Şimdi Ara

:..Nokia N82 İncelemesi (Révølvér)..: (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.267
Cevap
0
Favori
60.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Révølvér
    @PHI,
    haklısın

Gökyüzü resmini, Garmin ve gps denemelerini bekliyoruz gün içinde hocam.

Bu arada.
    Forum sizde de ikide bir
    HTTP/1.1 Server Too Busy
    Hatası veriyor mu yoksa bende mi sadece.
  • Şu an okuldayım, dersim boş. Bi göz atayım dedim. Eve gidince hepsi gelecek merak etmeyin...
  • quote:

Şu an okuldayım, dersim boş. Bi göz atayım dedim. Eve gidince hepsi gelecek merak etmeyin...

Akşama eklersin yani

Bu arada.
    Hocam.
    Benim K850i incelemesi ve w960i,W910i incelemelerini
    Senin k850i ve n82 incelemelerini
    http://forum.donanimhaber.com/m_7528659/mpage_1/key_/tm.htm
    Şuraya eklesen.
    Konuyu açan arkadaş pek girmiyor sanırım. Güncelliğini yitirmesin başlık.
  • bu telefonun foto kalitesini tuttum sıfır ışık performansı süper,

kulaklık sesinin gayet başarılı olduğunuda söyledin,daha ne olsun,inceleme tatmin edici eline sağlık ve hayırlı olsun,
    tipi de güzel olsaymış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soylu -- 5 Aralık 2007; 10:21:43 >
  • "tipi de güzel olsaymış"

+1 :)))

quote:

Orjinalden alıntı: soylu

bu telefonun foto kalitesini tuttum sıfır ışık performansı süper,

kulaklık sesinin gayet başarılı olduğunuda söyledin,daha ne olsun,inceleme tatmin edici eline sağlık ve hayırlı olsun,
    tipi de güzel olsaymış
  • tipi değilde
    ekranı biraz daha büyük olsaydı ve n95 8gb ta kullandıgı pili kullansaydı bu alet süper olurdu
  • quote:

Şu an okuldayım, dersim boş. Bi göz atayım dedim. Eve gidince hepsi gelecek merak etmeyin...

Yeni fotoğraf örneklerini merakla bekliyoruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Berdano

"tipi de güzel olsaymış"

quote:

tipi de güzel olsaymış

Bu tarz konular goreceli, kisiden kisiye gore degisen, subjektif ve tartisilmaz konulardir. Ancak madem yazdiniz bende yazayim cihazi tipi ve tasarimi hakkinda birkac sey

N82 kesinlikle fit (fitness/diri) bir durusa sahip, insana avuc icinde guven veren, saglam ve kesinlikle tok bir tasarima sahip. Yani cihaz bir N95 gibi ucubet, hilkat garibesi, "tasarimda siradisi olucam derken siradan olmayan", her tarafindan zayif iscilik ve kotu malzeme kalitesinden dolayi gacir-gucur seslerin kolay kolay gelmeyecegi, "sade ancak kesinlikle al-benisi olan" bir cihaz.

Piyasada uzun zamandir cok fazla ucuk-kacik ve bir o kadar "ergonomi özürlü" tasarimlara aşina olmuş (hatta bogulmuş) durumdayiz. Hatta bu konuda maalesef nokia basi ceken ilk firmalardan biri! İste bu yuzden bir cogunun gozü hep ucuk-kacik tasarimlara alişmis ve bakis acilari malesef "dejenere olmus durumda."

N82'nin sade ve "telefona benzeyen adam gibi tasarimi" karsisinda bu gozlerin dogal olarak ilk tepkisi "hic begenmedim, cok kotu, igrenc vs" gibi cumleler oluyor. Cunku bu arkadaslarin gozleri fazla ucuk-kacik, ucubet ve telefondan baska herseye benzeyen tasarimlara alişmiş olduklarindan dogal olarak bu yorumlara imza atiyorlar

Kisaca, N82 nokia'nin bugune degin yapmis oldugu bence en iyi tasarimlardan biri ve sahsen ben cok begeniyorum kendilerini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pininfarina -- 5 Aralık 2007; 12:51:43 >
  • K850 yi benim gözümde bitiren telefon bu oldu...
  • _extreme_ nin sesi cıkmıyor sessizliğe gömüldü arkadas dimi @pininfarina =))
  • k850i'yi alıp kullanmadan ona olan aşkım dinmeyecek,gözüm başka telefon görmeyecek gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: JackSparroW-

_extreme_ nin sesi cıkmıyor sessizliğe gömüldü arkadas dimi @pininfarina =))

Yok yok buralardadir gelir birazdan yeni staretejiler gelistiriyordur n82'yi alt edecek yeni fikir ve dusunceler
  • Acaba k850, n82 nin yarı fiyatından piyasaya girerse acaba aynı yorumlar yapılacakmı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mytwins

Acaba k850, n82 nin yarı fiyatından piyasaya girerse acaba aynı yorumlar yapılacakmı ?

K850 degil n82'nin yari fiyatina, 4/1 fiyatina verilse bu saatten sonra almam artik. Ancak yanlis yorumlanmasin bu sadece "modele ozgu" bir secim ve karar markaya degil. Zira yaklasik 5 yildir sonyericsson kullanan biriyim ve suan ki cihazim W810i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pininfarina -- 5 Aralık 2007; 12:56:32 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: GeceBekcisi

Révølvér eline sağlık, teşekkür ederiz inceleme için ancak bir sorum var, deminden beri düşünüyorum hala içinden çıkamadım.

Bu nedir yahu

yerden ısıtma boruları :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: pininfarina

quote:

Orjinalden alıntı: Berdano

"tipi de güzel olsaymış"

quote:

tipi de güzel olsaymış

Bu tarz konular goreceli, kisiden kisiye gore degisen, subjektif ve tartisilmaz konulardir. Ancak madem yazdiniz bende yazayim cihazi tipi ve tasarimi hakkinda birkac sey
    Yani cihaz bir N95 gibi ucubet, hilkat garibesi, "tasarimda siradisi olucam derken siradan olmayan", her tarafindan zayif iscilik ve kotu malzeme kalitesinden dolayi gacir-gucur seslerin kolay kolay gelmeyecegi, "sade ancak kesinlikle al-benisi olan" bir cihaz.

buda sanırım sizin fikriniz
  • bana da tipi itici gelmedi sahsen demek ki zevkler ve renkler cidden tartsilmiyor
  • @Naxco: K850 yi benim gözümde bitiren telefon bu oldu...

çoğu kişinin böyle oldu cidden. ne cihazmış beh!!
  • reis aklını çeldi n82 buna geçeceksin galiba

quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

@Naxco: K850 yi benim gözümde bitiren telefon bu oldu...

• quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

@Naxco: K850 yi benim gözümde bitiren telefon bu oldu...

Ozellikle dostum @PHI ve benim gozumde bitirdi bu cihaz K850i'yi (Daha once de dedigim gibi bundan bir ay oncesine degin K850i diyor baska bisey demiyorduk ikimizde! )
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.