Şimdi Ara

Nokia Lumia 830 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.475
Cevap
13
Favori
62.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim telefonlara göre kırılmaz cam filmi kullanan varmı ve silikon kılıf

İnternetten sipariş vereceğimiz adres var mı
    Tavsiyelerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thermofısa T kullanıcısına yanıt
    Düşme ile mi oldu yoksa kendiliğinden mi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

Orijinalden alıntı: thermofısa

Benim 830 da ekran sag ustten kalkmaya basladi.ixmir de bilfiginiz servls var mi

Teleservice
    http://www.teleservice.com.tr/tr/our-locations.html

Yaa, işte bende tam bundan bahsediyordum. Biz arkadaşıma hepsiburada'dan aldık, aynı bu sorun kutuyu yeni açtığımızda vardı. Ben çok şükür ki kullanmadan hemen fark ettim geri yolladık direkt.

Arkadaşlar ben her geçen gün Lumia ve 830'dan soğuyorum. Lütfen yardım edin.. Yapıbilecek birşey yoksa ben lumia telefon almak yerine başka markalara yönelmek zorunda kalacağım.

• dreco D kullanıcısına yanıt
    Ben 4.aldım şuan siyah ole bişi yok inşallah olmaz
    Bide bazı seride olabilir ole şeyler

• Başka telefon almayı düşündüğüm için 22 Mart 2016'da değişim cihazı olarak gelen, 25 Ocak 2017 ye kadar garantisi olan Lumia 830 cihazım ve yanında vereceğim orijinal kablosuz şarj cihazı satılıktır. Cihaz bir ay bile kullanılmadı. İlk günden itibaren orijinal ekran koruyucusu ile birlikte kullanıldı. Herhangi bir kılcal çizik, ölü piksel gibi problemi yok. 30 TL ye aldığım 830 a özel telefon kılıfıda beraberinde verilecektir. Fiyatı 750 TL (Kablosuz Şarj ve telefon kılıfı ile birlikte)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir1983

Bizim telefonlara göre kırılmaz cam filmi kullanan varmı ve silikon kılıf

İnternetten sipariş vereceğimiz adres var mı
    Tavsiyelerinizi bekliyorum

Silifon kılıfları tavsiye etmiyorum telefon takoz gibi oluyor bildiğin onun yerine bunlardan tavsiye ederim yanında ücretsiz cam filmide gönderiyorlar..
    http://www.aliexpress.com/item/For-Nokia-Lumia-830-Case-Nillkin-Frosted-Shield-Plastic-Hard-Protective-Shell-for-Nokia-Lumia-830/32226681569.html

• teşekkürler hocam ama bence silikon daha iyi çepeçevre sarıyor makineyi
  • kadir1983 kullanıcısına yanıt
    Zamanla sünüp genişliyor tel içinde oynuyor şuan

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    cihazin degisimi neyden dolayi oldu? benim ekran da kararip gelmeye basladi win 10 u yukledikten sonra, seninki de ondan sonra mi baslamisti?
  • rimm kullanıcısına yanıt
    benim ölü pikselden dolayı

kararıp gelmesi win 10dan kaynaklı 1 durum yazılımssal
  • Ben daha önceden lumia 830 kullanıyordum memnundum da. Kardeşimin istemesi üzerine ona verdim. Kendim de 1 hafta önce sıfır gibi 1 sene garantili lumia 525 aldım, 180 tl'ye. Gayet memnunum. Bu saatten sonra lumia alınacaksa kesinlikle çok para verilmemeli. Şu anda lumia 525 kullanıyorum stabilite hız açısından lumia 830 ile çok fark yok normalde olsa da. Tabi ki kamerası daha iyi 830'un. Ama 830'da raw formatında çekmedikten sonra fotoğraflar pek tatmin etmiyordu.
    180 tl'ye androidde lumia 525 kadar harika bir seçenek yok yanından bile geçemez. En azından navigasyon, ofis gibi uygulamaları kullanabiliyorum. Nokia'nın güzelliği işte...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyozgurluk -- 20 Nisan 2016; 23:58:49 >
  • benim 830 china malı değilmiş
  • Ben 1,5 yıldır 925 kullanıyordum, teknik servise verdim. Yerine 830 verdiler. Ama bunun şarjı çabuk bitiyor. Telefonda sadece whatsapp kullanan, internette haber vs. okuyan ve resim çeken biriyim. 925 i yatmadan önce şarjdan alırdım sabah %99 şarjı olurdu. Akşam 9-10 gibi %30 şarjı kalırdı. 830 da sabaha kadar hiç birşey yapmadığım halde %80 lere iniyor şarjı. Bütün fonksiyonlarını, arka plandaki uygulamaları kapattığım halde gündüz 3-4 gibi bitiyor. Bozuk mu acaba? Kutusuyla verdiler ama serviste açmışlar önceden.
  • L830 u anneme vererek, kendime de 64 gb iphone SE alarak windowstan çok şükür kurtuldum Arkadaşlar.
    Bir türlü güncelleme gelmedi, rezil ettiler kendilerini
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

24,90€

http://conversations.nokia.com/2014/09/04/more-accessories-for-morelumia/

Lumia 830 için kapaklı kılıfı nasıl bulabilirim

• meureate33 kullanıcısına yanıt
    Aliexperes ebay gibi sitelere bakman gerek

• Arkadarlar hepsiburada dan andığım 830 ekrankısmı yere gelecek şekilde düştü camı çatladı ama dokunmatiği sorunsuz çalışıyor. Garantisi var ama bu garantiye girmese bile onarım ücreti yüksek olur mu?

• Mançabule M kullanıcısına yanıt
    Garanti kapsamında tamir olmaz
    Rakam konusunda en sağlıklı bilgiyi servisten alabilirsin.daha önce cami çatlak olan cihazımın düşünce başka parcayada zarar vermiş deyip yüksek meblağ çıkarmışlardı.çalışmasında herhangi bir sorun yoktu.

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.