Şimdi Ara

[ Nokia Lumia 820 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.3' WVGA CB-AMOLED | 8MP - 1080p | NFC ] (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.231
Cevap
42
Favori
242.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağlam FPS dir tavsiye ederim
  • yaw şu hafıza sorununa bir çözüm bulsalar iyi olacak.. dün telefondaki herşeyi sildim neredeyse. fotoğraf müzik ne varsa hafıza kartına taşıdım buna rağmen en fazla 2.4 gb yer açıldı ve bu haldeyken bile modern combat 4 yukleyemedim. yer açın deyip duruyor. daha nasıl açacaksam yahu. valla paraya kıyıp 920 alsaymışım keşke. telefonun herşeyi güzel ama yükleyemedikten sonra neye yarar ki 1gb ram arkadaş. dandik oyunları yükleyeceksem 720 alırdım hiç değilse kamerası ve ekran kalitesi daha iyi... yeni bir güncellemeden bahsediliyor ancak dosya sistemi vs gelecek diye bahsedn yok... çok sinir bozucu bu durum yahu... sıkıldım, soğudum telefondan...
  • uygulamaları hafıza kartına yükleme özelliğini yapmazlarsa bindikleri dalı keserler en dandik işletim sistemlerinde bile hafıza kartına yükle diye bir özellik vardı ve bu sıkıntı yaşanmıyordu android anladık bunu çözemediler çözemeyecekler ama Windows bunu çözsün çözerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sel0001

yaw şu hafıza sorununa bir çözüm bulsalar iyi olacak.. dün telefondaki herşeyi sildim neredeyse. fotoğraf müzik ne varsa hafıza kartına taşıdım buna rağmen en fazla 2.4 gb yer açıldı ve bu haldeyken bile modern combat 4 yukleyemedim. yer açın deyip duruyor. daha nasıl açacaksam yahu. valla paraya kıyıp 920 alsaymışım keşke. telefonun herşeyi güzel ama yükleyemedikten sonra neye yarar ki 1gb ram arkadaş. dandik oyunları yükleyeceksem 720 alırdım hiç değilse kamerası ve ekran kalitesi daha iyi... yeni bir güncellemeden bahsediliyor ancak dosya sistemi vs gelecek diye bahsedn yok... çok sinir bozucu bu durum yahu... sıkıldım, soğudum telefondan...

ilk aldığımda bende böle düşünüyodumda hatta önceki sayfalarda bu sıkıntıyı çok dile getirdim ama şimdi çokda gerekli değil diye düşünüyorum. bi kaç oyunuda oynamayalım çok bişe kaybetmeyiz 1 gb ram olmasa telefonun hızından bahsemezdik o da var şimdi.

• Şu anda WiFi bağlantısı yapamıyorum. Aynı modemden bilgisayardan giriş yapılıyor ama telefondan yapılamıyor. Bir anda oldu hiç bir şey yokken. Bozuldu mu acaba
  • Wireless arka kapak siparişim geldi, hem pil sallanması yok hem de kamera daha korunaklı , elden kaymıyor. d&r de 40 lira düşünenler kaçırmasınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birder -- 14 Haziran 2013; 0:13:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Şu anda WiFi bağlantısı yapamıyorum. Aynı modemden bilgisayardan giriş yapılıyor ama telefondan yapılamıyor. Bir anda oldu hiç bir şey yokken. Bozuldu mu acaba

Durum devam ediyor kapatıp açtım hala devam. Dosyaları komple silip bir nevi formatlayıp deneyeceğim yarın. Ama çok umudum yok nasıl olur da bir anda bozulur hala çözemedim.
  • Arkadaşlar bugün, ayarlar > sistem altında "@c:\data\programs" ile başlayan yeni bir dizin ortaya çıktı! Ne yaptıysam da kaybedemedim. Bilgi sahibi olan var mıdır?

