Şimdi Ara

NOKIA Lumia 925 Kullanıcıları Kulübü **LUMIA DENIM GELDİ** (207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.528
Cevap
38
Favori
157.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar lumia 925 im için Gdr2 yi nasıl yükleyebilirim. Eskiden Windows insider da önce gdr2 geliyordu ve onu kurup insideri kaldırıyordum olup bitiyordu. Şimdi İnsider de direk Windows 10 geliyor. GDR2 yi nasıl kuracağımı bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Teşekkürler.
  • Arkadaşlar lumia 925 im için Gdr2 yi nasıl yükleyebilirim. Eskiden Windows insider da önce gdr2 geliyordu ve onu kurup insideri kaldırıyordum olup bitiyordu. Şimdi İnsider de direk Windows 10 geliyor. GDR2 yi nasıl kuracağımı bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Teşekkürler.
  • Mesaj iki kere gitmiş... Özür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykutgultekin -- 11 Eylül 2015; 12:31:05 >
  • Arkadaşlar satılık lumia 925 16GB gray temiz kullanılmış kozmetik açısından 10 üzerinden 8 alır.7 aylık telefon herhangi bir ağrızası yok kutu içeriği tam kutusuda var faturası vs. herşeyi mevcut bir yıldan fazla garantisi var alıcı olan almak isteyen pmden bana ulaşsın fiyatta anlaşırız :D ama yanlış anlaşılmasın :D windows phoneyi bırakmıyorum şimdilik paraya ihtiyacım var tekrardan döneceğim aranıza :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aykutgultekin A kullanıcısına yanıt
    İnsider yukleyip slow sdcerseniz gdr2 geliyordu sanırım bi deneyin derim

• Arkadaşlar telefonumda birtakım arızalar oldu mesela ses çıkmıyor telefonu kapatıp açıyorum sıkıntı gidiyor veya kamera yeşil oluyor kapatıp açıyorum arıza gidiyor ne dersiniz servise vermeli miyim çünkü servise daha önce gittiğinde bu sorunlar yoktu servisten gelince olmaya başladı

• Dün teleservice'e gittim yemin ediyorum böyle rezillik olmaz. Gelenlerin yarısı 20 gün dediniz 30 oldu diyerek gelmiş. Uzun bi süre sıra bekledim telefonun sorununu söyledim yapılması gerekeni bildiğim için onu da söyledim fiyat bilgisi alayım dedim servise gidince belli olur dedi kadın. Telefonu sıfırlamayın dedim sorun ne olursa olsun sıfırlarız dedi.

Boyle saçma sapan iş olmaz arkadaş. Yapacağın şey içini açıp 1 tane kablo değiştirmek. Sistemle zaten bi sorunum yok benim. İçini açtıktan sonra 30 dakkalık işi var telefonun en az 3 iş günü sürer (külliyen yalan gidenin gelmediğini ordaki insanlardan öğrendim) bayramdan sonraya kalır diyor.

Garanti falan dinlemeyin beyler gidin 10 lira 15 lira neyse parasını verin köşedeki telefoncuda yaptırın. Hiç bunlarla uğraşmaya değmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NamelessWonder kullanıcısına yanıt
    Servis işi çoktan ölmüş zaten. Adamlara telefon gönderdim çizik geri aldım birde utanmadan yazmışlar çizikler vardır diye.

• nerdeyse 1 senedir 925 kullanıyorum ama her defasında hangi ayarın nerde olduğunu unutuyorum. sonra her defasında işin yoksa ara dur. bugünlerde de çalar saatinin alarm sesi düşük geliyor yükseltmeye çalışıyorum ama o ayarın nerde olduğunu bulamadım bir türlü. hatta o yüzden bugün uyuyakaldım.
    alarm sesi nerden artırılıyor bilen varsa sevabına söylesin bi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdahic

merhaba
    10.0.2015 taihinde lumia 925 32 gb telefonu telservice gönderdim 20 iş günü geçtikten sonra değişim kararı çıktı. Bir kaç gün önce lumia 925 marka telefon ile değişeceği yurt dışından sipariş verileceği ve ne zaman geleceği belli değilmiş. Sizce cihazı beklemeliiyim yoksa tüketici hakem heyetine başvurmalımıyım?

Telefonunuz degistimi hocam. Benim telde 15 gundur serviste haftaya 20 is gunu doluyor. Para iadesi alamadinizmi??

