Şimdi Ara

^^ Nokia N82 | S60 3.1 - 2.4' QVGA LCD | 5MP - Xenon Flash - AF | WLAN - GPS ^^ (349. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.481
Cevap
14
Favori
895.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://rapid+share.com/files/102408520/Nokia_Maps_2.0_0511_s60_3.1_u.sis birde bunu dene yeni surumu yukle

quote:

Orjinalden alıntı: lord_kharon
    nokia maps ı calistirinca telefonum kitleniyor ve pilini çıkarmadan kapanmıyor. Kırmızı tusa basıp ana ekrana atınca sol kosede cift taraflı ok cikiyor yanıp sonen ama hiçbir işlem yapamıyorum. Bir yardımcı olabilir misiniz arkadaslar?

• quote:

Orjinalden alıntı: klasör x

quote:

Orjinalden alıntı: zone

bir sorum olcaktı videoyu izlerken hızlı ileri sarma tuşu varmı bir türlü bulamadım mesela 5 dakika ileri alma gibi

arkadaş bu çzellik tabikide real playerde de var.sağa yada sola uzun bas kendi ileri alır ok?

yalnız ortadakituşu sağa ve sola basıldığı sesi acıp veya kısıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: mstf_n72

quote:

teşekkürler bu programlar varmı ve mp4 ve benzeri formatta filmleri calıştırırmı

CorePlayer bir çok formatı destekliyor..
    Aşağıdaki adreste bu ve bunun gibi biçok programı bulabilirsin..
    http://www.levendis-n95.blogspot.com/

teşekkürler ama programı indiremedim nasıl indiriliyor

http://www.4shared.com/file/35371428/3aa12186/Core_Player_v120.html

video açıkken real playerda sağ tuşa basılı tutmayı denedin mi?

teşekkürler deneyecem bu programı yalnız sağtuşa basınca ses yükseliyor

• quote:

Orjinalden alıntı: Révølvér

quote:

Ben neler çektim lem karar verirken.

Reis'le aynı ikilemde kaldık ve 2 gün boyunca kritik yaptık.
    Sonunda ikimiz de N82 ye karar kıldık.

Neler geçmedi ya aklımızdan...
  • Valla Cok GÜzel Bi tlf Ama Fİyatıda ii dir bunun
  • N82 yi değiştirip acaba başka bişey mi alsam diyordum

ama bakıyorum N82 den başka cihazlara geçenler tekrardan dönüyor N82 ye

demek ki neymiş N82 kullanmak en akıllıcası
  • ya arkadaşlar bu yeni version benim hiç hoşuma gitmedi bi önceki daha ii gibiydi sanki bilmiyorum yükleyen arkadaşlar ne düşünüyolar ama benim hiç hoşuma gitmedi ekran hemen dönüyo bidahada geri zor dönüyo kişisel fikrim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: yolcux

N82 yi değiştirip acaba başka bişey mi alsam diyordum

ama bakıyorum N82 den başka cihazlara geçenler tekrardan dönüyor N82 ye

demek ki neymiş N82 kullanmak en akıllıcası

Öyle valla yolcux.
    Sana bi sattık, sonrakini kardeşim aldı, şimdi bir daha aldım.
    Bundan iyi cihaz yok şu anda.
  • Bu arada arkadaşlar, 5 gün önce N82'yi Creative Zen Aurvana In Ear adlı kulaklıkla denedim.
    Burada bir satıcı getirmiş, koca koca da asmış. Denememe başta izin vermedi ama kendi kulaklığımın lastikleriyle deneyeceğimi söyledim, kabul etti.
    İnanın ben cx300 kullanıyorum, aurvana ile cx300 arasındaki fark, hpm70 ve cx300 arasındaki fark kadar.
    Bu kulaklık olduktan sonra hiçbir mp3player'a gerek kalmıyor. Basslar ve tizler o kadar temiz, o kadar canlı ki, müziği elinizden bırakasınız gelmiyor. Sıfırdan cx300 alacak arkadaşlara tavsiyem 30-40 ytl daha ekleyip bunu almaları olacaktır. Bizden geçti artık ama kulaklığım olur da bozulursa alacağım kulaklık budur.

^^ Nokia N82 | S60 3.1 - 2.4' QVGA LCD | 5MP - Xenon Flash - AF | WLAN - GPS ^^

• harika kulaklıklarmış ya

ben şimdilik ep630 ısmarladım onunla idare edeceğim malum işler kırık bu aralar

N82 sini atomlarına ayırmak isteyen olursa diye ekledim bu video yu

http://www.youtube.com/watch?v=yrR1kIzzzkU

bi bakın derim
  • ===> Aaa... Bakın burda ne var; Nokia N82 Kara İnci <===

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 18 Nisan 2008; 16:55:31 >

• Nokia DC-8 ile extra şarj!

http://europe.nokia.com/A4491330

• quote:

o zamanlar 3 ay davası varmıydı bilmom ama sen yine de dolaşma de wi-fiden 1 kontrol et

Reis nası anlıcam gps belesmi deilmi?Bnce beles bu nası anlarım?Wifiden dolastım kontor gitmeden.Senin ne demek istediğini anlamadım
  • ilk baş uyduya bağlan sonra cihazdan 3-5 metre öteye git buraya gidicem de nav yap yani sonra kullanım hakları vs gelir ekrana he falan de wi-fi ister ver bağlantıyı güncellendi falan dicek 3 ay etkinleştirildi derse şanlısın
  • quote:

ilk baş uyduya bağlan sonra cihazdan 3-5 metre öteye git buraya gidicem de nav yap yani sonra kullanım hakları vs gelir ekrana he falan de wi-fi ister ver bağlantıyı güncellendi falan dicek 3 ay etkinleştirildi derse şanlısın

Simdi ilk 3 gün deneme sürümü falan dedi.Sonra 90 gün falan bisiler yazdı annamadımSimdi wifi yoksa etrafta ben ne ile bağlanıcam?Turkcell internetlemi?
  • onlada bağlanabilirsin çok yazmaz sanıyorum senk. yapcak bilgileri o kadar

dolaşma esnasında falan bağlanma ama sadece o iş için bağlan
    yoksa faturan uçar gider
  • siyah renk cok tatlı ya öldüm bittim
  • Siyah gerçekten de çok hoş.
    Uff, bir siyah N82, bir de Creative Aurvana kulaklığın olacak, değme keyfine...

Cx300 de olur canım
  • quote:

Orjinalden alıntı: yolcux

harika kulaklıklarmış ya

ben şimdilik ep630 ısmarladım onunla idare edeceğim malum işler kırık bu aralar

N82 sini atomlarına ayırmak isteyen olursa diye ekledim bu video yu

http://www.youtube.com/watch?v=yrR1kIzzzkU

bi bakın derim

içim acıdı valla
  • quote:

Orjinalden alıntı: Révølvér

Siyah gerçekten de çok hoş.
    Uff, bir siyah N82, bir de Creative Aurvana kulaklığın olacak, değme keyfine...

Cx300 de olur canım

Bende bittim ya siyaha...

Kulaklığıda ilk fırsatta denicem.

• 
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.