Şimdi Ara

Nokia Lumia 929 [Icon] | Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
1
Favori
2.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nokia Lumia Icon (Nam-ı Diğer Lumia 929) [5.0" Full HD ClearBlack AMOLED [441 PPI] | 2.26 GHz Qualcomm Snapdragon 800 Quad Core - 2 GB RAM | 20 MP PureView ZEISS - 1080p@30fps]

Nokia Lumia 929 [Icon] | Ana Konu
     Nokia Lumia 929 [Icon] | Ana Konu Nokia Lumia 929 [Icon] | Ana Konu

Boyutlar

• Yükseklik: 137 mm .
  • Genişlik: 71 mm .
  • Kalınlığı: 9.8 mm .
  • Ağırlık: 167 g .

Ekran ve Kullanıcı Arabirimi

• Ekran boyutu: 5'' .
  • Ekran çözünürlüğü: Full HD (1920 x 1080) .
  • Ekran özellikleri: Parlaklık kontrolü, Oryantasyon sensörü, Corning ® Gorilla ® Cam 3, Kolay temizlenir, Yüksek parlaklık modu, Lumia Renk profili,okunabilirlik geliştirmeleri, geniş görüntüleme açısı .
  • Ekran renkleri: TrueColor (24-bit/16M) .
  • Boy oranı: 16:9 .
  • Piksel yoğunluğu: 441 ppi .
  • Ekran teknolojisi: ClearBlack AMOLED .
  • Dokunmatik ekran teknolojisi: Süper hassas kapasitif ekran .

Sensörler

• Ambient light sensor, Accelerometer, Gyroscope, Proximity sensor, Magnetometer

Donanım

Bağlantı

• SIM kart türü: Nano SIM .
  • Konnektörleri Şarj: Micro-USB .
  • AV bağlantı: 3,5 mm ses konnektörü .
  • Sistem konnektörleri: Micro-USB-B .
  • USB: USB 2.0 .
  • Bluetooth: Bluetooth 4.0 .
  • Bluetooth profilleri: Nesne İtme Profili (OPP) 1.1, Eller-serbest profili (HFP) 1.5, Gelişmiş Ses Dağıtım Profili (A2DP) 1.2, Ses / Video Uzaktan Kumanda Profili (AVRCP) 1.4, Telefon Defteri Erişim Profili (PBAP) 1.1, Genel Ses / Video Dağıtım Profili (GAVDP) 1.2 .
  • Wi-Fi: WLAN IEEE 802.11 a / b / g / n / ac .
  • Wi-Fi güvenlik modları: WPA, WEP, EAP-AKA, EAP-SIM, PEAP-MSCHAPv2, WPA-Kurumsal, WPA-Kişisel, WPA2 (AES / TKIP), WPA2-Enterprise, WPA2-Personal .
  • NFC: ödeme için NFC Güvenli, Paylaşım, Eşleştirme, Etiketleme .
  • Diğer kablosuz bağlantı: Wi-Fi Channel bonding .

Veri Ağı

• LTE ağ bant 2: 4, 13 .
  • LTE maksimum veri hızı DL: 150 Mbps .
  • LTE maksimum veri hızı UL: 50 Mbps .
  • WCDMA ağ: 850 MHz, 900 MHz, 1900 MHz, 2100 MHz .
  • WCDMA max veri hızı DL: HSDPA - 21.1 Mbps .
  • 5.76 Mbps - HSUPA: WCDMA max veriler UL hızlandırıcı .
  • CDMA şebeke bantları: BC0, BC1 .
  • CDMA maksimum veri hızı DL: Rev 0 / 2.4 Mbps / 3.1 Mbps .
  • CDMA maksimum veri hızı UL: Rev 0 / A 153.2 kbps / 1.8 Mbps .
  • GSM şebekesi: 850 MHz, 900 MHz, 1800 MHz, 1900 MHz .
  • GSM azami veri hızı DL: EGPRS 236.8 kbps .
  • GSM max veriler UL hızlandırmak: EGPRS 236.8 kbps .