• quote:

Orijinalden alıntı: Jennes

nerdeyse 1 senedir 925 kullanıyorum ama her defasında hangi ayarın nerde olduğunu unutuyorum. sonra her defasında işin yoksa ara dur. bugünlerde de çalar saatinin alarm sesi düşük geliyor yükseltmeye çalışıyorum ama o ayarın nerde olduğunu bulamadım bir türlü. hatta o yüzden bugün uyuyakaldım.

Hocam benim bildiğim kadarıyla alarmın ses düzeyi uygulama ve arama sesinden bağımsız değil. Yani alarm sesini artırmak için normal ses düzeyini artırmaktan başka çare yok

• quote:

Orijinalden alıntı: philadelphos

quote:

Orijinalden alıntı: Jennes

nerdeyse 1 senedir 925 kullanıyorum ama her defasında hangi ayarın nerde olduğunu unutuyorum. sonra her defasında işin yoksa ara dur. bugünlerde de çalar saatinin alarm sesi düşük geliyor yükseltmeye çalışıyorum ama o ayarın nerde olduğunu bulamadım bir türlü. hatta o yüzden bugün uyuyakaldım.

Hocam benim bildiğim kadarıyla alarmın ses düzeyi uygulama ve arama sesinden bağımsız değil. Yani alarm sesini artırmak için normal ses düzeyini artırmaktan başka çare yok

+1

Zil+Bildirimler kısmını arttırırsanız ses artacaktır.

• kyturan1 kullanıcısına yanıt
    Direk başvur hocam maddi durum yeterliyse para iadesinin üzerine eklersin yeni cihazlardan birini alırsın. Yoksa da 735 alsan bile 925 belasından iyidir.

• NamelessWonder kullanıcısına yanıt
    Sabırsızlıkla 20 iş gününü bekliyorum hocam. 3 ekimde dolacak sonrasında microsoftla muhattab olacağım inşallah yapılmaz o zamana kadar

• Arkadaşlar herkese iyi bayramlar. Bir arkadaşımda 925 var, Win Mobile 10 Tp 9. yapı 1520'de son derece akıcı ve sorunsuz, kendim kullanıyorum. Arkadaş bende görünce heveslendi, ancak tp sürüm telefondan telefona farklılık gösterebiliyor. Acaba en son 9. yapı 10536.1004 Lumia 925'lerde nasıl ?

• serinaga S kullanıcısına yanıt
    Bazen aşırı ısınıyor soğusun diye dolaba koyuyorum telefonu şarj durumu çok kötü technical preview geçmişi yoksa kesinlikle yüklemesin. Whatsappta aşırı uyumsuzluk sorunu var. Ama apk olayı iyi sırf onun için ısınma ve şarja sabrediyorum

• arkadaşlar bende eşimin telefonunu aldım. ilk defa wp kullanıyorum. ancak bu telefon video çekince ses kaydetmiyormu? çekiyorum ama izlediğimde video oynuyor ama ses gelmiyor. acaba bi ayarı mı var, yoksa telefonda bi arıza mı var ? lütfen bi bilgi verin ??
  • fredyboys F kullanıcısına yanıt
    Videoda bi sorun yok telefonun uygulama sesi kısık olabilir. Değilse bi soft reset atın (ses kısma + power) veri kaybı olmuyor. O da olmazsa farklı bi kamera uygulaması deneyin (lumia camera gibi)

• quote:

Orijinalden alıntı: NamelessWonder

Videoda bi sorun yok telefonun uygulama sesi kısık olabilir. Değilse bi soft reset atın (ses kısma + power) veri kaybı olmuyor. O da olmazsa farklı bi kamera uygulaması deneyin (lumia camera gibi)

uygulama sesini kontrol ettim. dediğin gibi soft reset yaptım. camera 8.1 program indirdim. ama yine aynı görüntü oynuyor ama sesi çıkmıyoo. nedir bunun sorunu kafayı yiyecem. acaba servise vermelimiyim?
  • fredyboys F kullanıcısına yanıt
    Hocam sorun yazılımsalsa servisle uğraşmana gerek kalmaz. Windows device recovery tool (eski adıyla Windows Phone recovery tool) ile yazılımı sıfırdan kurmayı dene bi de. Yaklaşık 1 buçuk gb boyutlu bi indirme yapıyor (1.65 ti sanırım). Verilerini yedeklemeyi unutma ama her şey silinecek çünkü. O da olmazsa donanımsal sorun vardır servise vermekten başka çare olmaz o zaman. Ama yine yedek alman lazım servis telefonu sıfırlıyor çünkü.

• 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.