Şimdi Ara

NOKIA Lumia 925 Kullanıcıları Kulübü **LUMIA DENIM GELDİ** (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.536
Cevap
38
Favori
157.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam eğer zamanınız varsa bekleyip yeni çıkacak olan lumialara terfi edin derim ben. Özellikleri bakımından beklemeye değecek telefonlar gibi görünüyor Lumia 950 be 950 XL. Hem de wp 10 ile gelecekler, continuum özelliği falan sadece bu telefonlarda olacak bildiğim kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sturmgeschütz

Fatura bedelinin geri ödenmesini istiyorum diyin 830 da fena değil aslında.

bana dediği şu diyorki 830 verebiliriz . 930 veremeyiz fatura bedeline bakıyoruz diyor ama 1100 tl faturalı ürünüm. adamların vermek istediği cihaz ise 830 lumia buda şuan 980 tl civarı. ya bunu verelim yada servis onarsın yada aynı cihazdan bulup değişim yapsın onu beklersiniz diyor. ama zaten 1 ay içinde anakart değişikliği yapıldı sonrada farklı sorunlar yüzünden servise giderse servis birşey değişicek derse daha üst modeli vericez diyorlardı değişim hakkı oluyormuş ozaman yani
  • TurkeyStar kullanıcısına yanıt
    830 versinler daha ne isteyeyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Dostum 830 820 nin devamı niteliğinde. Siz 925 in devam modeli olan 930 isteme konusunda diretin yada hemen 925 i verin diyin. Şikayet ederim tüketici mahkemesine filan derken ellerinde 925 olmadığı için ya ücret iadesi yada 930 alırısınız bence. Ama ben olsam 830 alırdım wp kullanacaksam. Tasarımı daha güzel şuan için diğer tellere göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyStar

arkadaşlar telefonum değişim yapacaklar fatura bedelim 1100 tl . microsoft diyorki size 830 verelim bende neden 930 değil dedim faturanız 1100 tl diyor bende 830 un 950 civarında olduğunu soyledim biz bunu verebiliriz istemiyorsanız mecuren servisin telefon bulmasını yada telefonunuzu tamir etmesini bekliceksiniz diyor

Şu an hepsiburada'da 100 TL maxipuan ile 900'e alınabilir ;) 1100 TL fatura bedelini iade alırsanız 300 TL cebinize kalır. Lumia 830 kullanacaksanız tabi...
  • para iadesi ancak tukeici mahkemesi karari ile yapabiliriz diyorlar. 930 diye direttim ama illede 830 onun suan mudaili diyorlar yani fatura bedeliniz 1100 tl diyor ama 950 tl lik telefonu vermek istiyorlar . 930 için daha yüksek fatura bedeli olması gerek diyor bana bora danışmanlık evraklarını maille attılar eğer imzalayıp yollarsam 830 u yollayacaklar
  • tamirci çiraği kullanıcısına yanıt
    bekletip tamir edip yollayabilirlerde sanırım;?
    Serviste kalma süresi dolmadı mı ki. İş günü sayısı dolduysa başvur tüketici mahkemesine.baya süre varsa dolmasına 830 al. Mazallah yapıp yollarlar filan 925i. 830 925 e göre cillop gibi cihaz bence

bi süre once yolladım servise anakart değiştirdiler. ama cihazda yine farklı sorunlar var diye tekrar yolladım. ikinci gidişde servis arızalı derse nokia 1 ay içinde tekrar parça değişikliği olan cihazları kutulu ile değiştiriyormuş. ama bunlarda işin hilesindeler
  • Kardeş direnebildiğin kadar diren para iadesi konusunda. Olmazsa al 830 çok da zararlı değil senin için. En azından ısınıp pili çabuk bitmiyordur . Ben olsam böyle yapardım . Aşırı bilgili değilim bu konuda. Nokia dan 930 Alman için şunları bunları yap diyemicem .umarım istediğin gibi sonuçlanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamirci çiraği -- 28 Ağustos 2015; 13:53:36 >
    830 u kabul ettim gelicek artik. 930 yollasalardi daha makbule gececekti
  • Hayırlı olsun güle güle kullan yeni cihazını. Turuncu renklisini baya beğeniyorum ben. Hangi renk istedin

Aslında siyah alıp kapağını turuncu ile değiştirmek daha güzel olur

merhaba turuncu renk istedim hos renk
    Hayırlı olsun hocam da 830 daha iyi olmuş bence. 930 canavar gibi cihaz ama şarjı sıkıntılı diye biliyorum onu da. Öyle bi donanımı 2400 mah batarya kaldırmaz. Gerçi 925ten sonra çok koymaz şarj meselesi

şu an 735 bile 925ten daha iyi benim gözümde.

• Selamın aleyküm beyler. Almayı düşünen varsa satılık Lumia 925 vardır. Kutulu faturalı garantisi 2015 Kasım ayında bitiyor. En ufak çizik darbe yoktur. Sıfır ayarında bir cihazdır.Aldığımdan beri maksimum 6 ay kullanmışımdır.Çalıştığım şirket telefon verdiği için çok ihtiyacım olmadı. Ankara'da görülebilir. Son fiyat 400 TL. Düşünenler yasin.emil@hotmail.com mail adresinden ulaşabilirler. Not: Telefon beyaz 16 Gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emiliano89 -- 29 Ağustos 2015; 11:31:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NamelessWonder

Hayırlı olsun hocam da 830 daha iyi olmuş bence. 930 canavar gibi cihaz ama şarjı sıkıntılı diye biliyorum onu da. Öyle bi donanımı 2400 mah batarya kaldırmaz. Gerçi 925ten sonra çok koymaz şarj meselesi

şu an 735 bile 925ten daha iyi benim gözümde.

+1

• Merhaba arkadaşlar geçen ayın 6sında garantiye verdiğim cihazım hala gelmemiş durumda. . Kanunlara göre para iadesi alabilirmişim doğru mudur? Var mıdır bu konuda 1..ağızdan bilgilendirecek biris? Lanet olsun ya 1 aydır e52 kullanıyorum nokia yapılmaz ki bu eziyet insana adamların keyfini bekliyoruz..

• 21 iş gününü aşarsa cihazın sıfırıyla değişim yada para iadesi talep hakkınız var. 925in sıfırı ellerinde kalmamış sanırım sıfırını alan duymadım ben daha değişim çıkarsa 830 veya şansınız varsa 930 alma ihtimaliniz var. Para iadesinde yaklaşık 900 lira civarı bi ödeme yapıyorlar.

• Merhaba, turkcell den aldığım cihazın garantisi Netcell firmasına ait. Cihazı teknik servis için nereye bırakabilirim acaba? Netcell in internet sitesi vs de yok sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.