Şimdi Ara

:..Nokia N82 İncelemesi (Révølvér)..: (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.267
Cevap
0
Favori
60.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Quintana!

quote:

Orijinalden alıntı: .:: NEJ@T ::.

quote:

Arkadaşlar bu telefonun şu aralar 1. el fiyatı nedir?

Birde ben 2 yıldır n73 kullanıyorum. Sizce n95 mi almalıyım n82 mi?

Arkdaşımda n95 vardı ve n73 çok yavaş bir telefon oldugu için hızıyla cezbetti beni n 95

N95 mi hızlı tavsiye etmiyorum bir süre sonra N73den farkı kalmıyo alıcaksan N95 8gb al yada N82 al

n73 e göre 4-5 kat daha hızlı çalışan bir telefon n95

Bunu n73 kullanmayan birisi anlayamaz. Heleki telefonu 2 yıldır hergün saatlerce kullanıyorsanız elinize başka bir telefon aldıgınızda vay bee hıza bak diyorsunuz.

N73de kullandım harbiden berbat bir telefon çok yavaş ama ciddiyim N95de yavaş bir telefon :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar bu telefonun şu aralar 1. el fiyatı nedir?

Birde ben 2 yıldır n73 kullanıyorum. Sizce n95 mi almalıyım n82 mi?

Arkdaşımda n95 vardı ve n73 çok yavaş bir telefon oldugu için hızıyla cezbetti beni n 95

N95 mi hızlı tavsiye etmiyorum bir süre sonra N73den farkı kalmıyo alıcaksan N95 8gb al yada N82 al

n73 e göre 4-5 kat daha hızlı çalışan bir telefon n95

Bunu n73 kullanmayan birisi anlayamaz. Heleki telefonu 2 yıldır hergün saatlerce kullanıyorsanız elinize başka bir telefon aldıgınızda vay bee hıza bak diyorsunuz.

N73de kullandım harbiden berbat bir telefon çok yavaş ama ciddiyim N95de yavaş bir telefon :D

Dogrudur hocam öyle diyosan.

Ozaman sorumu tekrarlıyım. N82 nin şuanda sıfırının fiyatı nedir? Ve n82 mi yoksa n95 8gb mı

• N82nin sıfırı en son 600 tl civrındaydı ama artık satıştan kalktı sanırım.Bence N85 al niye dersen çok kibar bir telefon kamera ses kaliteside yeterli seviyede N82 kamera konusunda çok başarılı olsada çok tipsiz ekranı küçük.Şu an N95 8gb kullanıyorum çok kalın kaba bir cihaz.Genede N82 mi N95 8gb mı dersen N95 8gb tavsiye ederim en azından ekranı büyük.
  • quote:

N82nin sıfırı en son 600 tl civrındaydı ama artık satıştan kalktı sanırım.Bence N85 al niye dersen çok kibar bir telefon kamera ses kaliteside yeterli seviyede N82 kamera konusunda çok başarılı olsada çok tipsiz ekranı küçük.Şu an N95 8gb kullanıyorum çok kalın kaba bir cihaz.Genede N82 mi N95 8gb mı dersen N95 8gb tavsiye ederim en azından ekranı büyük.

hocam teşekkürler yorumların için ama böyle kayar kapaklı telefonlar pek hoşuma gitmiyor n85. hane telefon dedigin düz olmalı bence öyle tuşlar alttan çıkmamalı

ozaman şu n95 8 gb la ilgileniyim biraz

gerçi n95 te öyle ama onunda ayrı bi havası var be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PatlıcanMusakka -- 31 Aralık 2009; 22:17:46 >

• 5800 i verip almaya değer mi ? amaç müzik foto günlük ihtiyaçlar.
  • Kasasina bitiyorum bu telefonun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.