Şimdi Ara

NOKIA Lumia 925 Kullanıcıları Kulübü **LUMIA DENIM GELDİ** (224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.528
Cevap
38
Favori
157.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aliexpresse bakin bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E.YzR @
    Bende sizin gibi düşünüyorum aslında fakat telefonun manevi değeri ve tamamen duygusal olan bir konu...ayrıca uçuk rakamlar var hep

fizisyen @

alixpresten 40 günde gelir o zamana kadar bu sorunu çözmek niytim
  • l925 in öyle bir büyüsü var ki hiçbir cihazdan aynı tadı alamıyor insan. Defalarca android cihaz kullandım her defasında bir müddet sonra kasmalar şişmeler yüzünden illet oldum. Yüzlerce lira veriyorsunuz aradan birkaç ay geçiyor ve android in takılmaları başlıyor. Acil bir durumda en basiti bir telefon numarası kaydetmeniz gerekiyor tuşların gelmesi için saniyelerce beklemeniz gerekiyor. Bu gibi sorunları çooook yaşadığım için lumia 925 i bir türlü satamıyorum. Bendeki 32 GB lik model şarjı da çok büyük problem değil zira iphonelerden çok iyi çoğu android ile de aynı. Hangi telefonu kullanırsanız kullanın internet wifi oyun mp3 ile sürekli kullanımda günü çıkarmıyor. l925 de aynı şekilde sürekli mıncıklayınca günü çıkarmıyor. Bu sorunu da 5200 mah lık bir taşınabilir ile çözmek çok kolay. Sanırım arıza yapıp tamiri mümkün olmayana kadar bu l925 virüsü beni kontrol etmeye devam edecek. Seviyorum seni Allah'ın cezası... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maivesiyah -- 2 Eylül 2016; 10:30:25 >

• maivesiyah kullanıcısına yanıt
    Android mi?

Çare calgon. Pardon çare ayfon.

Bende gittiği yere kadar gitsin diyerekten akışına bıraktım. Can çekiştiği anda İphone SE alıp geçeceğim.

• Arkadaşlar L925'i 8.1'den Windows 10'a yükselten var mı şu durumda acaba ?

• Ben 3-4 ay önce release preview ile yüklemiştim ama 2 gün zor dayanabildim win 10'a. Çok fazla şarj tüketiyordu, kamera güzel çekim yapmıyordu, bir de hızlı işleme girerken ekranda dalgalanma oluyordu. Ama dediğim gibi baya önceydi, şu anki durumu bilmiyorum. Ben 8.1 denim ile kullanıyorum. Arada şeytan dürtüyor win 10 a geç diye ama sıkıntı yaşayacağım diye geçmiyorum.
  • Digiturkplay uygulaması yok mu artık?

• ben 925 ile win 10 kullanıyorum. size tavsiyem sakın geçmeyin. acayip hızlı şark tüketiyor. bu sefer teli sürekli şarjda kullanmanız gerekiyor. o zaman da ölümüne ısınıyor. ısınınca ne oluyor kasıyor. instagram falan güncellense direk 8.1e geçiş yapcam amaolmuyor malesef. en kısa zamanda platform değiştircem...
  • Merhabalar,

L925 kullanicisiydim. Bu hafta itibariyle L650 kullanmaya basladim. Genel olarak uzun sureli kullanim sonrasi goruslerimi iletirim. Fakat L925 Turkiye'de satisa ciktigi ilk hafta aldim ve tam 3 yillik seruvenimiz cok da olumluydu. Icinde en son yuklenebilen W10 Insider surumu mevcut. Son bir kac haftaya kadar da gayet guzel calisiyordu, En buyuk sorunum sarji ile alakaliydi. Gunde iki kere sarj etmek zorunda kaliyordum. Bunun disinda zaten deneme surumu kullandigimdan ve telefonun islemcisinin yetersiz oldugunu bildigimden W10 performansinin yavas olusu ve stabil olmamasini gormezden gelebildim. Ama artik maalesef kendisiyle yollarimiz ayrildi.

L650 secmemde ki amac ise ilk etapta tasarimi, L925'i alirken ki amacimda oydu. Oyun oynayan biri olmadigim ve Facebook, Twitter, Instagram ve LinkedIn oncelikli uygulama tercihim oldugundan hem bu platformu seviyorum hem de telefon ozellikleri gayet yeterli geliyor. Umarim bir sonraki Windows telefonuma kadar L650 ile de guzel bir deneyimim olur...

• http://www.lumiafirmware.com/ser/RM-892/guid/059S5L7
    https://sysdev.microsoft.com/en-us/Hardware/oem/docs/Welcome/Windows_Phone_8.1_GDR2

buraları inceleyip işe yarar birşeyler varmı bakabilirmi ingilizce bilen bi arkadaşımız
  • lumia 925 için windows 10 mobile geliştirici thersold sürümlerinin yüklenme ihtimali yolu hiç yok mu ya
  • Beyler lumia 925e lumia amber romu atma yolu veya atılıyor mu çok bıktırdı her şeyi sorun

• video deleted
  • Merhaba,

Batarya alıp memnun kalan var mı? Nereden aldınız rica etsem link verirmisiniz.Ortalı kçakma bataryadan geçilmiyor.
  • arkadaşlar bozuk ama ekranı düzgün 925 alıyorum yedek parça için kullancam. satmak isteyen varsa pm atabilir.
  • Benim telefondamı tek böyle sormak istedim. Mesela whatsapptan bir mesaj geliyor açıyorum yükleniyor yazıyor 3-4 saniyeye açılıyor. Sonra tuş kilidi yapıyorum whatsapptayken açınca tekrar yükleniyor yazıyor. Çok sinir bozucu. S4mini kullanırken tak diye açılıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: aktas1990

Benim telefondamı tek böyle sormak istedim. Mesela whatsapptan bir mesaj geliyor açıyorum yükleniyor yazıyor 3-4 saniyeye açılıyor. Sonra tuş kilidi yapıyorum whatsapptayken açınca tekrar yükleniyor yazıyor. Çok sinir bozucu. S4mini kullanırken tak diye açılıyordu

Seninki gene iyi ben müzik çalardan müzik açınca hiç bir uygulamaya 10 dakika giremiyorum.Whats ap yükleniyorda kalıyor , 6 tag kalıyor hattaaa müzik çaların kendi içinde dahi giremiyorum ses tuşuna basıp ustte çıkan bardan müziği değiştirebiliyorum .Bu kadar rezil utanç verici başka Bi sistem var mı bilmiyorum .Android e geçmek istiyorum fiyatlar aldı başını gitti adam akıllı android de alamıyorum. Apple başlı başına bir servet zaten

• 2.el temiz bir telefon aldım bende. Gerçekten güzel bakalım birkaç gün kullanıp yorumlarımı yazacağm
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreBngll

2.el temiz bir telefon aldım bende. Gerçekten güzel bakalım birkaç gün kullanıp yorumlarımı yazacağm

Hayırlı olsun dostum. Windows sürümü nedir telefonun ?

• 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.