Şimdi Ara

NOKIA Lumia 925 Kullanıcıları Kulübü **LUMIA DENIM GELDİ** (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.536
Cevap
38
Favori
157.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sorun yazılımsalsa servisle uğraşmana gerek kalmaz. Windows device recovery tool (eski adıyla Windows Phone recovery tool) ile yazılımı sıfırdan kurmayı dene bi de. Yaklaşık 1 buçuk gb boyutlu bi indirme yapıyor (1.65 ti sanırım). Verilerini yedeklemeyi unutma ama her şey silinecek çünkü. O da olmazsa donanımsal sorun vardır servise vermekten başka çare olmaz o zaman. Ama yine yedek alman lazım servis telefonu sıfırlıyor çünkü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerde kaldı w10 yazın gelmiyormuydu güya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekim yada kasım, yazın diyen duymadım hiç

• Arkadaşlar benim telefonun dokunmatiği tamamen arızalandı da ekran kilit şifresi olduğu için dosyalara dışarıdan erişime izin vermiyor. Ekran kilit şifresini açmanın bir yolu yok mudur?

Bilen varsa ciddi anlamda yardım bekliyorum bu konuda.

Lumia destek hattını aradım bir yolu yok dediler. Yedekleme ayarları hep kapalıydı bende. Mini USB ile klavye takamaz mıyız dedim OTG desteklemiyormuş :(

Eğer verileri alabilirsem telefonu çöpe atacağım :) Yoksa en az 400 TL dokunmatik ve cam değişimi yapılacak.

Bahsi geçmişken şu dokunmatik ve camın bir olması durumundan sıkılmaya başladım artık
  • Hocam sanırım tek çözüm senin telefonla başka bi 925in ana kartlarını değiştirip verileri aldıktan sonra eski haline getirmek. Servisin böyle bişeyi yapacağını pek sanmıyorum. Ben yakında telefonun yan tuşları için bi operasyona girişmeyi düşünüyorum başarılı olursam istanbul içindeysen yardımcı olabilirim
    Olmazsa da bi telefoncuya gidip ona da yaptırtabiliriz değişim işlemini istersen. Yalnız aklıma takılan soru ana kartlar değişince geri kalan donanım sıkıntı çıkarır mı acaba.

• arkadaşlar lumia 925 de internetten video izlemek için hangi programı kullanabiliriz? adobe flash player i nasıl yükleyebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingTiger34

arkadaşlar lumia 925 de internetten video izlemek için hangi programı kullanabiliriz? adobe flash player i nasıl yükleyebilirim?

Tubecast for Youtube
  • Telefona güncelleme geldi anlamadım nedir necidir?

• Eğer 1 Mb boyutundaysa bir hata düzeltme güncellemesi vardı geçtiğimiz aylarda verilen muhtemelen o dur.

• Uzun bir süredir uzak kaldım konuya windows 10 ile ilgili olarak.geçen bir yerde gördüm de güncelleme aralık ayında gelecekmiş herhalde.İşletim sisteminin boyutu da 8gb olacakmış.bendeki lumia 16 gb'lık var yani zamanında bulamadık ki 32'liğini bir vodafone'da vardı galiba. zaten telefonların özelliklerine göre güncellemeyle gelen her yenilik çalışmayabilirmiş. her neyse.. yine yüzümüz gülmeyecek anlaşılan
  • grkn07 kullanıcısına yanıt
    8 GB işletim sistemi boyutu değil hocam en az 8 GB hafızaya sahip Lumia veya HTC cihaz gerektiriyor.

