tuş takımı koysaydı bence çok daha iyi olurdu yani klavye açıldığında kasik ngage tuşları çıksa ve oyunlarda hem klavyeyi hemde sensörleri kullandığınızı düşünsenize benim hayalimdeki telefon işte budur ama ne yazıkki hiç bir zaman çıkmayacak o yüzden bir umut psptelefonlar çıkar diye bekliyorum ngage telefonumu hala çok özlüyorum üzerinden seneler geçti ama nokia yeni bir ngage çıkartmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: Football Mania

İşte söz konusu video. Ancak insanın aklına şu geliyor gerçek olsa şimdiye nokia çoktan bu videoyu kaldırtırdı.
    [DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=UAVA0uWoguw&feature=player_embedded#!]

Nitekim kaldırılmış video...
  • ozellıklerı konusunda sızan bılgı yok mu arkadaslar N8 i mi beklesek N9 u mu napsak ne etsek :D
  • Umarım bu tasarım gerçek değildir. Şahsen hoşuma gitmedi. Ne o öyle hesap makinesi tuşları gibi
  • N8
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.