Güç Yönetimi

• Pil modeli: BV-5QW .
  • Pil kapasitesi: 2420 mAh .
  • Pil voltajı: 3,8 V .
  • Çıkarılabilir pil: Hayır .
  • Maksimum bekleme süresi: 18 gün .
  • Maksimum konuşma süresi (3G): 16.4 saat .
  • Maksimum müzik çalma süresi: 75 saat .
  • Maksimum video oynatma süresi: 9 saat .
  • Maksimum hücresel ağ tarama süresi: 6.8 saat .
  • Maksimum Wi-Fi ağı tarama süresi: 9.2 saat .
  • Kablosuz şarj: Dahili (Qi standart) .

İşlemci

• İşlemci adı: Qualcomm Snapdragon ™ 800 (MSM8974)
  • İşlemci türü: Quad-core 2.2 GHz

Bellek

• Kullanıcı veri depolama: cihazda, SkyDrive bulut depolama .
  • RAM: 2 GB .
  • Yığın bellek: 32 GB .
  • Ücretsiz bulut depolama: 7 GB .

Yazılım platformu ve kullanıcı arayüzü

• Yazılım sürümü: Lumia Black ile Windows Phone 8 .
  • Yazılım güncellemeleri: Firmware Over-the-Air (FOTA) .

http://www.nokia.com/us-en/phones/phone/lumia-icon
    http://www.nokia.com/tr-tr/urunler/telefon/lumia929/

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5AF373BF5 -- 13 Şubat 2014; 13:36:57 >

• Lumia 820 sahibiyim eğer bu telefon uygun bir fiyattan girerse uçuk kaçık olmadan geçebilirim gerçekten mükemmel olmuş ekran,kamera,işlemci olsun konu takipteyim ...
  • Telvis kullanıcısına yanıt
    Lumia 929 sadece Amerika da satılacak olan operatöre özel bir cihaz ülkemize teşrif etmeyecek kendisi kendiniz gidip almaz iseniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MR. H

Lumia 929 sadece Amerika da satılacak olan operatöre özel bir cihaz ülkemize teşrif etmeyecek kendisi kendiniz gidip almaz iseniz

The verge'de okuduğuma göre global pazara MWC 2014de Lumia 930/929 ismiyle çıkacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de öyle tahmin ediyorum 930 ya da daha farklı bir isimle (1080 diyen var) piyasaya sunulacaktır. Buğra başlığı düzenler zaten öyle bir durumda sıkıntı degil.

Özelliklerden kısmazlar umarım, pilden, kameradan falan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pil 2420 mah çok yetersiz 5 inch ekran için , arkadaki hoparlör çıkışı çok ufak bence hoparlörde çok güçlü olmayacak , glance ekranıda desteklemiyormuş sanırım bu cihaz olmadı ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

pil 2420 mah çok yetersiz 5 inch ekran için , arkadaki hoparlör çıkışı çok ufak bence hoparlörde çok güçlü olmayacak , glance ekranıda desteklemiyormuş sanırım bu cihaz olmadı ya

Hocam bu cihazı mAh bazında değerlendirmek çok yanlış çünkü kullanılan yeni batarya teknolojisi ile (920 ve 1020 içinde geçerli) hem kendi boyutunda %30 daha fazla kullanım sunuyor ve bataryayı ince yapıyor.

Yani sizin orada gördüğünüz 2420mAh yanıltıcı bir değer, önemli olan günlük kullanımdaki süre.

Ben mesela 920'yi Sabah 7'den akşam 8'e kadar 2G sürekli aktif devamlı WhatsApp'da kullanıyorum dayanıyor.

İnternette testleri de mevcut.

Glance ekranı bulunuyor.

Hoparlörlere 80 desibel demiş Nokia, gayet tatmin edici bir değer bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

quote:

pil 2420 mah çok yetersiz 5 inch ekran için , arkadaki hoparlör çıkışı çok ufak bence hoparlörde çok güçlü olmayacak , glance ekranıda desteklemiyormuş sanırım bu cihaz olmadı ya

Hocam bu cihazı mAh bazında değerlendirmek çok yanlış çünkü kullanılan yeni batarya teknolojisi ile (920 ve 1020 içinde geçerli) hem kendi boyutunda %30 daha fazla kullanım sunuyor ve bataryayı ince yapıyor.

