Şimdi Ara

Nokia Lumia 830 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.476
Cevap
13
Favori
62.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lumia 535'im için aldığım sıfır 830 Batarya. Pazarlıksız 35 TL.

Bu mesaja eklenen görseller:

Nokia Lumia 830 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 830 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• lumia 830 almayı düşünüyorum temiz i ne kadardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

lumia 830 almayı düşünüyorum temiz i ne kadardır.

Sıfır fiyatının dörtte birinden fazla verilmez bence ikinci el bir telefona. Sıfırı 1300 lira civarı sanırım. 325 lira verilebilir ikinci eline. Ne kadar temiz olursa olsun. İkinci el sonuçta. İyi araştırın öyle alın şimdiden hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

Sıfır fiyatının dörtte birinden fazla verilmez bence ikinci el bir telefona. Sıfırı 1300 lira civarı sanırım. 325 lira verilebilir ikinci eline. Ne kadar temiz olursa olsun. İkinci el sonuçta. İyi araştırın öyle alın şimdiden hayırlı olsun.

yok ya o kadar da ölücülük yapmamak gerek bence. çok temiz olursa 450 bile düşünebilirim. 650 ye temiz garantili 1520 var bir tane bakalım yine depreşti wp kullanma isteğim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

yok ya o kadar da ölücülük yapmamak gerek bence. çok temiz olursa 450 bile düşünebilirim. 650 ye temiz garantili 1520 var bir tane bakalım yine depreşti wp kullanma isteğim.

Ölücülükle alakası yok bence. Serbest piyasa ekonomisi. İsteyen istediği fiyatı biçebilir bir ürüne. Karşılıklı rıza olduktan sonra, pazarlık sünnettir. Sen 325 veririm dersin o 500 ister sen 330 olsun tamam dersin orta yol bulunur. Tabi karar senin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 15 Haziran 2016; 15:00:35 >

• oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    Ben satıyorum. Siyah kapak. Aldıgım gunden beri kılıf ve jelatinle kullandım. Temizdir. Sorunu çiziği yoktur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • happy410 H kullanıcısına yanıt
    kaç para?
  • 10.0.10586.494 toplu güncelleştirmesi yayınlandı.

• Windows 10 foto kaliteisini bozsa da overallda tel daha iyi oluyor. Güncellemeler sonrası sıfırlamak şart. Geçen sene 955 tl ye almıştım. Bu fiyata bu sene de daha iyi yok. Para varsa alınmaz tabi wp artık çünkü kimse uygulama geliştirmiyor maalesef.
    Here drive uygulamasını güncellemedim. Bu sayede kullanabiliyorum. Arayuzu windows haritalardan daha kullanışlı. Yol tarifi , internet , kamera ihtiyaçlarımı karşılıyor çok şükür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaiNStreaM -- 8 Ağustos 2016; 22:01:47 >
  • Merhaba arkadaşlar yeni yayınlanan rs1 güncellemesi telefonu nasıl etkiledi ? Şuan 925 kullanıcısıyım,830 almayı düşünüyorum . Tavsiye eder misiniz ?

• Arkadaşlar merhaba. Dün aldığım l830u son sürüme güncelledim. Ardından simi takmak için kapattığımda tel açılmadı. Yan tuşlardan soft reset atmaya çalışıyorum telefon hiç tepki vermiyor. Şarjda bir kaç saat bıraktım yine açılmadı. Pcye bağlıyorum usb giriş sesi geliyor ama görünmüyor. Yardımcı olursanız sevinirim . Telefon daha 1 günlük.
  • Merhaba arkadaşlar telefonun ana kamerası durup dururken çalışmamaya başladı ekranı kırıldığı için tele servise göndermiştim bir hafta önce geldi bugün bu kamera problemi ile karşılaştı telefon daha 7 aylık değişim talep edemezmiyim. Hata kodu:0xa00f4271(0xc00d3704)

• Mançabule M kullanıcısına yanıt
    Soft reset at. O da işe yaramazsa teli sıfırla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir işe yaramıyor.

• Arkadaşlar bahsetmiş olduğum kamera problemine bu linkte değinilmiş fakat ingilizcem olmadığı için bir çözümü olup olmadığını anlamıyorum.http://answers.microsoft.com/en-us/insider/forum/insider_apps-insider_camera/lumia-830-camera-error-0xa00f42710xc00d3704/ff3c566d-feb0-4c8e-987a-50ae1a7d3990

• Yardımcı olur musunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mançabule

Arkadaşlar bahsetmiş olduğum kamera problemine bu linkte değinilmiş fakat ingilizcem olmadığı için bir çözümü olup olmadığını anlamıyorum.http://answers.microsoft.com/en-us/insider/forum/insider_apps-insider_camera/lumia-830-camera-error-0xa00f42710xc00d3704/ff3c566d-feb0-4c8e-987a-50ae1a7d3990

10586.420 Preview

3 haftadır kullanıyor

ön kameradan arka kameraya geçiş yapınca o resimdeki hata çıkmış karşısına

flaşı açınca telefon tamamen donuyor. ekranı kilitleyemiyor, uygulamaları kapatamıyor hiçbir şey yapamıyor. anca bataryayı çıkartıp takınca düzeliyor.

telefonu sıfırlamayı, kamera yetkilerini değiştirmiş, kamera uygulamalarını kaldırıp tekrar yüklemiş, camera 360, proshot ve başka kamera uygulamalarını kullanmış ama olmamış.

sadece arka kamerayı kullanamıyor, ön kamera kusursuz çalışıyor.

Redstone'a güncellemiş sorun aynı. 8.1'e dönmüş yine aynı sorun.

ilk cevapta da arka kameranın bozulduğunu söylüyor. servise gönder demiş.

ve aldığı hata kodu seninkiyle aynıysa (0xC00D3704) kodun anlamı "kameradan görüntü alınırken hata oldu" şeklinde.

ve güncelleme/sıfırlama ve eski sürüme dönme sorunu çözmediği için zaten tek ihtimal kalıyor o da donanımsal. yani arka kamera bozuk.

eğer sende de aynı hata kodu çıkıyorsa servise gönder veya kendin de değiştirebilirsin arka kamerayı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkür ederim servise göndereceğim. Telefon ikinci kez servise gidecek değişim hakkım olacak mı acaba?

• Arkadaşlar orijinal siyah arka kapak satan var mı ? yada güvenilir bildiğiniz bir yer var mı ? Piyasa yan sanayi ürünleriyle dolu
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.