Şimdi Ara

[ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ] (1468. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.372
Cevap
90
Favori
1.143.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14661467146814691470
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sol tarafta gayet düzgün ama sağ tarafta yani güç tuşunun hemen üstünde çerçeveyle cam arasında soldakinden kat kat fazla bir fark var. Elimi çok rahatsız etmeye başladı ve bastırınca bir esneklik hissediyorum
    birkaç gün önce ekrana dokunurken tıkırtı geliyordu içinden şimdi ise tıkırtı bitti ama batarya şişti büyük ihtimalle
    evde açıp baksammı yoksa Nokia Centera mı gotursem bilemedim
    eğer telecervice'e falan gidecekse hiç uğraşamam

anlaşıldığı gibi ilk iki resim sağ, yani şişen taraf. evde başka makine olmadığı için laptobun kameradan çektim orda bile özellikle 2. resimde fark bariz açık.

Pose1don
    hocam sizi uzun süredir tanıyorum bu forumdan bana bir fikir verirmisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GörünmezAdam -- 16 Mart 2014; 15:53:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GörünmezAdam

Sol tarafta gayet düzgün ama sağ tarafta yani güç tuşunun hemen üstünde çerçeveyle cam arasında soldakinden kat kat fazla bir fark var. Elimi çok rahatsız etmeye başladı ve bastırınca bir esneklik hissediyorum
    birkaç gün önce ekrana dokunurken tıkırtı geliyordu içinden şimdi ise tıkırtı bitti ama batarya şişti büyük ihtimalle
    evde açıp baksammı yoksa Nokia Centera mı gotursem bilemedim
    eğer telecervice'e falan gidecekse hiç uğraşamam

anlaşıldığı gibi ilk iki resim sağ, yani şişen taraf. evde başka makine olmadığı için laptobun kameradan çektim orda bile özellikle 2. resimde fark bariz açık.

Pose1don
    hocam sizi uzun süredir tanıyorum bu forumdan bana bir fikir verirmisiniz

Evde kendin kesinlikle uğraşma. Götür Nokia Care servislerinin birine derdini açık açık anlat. Bütün şikayetlerini not ettir. Evde telefonu açarsan garantiden bir daha yararlanamazsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar arama birleştirme özelliğini kullanamadım :S Acaba sorun benim telefonda mı ? Bütün 920 lerde aynı mı ?
  • Whatsapp WP güncellemesi hakkında detaylar..

http://www.teknokulis.com/webtv/videoizle/whatsappa-gelecek-yeni-ozellikler-belli-oldu

Bu site bir çok konuda güzel bilgiler veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y4KUP

Arkadaşlar arama birleştirme özelliğini kullanamadım :S Acaba sorun benim telefonda mı ? Bütün 920 lerde aynı mı ?

Hattınız vodafone ise kullanamazsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The dark lord

quote:

Orijinalden alıntı: Y4KUP

Arkadaşlar arama birleştirme özelliğini kullanamadım :S Acaba sorun benim telefonda mı ? Bütün 920 lerde aynı mı ?

Hattınız vodafone ise kullanamazsınız.

Aynen vodafone kullanıyorum. Bende sinirlendim bu telefonda nasıl arama birleştirme olmaz diye :)
  • Bu arada İşcep ile ilgili bilgi almak isteyenlere yönelik:

Windows Phone 8 işletim sistemi için geliştirilen İşCep uygulamamızın işlem setini genişletme çalışmaları nedeniyle güncelleme yapılmamıştır.
    Bu çalışmalarımız son aşamasına gelmiş bulunmakla birlikte en kısa zamanda siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulacaktır.

Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş.
    ALTERNATİF DAĞITIM KANALLARI BÖLÜMÜ
    Müşteri İlişkileri Grubu

quote:

Merhaba, 4 aydan beri İŞCEP uygulamanız Windows Phone kullanan akıllı telefonlar için güncellenmemiştir. Acaba yeni özellikleri içeren bir güncelleme yayınlamayı düşünüyor musunuz Eğer cevabınız evetse, İŞCEP in Windows Phone için güncellenmiş sürümüne ne zaman ulaşabileceğiz, tarih belirtirseniz sevinirim. Lütfen İŞCEP geliştirici takımına bu mesajı iletin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Windows 11 -- 18 Mart 2014; 7:58:12 >

• Bilgi verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Şu anda fatura ödeme olmaması çok can sıkıcı, umarım güncelleme ile bu eksiklik de giderilir.
  • Ya yemin ediyorum çıldıracağım , wifiyi açtım bağladım oyuna güncelleme gelmiş güncelledim , salak telefon bağlanmamış gitti tüm kotam
  • black güncellemesinden beri müzik dinlerken veya video izlerken ses açıp kaparken, ses görüntü olarak artıyo ama duyulan ses artmıyo. durdurup yeniden başlatmazsam da düzelmiyo nası çözebilirim bu sorunu ?
  • Arkadaşlar instagram beta yı kilit ekran olarak ayarlayınca program çöküyor sizde de öylemi

• quote:

Orijinalden alıntı: WindowsPhone

Herkese günaydın! :)

Güzel bir ses profili yönetim uygulaması ve ücretsiz. VOLUME uygulaması ile artık istediğiniz zaman ses profilleri arasında rahatça geçiş yapabilirsiniz.

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/volume/4b9f4cc9-2fa1-4218-a3c7-1eed0630ce19

ücretsiz ama reklamlı ve çoğu ek özellik ücretli
  • Telefonumda şu sorun var..2G yi sectıgım zaman bir sure sonra telefonda şebeke yok yazısı belırıyor hat kopuyor yenıden başlatmadan duzelmıyor hat gelse dayı 10dk ıcınde yıne gıdıyor ama 3G de hıc bır sekılde kopma yok.sorunumun kaynağı nedir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: rudeboytr

Telefonumda şu sorun var..2G yi sectıgım zaman bir sure sonra telefonda şebeke yok yazısı belırıyor hat kopuyor yenıden başlatmadan duzelmıyor hat gelse dayı 10dk ıcınde yıne gıdıyor ama 3G de hıc bır sekılde kopma yok.sorunumun kaynağı nedir acaba?

kesme simkart olabilir
  • anonymousilver A kullanıcısına yanıt
    Sım kart Micro orjinal kesme değil.

• bu telefonun sanirim en sinir bozucu yani gelen email eklerinin kaydedilip baska kisiye gonderilememesi. Emaile foto ekleniyor ama pdf veya excel, word eklenemiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coaxem -- 19 Mart 2014; 20:22:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rudeboytr

Telefonumda şu sorun var..2G yi sectıgım zaman bir sure sonra telefonda şebeke yok yazısı belırıyor hat kopuyor yenıden başlatmadan duzelmıyor hat gelse dayı 10dk ıcınde yıne gıdıyor ama 3G de hıc bır sekılde kopma yok.sorunumun kaynağı nedir acaba?

Başka bir sim kartla deneme imkanınız oldu mu? Denediğiniz başka sim kartta da aynı sıkıntılar oluyorsa telefonunuzda bir problem var demektir.
  • beyler bizim telefonlardan twitter'a girmenin bir yolu var mı?
  • Twitter'a girmek için birkaç program denedim ama olmadı.
  • 
Sayfa: önceki 14661467146814691470
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.