Şimdi Ara

Nokia Lumia 925 vs Lg Optimus G

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar Lumia 925 ve Lg G arasinda cok kararsiz kaldim sizce hangisini secmeliyim. Windows phone denemek istiyorum fakat fiyat farki cok az lg ise islemci olarak guclu sizin yorumlarinizi bekliorm tesekkur ederim. Farkli telefon tavsiyeleriniz olursa yazabikirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• windows un modası çabuk geçti pazar payıda azalmaya başladı ,microsoft artık nokia adında cihaz çıkarmaktan vazgeçti ,windows un sonu iyi görünmüyor ,androidli telefonlara yönel .
  • Windows'un modası geçtiği için her gün uygulama ve mevcut uygulamalara güncelleme çıkıyor değil mi ? Ayrıca microsoft nokia'nın mobil cihaz bölümünü satın aldı adamlar kendi isimlerini kullanmak istiyorlar ki bu gayet doğal bilginiz yoksa insanları yanlış yönlendirmeyin.

http://windowsphonehaber.com/#arvlbdata

925 artık eskidi onun yerine yeni çıkan lumia 735 ve 830 modellerini tercih edebilirsiniz android tarafında ise xperia z,zenfone 5-6,LG G3 beat modellerini tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razor Crest -- 6 Kasım 2014; 22:56:33 >
  • Tesekkur ederim

• Lg g hakkinda sorularini sorabilirsin bir yildir kullaniyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishDrifter

Lg g hakkinda sorularini sorabilirsin bir yildir kullaniyorum.

Bende onceden lg 4xHd kullanmistim en buyuk sikintisi isinma ve az pil omruydu. Optimus G nin pil omru nasildir acaba

• xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 20 Mayıs 2020; 17:6:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grondan

quote:

Orijinalden alıntı: TurkishDrifter

Lg g hakkinda sorularini sorabilirsin bir yildir kullaniyorum.

Bende onceden lg 4xHd kullanmistim en buyuk sikintisi isinma ve az pil omruydu. Optimus G nin pil omru nasildir acaba

Kullanima bagli degisiyor,isinma telefonun ilk 1 haftasinda asiriydi bende sonra duzeldi .pil omru icin ise 2:30saat ile 4:30 saat arasinda degisiyor ekran sureleri gun sonunda %30 falan kalmis oluyor bende.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.