• 1 aydır telefon değişimi bekleniyor en son 640 xl göndereceklerdi kabul etmedim daha sonra 830 olsun dediler onu da kabul etmedim muadil deil diye. 925 ya da 930 göndermeleri için bekliyorum. sizce kabul etmeli miydim yoksa 925 in yenisini gönderirler mi? Tercihimi hangisinden yana kullanayım?
  • mdahic M kullanıcısına yanıt
    930 şansı var ama çok zor. 830 şu haliyle 925ten daha iyi bence direk kabul edebilirdiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

8 GB işletim sistemi boyutu değil hocam en az 8 GB hafızaya sahip Lumia veya HTC cihaz gerektiriyor.

Hocam emin misiniz? ben okuduğum yerde öyle yazıyordu diye hatırlıyorum.boşuna umutlandırmayın beni

• 925 bulma şansları var mıdır? 925 den memnundum sadece şarj problem oluyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NamelessWonder

Hocam sanırım tek çözüm senin telefonla başka bi 925in ana kartlarını değiştirip verileri aldıktan sonra eski haline getirmek. Servisin böyle bişeyi yapacağını pek sanmıyorum. Ben yakında telefonun yan tuşları için bi operasyona girişmeyi düşünüyorum başarılı olursam istanbul içindeysen yardımcı olabilirim
    Olmazsa da bi telefoncuya gidip ona da yaptırtabiliriz değişim işlemini istersen. Yalnız aklıma takılan soru ana kartlar değişince geri kalan donanım sıkıntı çıkarır mı acaba.

Anakart olayından anlamıyorum ama tek yolu var gibi artık. Ekran+Dokunmatik satın alıp tamir ettireceğim telefonu. Yalnız gg'de 300 TL'nin biraz altında bulup sepetime eklemiştim ama bugün baktığımda sepetimdeki ürün 290'lardan 390'lara fırlamış..

Aranızda daha uygun nereden bulabileceğimi bilen varsa yardımcı olursa memnun olurum.

Şu an görebildiğim en uygun fiyat 320 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkn07

quote:

Hocam emin misiniz? ben okuduğum yerde öyle yazıyordu diye hatırlıyorum.boşuna umutlandırmayın beni

http://www.microsoft.com/tr-tr/mobil/destek/urun/lumia925/faq/?action=singleTopic&topic=FA144485

Hocam bu destek sayfasında arkadaşın dediği şekilde olacağını resmi bir sayfadan görebilirsiniz. Ancak Microsoft burada kesin konuşmamış yani gelme ihtimali yüksek olmakla birlikte Windows 10'u göremeyebiliriz belki telefonlarımızda.
  • NamelessWonder kullanıcısına yanıt
    Hocam şarj durumundan bahsedince size şunu sormak istiyorum,telefonum ister %100 olsun ister %20 olur olmadık zamanda kapanıyor ve soft reset dahi hiç bir şey işe yaramıyor,gömülü batarya olduğundan dolayı pili de çıkarıp yeniden takamıyorum.Açmak için şarja takmam şart ve 3-4 gündür telefon böyle,bugün sabah fakültede gene kapandı eve geldim şu an şarjda fakat sadece Windows logosunın ışığı yanıp sönüyor...Sizce sorun neyden kaynaklanıyor,bu denli batarya yıpranması veya batarya şişmesi olamaz diye düşünüyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DerHauptmann -- 12 Ekim 2015; 17:24:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: philadelphos

quote:

Orijinalden alıntı: grkn07

quote:

http://www.microsoft.com/tr-tr/mobil/destek/urun/lumia925/faq/?action=singleTopic&topic=FA144485

Hocam bu destek sayfasında arkadaşın dediği şekilde olacağını resmi bir sayfadan görebilirsiniz. Ancak Microsoft burada kesin konuşmamış yani gelme ihtimali yüksek olmakla birlikte Windows 10'u göremeyebiliriz belki telefonlarımızda.

Tamamdır hocam teşekkürler bilgi için

• başıma gelmediği için bişey diyemem ama bataryayı değiştirmenin faydası olabilir bi ihtimal.

ben telefonun arkasına giriştim elimle bile açılıyor artık kilitlenince bataryanın soketini çıkarıp takıyorum
  • 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.