Şimdi Ara

Nokia Lumia 830 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.475
Cevap
13
Favori
62.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: clupturk

Arkadaşlar 830 var birinde 15 ay garantisi var(mış)değişimden gelmiş sıfır.Ama faturası yok 450 liraya bıraktı ne dersiniz alsam mı?

karanlıkta parlaklığı yüksek yap beyaz ve siyah fonda incele arka ekranda ölü piksel yoksa win phone kullanırım dersen al
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim
  • quote:

Arkadaşlar 830 var birinde 15 ay garantisi var(mış)değişimden gelmiş sıfır.Ama faturası yok 450 liraya bıraktı ne dersiniz alsam mı?

Almazsan söyle ben alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

quote:

karanlıkta parlaklığı yüksek yap beyaz ve siyah fonda incele arka ekranda ölü piksel yoksa win phone kullanırım dersen al

Redstone buildinde benim cihaz aci cekiyor. Sende durumlar nasil?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lilpackage

quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

quote:

Redstone buildinde benim cihaz aci cekiyor. Sende durumlar nasil?

kurmadım resmi güncelleme ile devam ediyorum

• redstone nasıl yüklediniz beyler? yüklemeli miyim ben de
  • Tez zamanda bu windows belasından kurtulmak istiyorum. Mahvettiler güzelim telefonu, resmi güncelleme gelmiyor. Windows işletim sistemli telefon alacak arkadaşlarıma naçizane tavsiyem uzak durun. Telefonda doğru çalışan birşey kalmadı desem abartmış olmam.

• Lumia 830 alma arefesindeyim. Bir kişiden bile güzel birşey duymadım nedir durum arkadaşlar almayalım mi?

• madlive kullanıcısına yanıt
    Yukarıda da belirttiğim gibi, windows sistemin arkasında durmuyor. Kaliteli, seri bir cihaz ama şu durumda çöp vaziyette, deli oluyorum her elime alışımda. Şahsi önerim uzak durmanız yönünde olacaktır.
  • Tez zamanda düzelmesi dileğiyle. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: madlive

Lumia 830 alma arefesindeyim. Bir kişiden bile güzel birşey duymadım nedir durum arkadaşlar almayalım mi?

4.cihazı almış biri yazıyorum sıkıntı Windows phone ile ilgili 830 unun sıkıntısı ölü pikseler

• Değişimden gelen satılık 830 var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: madlive

Lumia 830 alma arefesindeyim. Bir kişiden bile güzel birşey duymadım nedir durum arkadaşlar almayalım mi?

Hocam alma sıfır cihazın bile zibilyon tane hatası, sıkıntısı var aman diyim uzak dur wpmişi kameraymış, stabilmiş tırıvırı.
  • Ben de bu telefonu almayı düşünüyorum ama son yorumlara bakınca kafam karıştı. Htc 8x kullanıyorum. Benim için sıkıntı yok Windows açısından. Yeterli geliyor yani. Hani bu bahsettiğiniz sorunlar Windows un genel sorunları mı? Yoksa bu telefonda has olan durumlar mı?

Bir de sıfır değişim cihazı satıyorlar genelde. Farklı fiyatlar var. Hangi fiyata bulursak uygun olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonbahar78 -- 29 Mart 2016; 22:26:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonbahar78

Ben de bu telefonu almayı düşünüyorum ama son yorumlara bakınca kafam karıştı. Htc 8x kullanıyorum. Benim için sıkıntı yok Windows açısından. Yeterli geliyor yani. Hani bu bahsettiğiniz sorunlar Windows un genel sorunları mı? Yoksa bu telefonda has olan durumlar mı?

Bir de sıfır değişim cihazı satıyorlar genelde. Farklı fiyatlar var. Hangi fiyata bulursak uygun olur?

telefonda kronik ölü piksel var çıkıyor başkada sorun yaşamadım geri kalanlar hepsi işletim sistemi ile alakalı
  • L830 satın almayı düşünen var ise pm den irtibata geçebilir Arkadaşlar. 2. el profilimi inceleyebilirsiniz. Satıp Samsung S7 Edge alacağım. Cihazımın herhangi kronik bir problemi yoktur. Bir kez çakılın üstüne düşmüştü, alt alüminyum çerçevede iğne ucu büyüklüğünde hasarı vardır. Alındığı günden itibaren Nillkin marka kapaklı kılıfı ile kullanmaktayım. Arka kapak beyazdır. İşletim sisteminin rezilliği yüzünden satıyorum. Resmi güncelleme gelmedikçe alınası bir cihaz değildir. Almayı planlayan arkadaşlarıma açıkça belirtirim. Şahsen bir daha windows phone cihazı satın almam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dilocrom -- 2 Nisan 2016; 18:30:04 >
  • benim telefonda konum sorunu var runtastic ve sports tracker uygulaması kullanıyom konumu açıyom uygulamalar konumu çok geç algılıyo
    lumia 520 de hiç böyle bir sorun yok uygulamalarda konum hemen aktif oluyo.
    sizdede varmı böyle bir sorun
    ve birde arada ekran kapanıp açılıyo çok gıcık durum olmaya başladı
  • Benim 830 da ekran sag ustten kalkmaya basladi.ixmir de bilfiginiz servls var mi

• ctn48 kullanıcısına yanıt
    Güncellemeden sonra ekranın gidip gelmesi çoğu kullanıcıda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: thermofısa

Benim 830 da ekran sag ustten kalkmaya basladi.ixmir de bilfiginiz servls var mi

Teleservice
    http://www.teleservice.com.tr/tr/our-locations.html
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.