Edit: çözümü buldum. Uygulama güncelleme hatasından kaynaklıymış ve tekrar güncelleme yaptığımda sorun düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TR_001 -- 14 Haziran 2013; 2:34:53 >
  • dün hafızam açılsın diye verilerimi yedekleyip telefonu sıfırladım ve karşılaştığım olaya bakın ki; kapasite kontrol gitti. Aslında bir çok şeyi yüklerken hata verdi. sanırım güncelleştirmelerin çoğu gitti bu yüzden ama sürüm numarası güncel olduğundan güncelleyemiyorda. Güncelle diyorum telefonunuz güncel diyor. Vay arkadaş ya, şimdi gereksiz dosyaları da silemeyeceğim bu durumda... hafıza yine hızla şişer durur artık... Microsoft a güvendim ama gittikçe hayal kırıklığı yaşamaya başlıyorum...
  • Bugün 720p video çektim sokakda gayet güsle çekiyor birde mail attım kendisi zipleyiverdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sel0001

dün hafızam açılsın diye verilerimi yedekleyip telefonu sıfırladım ve karşılaştığım olaya bakın ki; kapasite kontrol gitti. Aslında bir çok şeyi yüklerken hata verdi. sanırım güncelleştirmelerin çoğu gitti bu yüzden ama sürüm numarası güncel olduğundan güncelleyemiyorda. Güncelle diyorum telefonunuz güncel diyor. Vay arkadaş ya, şimdi gereksiz dosyaları da silemeyeceğim bu durumda... hafıza yine hızla şişer durur artık... Microsoft a güvendim ama gittikçe hayal kırıklığı yaşamaya başlıyorum...

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/kapasite-kontrol%C3%BC/b4cf45cc-a355-40d2-8b74-51517a042a18

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eP_362 -- 14 Haziran 2013; 11:43:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Dun Class 10 sandisk sd card aldım telefon şu anda sıkıntısız çalışıyor, ama ayalara girince telefon 1 saniye takılıyor, sadece ayarlarda oluyor başına gelen var mı acaba çok önemli bir sorun değil ama insan takıyor işte :) ve genel olarak şu sd card sorunu çozulecekmi bilginiz var mıdır acaca

edit: biraz daha kurcaladım ve sandisk ultra almamanızı kesinlikle öneririm
    topu topu 2 tane müzik attım ve haritaları indirdim
    müzik playere gelip sanatcıya tıklayıp elimi çekiyorum ve açılmasını bekliyorum
    kartı çıkarıp telefona attım eski performans geri geldi
    bu telefonu performansı için almıstım
    bir ufak model sc cardlada deniyecem ondada aynısı olursa kartsız kullanıcam artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrah3684 -- 14 Haziran 2013; 16:58:57 >
  • Camera360 kaldırıldı mı ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: merveunver

Camera360 kaldırıldı mı ya?

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/camera360/38397f3d-e54c-40d3-ae35-cebbaa23be1b
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrah3684

Dun Class 10 sandisk sd card aldım telefon şu anda sıkıntısız çalışıyor, ama ayalara girince telefon 1 saniye takılıyor, sadece ayarlarda oluyor başına gelen var mı acaba çok önemli bir sorun değil ama insan takıyor işte :) ve genel olarak şu sd card sorunu çozulecekmi bilginiz var mıdır acaca

edit: biraz daha kurcaladım ve sandisk ultra almamanızı kesinlikle öneririm
    topu topu 2 tane müzik attım ve haritaları indirdim
    müzik playere gelip sanatcıya tıklayıp elimi çekiyorum ve açılmasını bekliyorum
    kartı çıkarıp telefona attım eski performans geri geldi
    bu telefonu performansı için almıstım
    bir ufak model sc cardlada deniyecem ondada aynısı olursa kartsız kullanıcam artık

Toshiba forever abi

• Bende 16 lık var yaklaşık 10 gb lik kısmı ıvır zıvırla dolu ama tel hala ilk günkü kadar hızlı. Bunu yamayada çekinmedim değil hani. Aman nazar neyin değmesinde

• eP_362 kullanıcısına yanıt
    Çok iyiymiş teşekkürler.
  • Benim müzikler full taglı belki dedim ondan kasıyordur ama yok arkadaş sd cardı çıkardım son derece akıcı =(
    Birde kardeşim kartını deniyecem bakalım ondan nasıl olacak
    Birde sorum olacak sd card kullananlara ayarlara girerken beklettiği oluyormu, düzgün çalışsın yada çalışmasın bütün card kullanıcılarında oluyormu. Belki sd cardı kontorl ediyordur.

[ Nokia Lumia 820 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.3' WVGA CB-AMOLED | 8MP - 1080p | NFC ]

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.