Şimdi Ara

NOKIA Lumia 925 Kullanıcıları Kulübü **LUMIA DENIM GELDİ** (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.529
Cevap
38
Favori
157.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 0netw0

Uygulamalara güncelleme çıkmasını umalım o zaman. Yoksa telefon yalan olur. 8.1'deki uygulamaların yarısı 10'da farklılar.

Hocam bu yazılım bizler için değil bu yüzden bizlere sorun yaşatacak belli şimdiden pek umutlanmayın derim. Uygulama olayında ise sıkıntı olacağını sanmıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şuan 8.1 yüklü bende son günlerde whatsapp inanılmaz kasmaya başladı telefonda da genel bir kasma sezmeye başladım.Telefonu W10 a yükseltmek gibi fikirler girmeye başladı aklıma bir hızlanma olur mu yükseltmeli miyim uygulamalar ne durumda şuan kullananlar yorumlarını paylaşabilirler mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: L[e]gi0n

Arkadaşlar şuan 8.1 yüklü bende son günlerde whatsapp inanılmaz kasmaya başladı telefonda da genel bir kasma sezmeye başladım.Telefonu W10 a yükseltmek gibi fikirler girmeye başladı aklıma bir hızlanma olur mu yükseltmeli miyim uygulamalar ne durumda şuan kullananlar yorumlarını paylaşabilirler mi acaba

Uygulamalar artık var ama benim 925 ile Windows Mobile 10 deneyimim pek olumlu olmadı. Cihaz kararsız çalışıyor en iyisi yedek alıp sıfırlamak ya da Windows Device Tool ile Cyan yüklemek.

• Arkadaşlar aranıza yeni katıldım cihazım sim görmüyor wp10 yüklü suan delirmek üzereyim lütfen yazılım sorunu galiba ilk wp deneyimim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynsylkn -- 27 Temmuz 2016; 22:20:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: L[e]gi0n

Arkadaşlar şuan 8.1 yüklü bende son günlerde whatsapp inanılmaz kasmaya başladı telefonda da genel bir kasma sezmeye başladım.Telefonu W10 a yükseltmek gibi fikirler girmeye başladı aklıma bir hızlanma olur mu yükseltmeli miyim uygulamalar ne durumda şuan kullananlar yorumlarını paylaşabilirler mi acaba

Maalesef X20 cihazlara artık Windows 10 yüklenemiyor, Microsoft kaldırdı bu cihazlardan insider desteğini ...

• sanırım bundan sonra x20 cihazlara illegal şekilde windows insider yükleyebilecez.elimdeki 925 i 950 xl olarak gösterdim redstone güzel şekilde yüklendi,glance screen ve ona benzer bazı uygulamalar sorunlu çalışıyor yada hiç çalışmıyor.onlarda pek önemli değil,ama sanırım cihazın ömrü yavaş yavaş sonlanıyor onunda farkındayım.kasmalar donmalar 925 in kronik sorunu olan ekran dalgalanması her yapıda çoğalıyor.
  • yoldagezen kullanıcısına yanıt
    Maalesef bu sorunları yaşamayan yoktur sanırım. Telefon biraz daha idare etsin diyenler 8.1 cyan ya da denim ile kullanmalılar. Windows 10 güzel ama bizim için değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 28 Temmuz 2016; 11:47:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar sanırım telefonda kronik birçok sorun var. değişimden gelmiş bir 925 alacaktım birinden ama buradakileri okuyunca vazgeçmek üzereyim. siz ne dersiniz?
  • Windows 10 yok.
    Isınma sorunu var.
    Batarya süresi gerçekten çok kötü.

Bu sorunlar yüzünden uzak durun derim.

• Lumia 925 32gb bugün windows 10 ndan denime geri döndüm. Hücresel internet butonu bildirim çubuğuna eklemek istiyorum.
    Preview for developers mağazadan kaldırılmış ne yapmam lazım .

• aserty A kullanıcısına yanıt
    Artık legal yollarla Windows 10 yükleyemezsiniz. Denim sürümünde hücresel veri ekleme mevcut bu arada.

• Arkadaşlar son zamanlarda internet Explorer dan sözlük okudugumda yazıların tamamı çıkmıyor.eskiden devamını oku gibi bir şey çıkıyordu. Bu site ile mi alakalı yoksa internet explorer la mi? Operadan okumaya başladım ama o da yavaş ve çok sarj yiyor.

ekleme: UC browser ı da denedim o da açmıyor yazıların tamamını. Sadece opera açıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notther -- 4 Ağustos 2016; 9:18:38 >
  • notther kullanıcısına yanıt
    Opera hariç hepsi İnternet Explorer tabanlı olduğu için açmazlar. Genel bir sorun var ama herkeste durum öyle sanırım.

• Evet genel bir sorun internet explorer için. Fakat daha önce böyle bir durum yoktu; devamını oku ibaresi çıkıyordu IEde. Noldu da artık çıkmıyor anlamadım Umarım düzelir...
  • notther kullanıcısına yanıt
    Umarım düzelir hocam ama yapacak bir şeyimiz yok maalesef.

• Son mesaj atılalı 18 gün olmuş. Hakikaten öldürmüşler forumu da. Aranıza katılalı çok olmamıştı, win10 güncellemesi de alacak çok güzel olacak diye 32gblık versiyonu almıştım. Şimdi satacak yer arıyorum. İkinci el telefon alıp satanlar bile elimizde kaldı diyor. Belki babam kullanır ikinci hattında mailler için falan.

Bilgisayarda win10 kullanıyorum o bile eksikleri ve bugları ile çıkmıştı. Şu windowsun yaptığı büyük rezillik. Bizi android ve ios kullananlara rezil etti.

• judassson kullanıcısına yanıt
    Ne bekliyordunuzki artık mobil platform google ve apple'ın elinde microsoft piyasaya girmekte çok çok geç kaldı illa kendi sistemiyle girmek istediyse bu rekabete bunu 10 yıl önce yapmalıydı

• judassson kullanıcısına yanıt
    Üzerinde Nokia yerine Microsoft yazsaydı 925'de Windows 10 laırdı emin olun asıl sorun sırf Nokia yazmasıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 23 Ağustos 2016; 8:02:23 >
  • selam arkadaşlar

Telefonumun dokunmatiği bozuldu elinde hurda olan varmı ekranı değiştirebileceğim...sahibindende baktım çok uçuk rakamlar yazıyor millet uçmuş

ekranımda catlak kırık ezik yok anlamadım gitti kablolar tam.yerine oturmayan yok..15 dakikalık bi görüşme yaptım masaya bıraktım bir iki saat sonra elime aldımkı ne göreyim kendi kendine takılıyor ekran kapatıp açtım kendi kendine pin kodu falan yazıyo vs. acayip işler sinir oldum

elinde telefonu kullanmayıp gözden cıkarmış olan varmı acaba..
  • tituslivius kullanıcısına yanıt
    Ekran fiyatı telefonun 2.el fiyatı kadar. Şahsen başka bir telefon alsan çok daha karlı

• 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.