Yani sizin orada gördüğünüz 2420mAh yanıltıcı bir değer, önemli olan günlük kullanımdaki süre.

Ben mesela 920'yi Sabah 7'den akşam 8'e kadar 2G sürekli aktif devamlı WhatsApp'da kullanıyorum dayanıyor.

Glance ekranı bulunuyor.

Bende 925 kullanıyorum,günü getirebilmek var bide rahat rahat kullanmak var,rakiplerin aynı boyuta 3000 mah koyabiliyorlar ise savunmaya lüzum yok,sanırım Nokia bizim telefonları öldürmek istemiyor,80 db nerde gördün,öyle ise iyidir ama ben bizzat denedim ,mesela 1020 bin hoparlör 925 e göre hem çok daha temiz ses veriyor hemde daha yüksek

• quote:

quote:

quote:

Glance ekranı bulunuyor.

Bende 925 kullanıyorum,günü getirebilmek var bide rahat rahat kullanmak var,rakiplerin aynı boyuta 3000 mah koyabiliyorlar ise savunmaya lüzum yok,sanırım Nokia bizim telefonları öldürmek istemiyor,80 db nerde gördün,öyle ise iyidir ama ben bizzat denedim ,mesela 1020 bin hoparlör 925 e göre hem çok daha temiz ses veriyor hemde daha yüksek

One Max, 1520 ile bende korkmadan kullanırım ancak kafam kadar telefonlar işte, Nokia'nın pek bu telefona 3000 mAh batarya sığdırabileceğini düşünmüyorum çünkü yine saçmalık yapıp Qi Şarjı telefonun içine gömmüşler, o olmasaydı rahat 2800'lük bir batarya görürdük

• quote:

quote:

quote:

quote:

Glance ekranı bulunuyor.

One Max, 1520 ile bende korkmadan kullanırım ancak kafam kadar telefonlar işte, Nokia'nın pek bu telefona 3000 mAh batarya sığdırabileceğini düşünmüyorum çünkü yine saçmalık yapıp Qi Şarjı telefonun içine gömmüşler, o olmasaydı rahat 2800'lük bir batarya görürdük

Lenovo gibi bi şirket 5 inçlık bu telefona 4000 mah sıgdırabılıyorsa Nokia neden yapamasın
    Bilgisayar ve tablet üzerine olan bir şirket telefona Nokia kadar önem vermiyor ...

http://www.gsmarena.com/lenovo_p780-5544.php
    http://www.gsmarena.com/lenovo_p780-5544.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Telvis -- 14 Şubat 2014; 9:15:42 >

• Biraz kalın olmuş sanki. Ama yinde de "tepsi" lerden çok daha iyi görünüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fukox

Biraz kalın olmuş sanki. Ama yinde de "tepsi" lerden çok daha iyi görünüyor

dahili qi şarj ve pureview kamera yüzünden kalın, o yüzden 925in kamerası da dışa taşık

• quote:

quote:

dahili qi şarj ve pureview kamera yüzünden kalın, o yüzden 925in kamerası da dışa taşık

Kalın la işte sınuçta

Sen niye okulda değilsin la?

EDİT:yoksa derste dh ye mi giriyon?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fukox -- 14 Şubat 2014; 10:38:52 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Kalın la işte sınuçta

Sen niye okulda değilsin la?

EDİT:yoksa derste dh ye mi giriyon?

Aynen öyle yapıyorum

• yazın alabilirim
  • şu telefonu çok istedim bekledim ama en son dayanamayıp l925 aldım. 8.1 çıktığında bu veya 5" boyutu aşmadan muadili bir telefon gelirse (s600 bile uçurabilir wp sistemini, hem belki maliyetler daha sevimli olur) babama verip bendekini buna niyetlenebilirim.
  • şu yukarıdaki verizon ne ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExcellentJob

şu yukarıdaki verizon ne ya

Amerikadaki en hızlı LTE altyapısına sahip GSM operatörü

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ExcellentJob

şu yukarıdaki verizon ne ya

Amerikadaki en hızlı LTE altyapısına sahip GSM operatörü

Pek hoş gozumuyo goruntuyu bozmus türkiyede cıkarsa olurmu o yazı
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.