Şimdi Ara

Nokia Lumia 735 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.948
Cevap
27
Favori
95.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayırlı olsun tel artık hiç açmıyor. bir resetledi pir resetledi.
  • 10.0.10586.494 toplu güncelleştirmesi yayınlandı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Redstone hakkında bilgi verebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jee Le Zara

Redstone hakkında bilgi verebilir misiniz?

2 ağustosta gelecek. Şu an için iyi gidiyor.
  • eP_362 kullanıcısına yanıt
    Bizim şu an kullandığımız yani yükseltme danışmanıyla güncellediğimiz windows 10, redstone değil dimi? Kusura bakmayın bu konuda pek bişey anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jee Le Zara

Bizim şu an kullandığımız yani yükseltme danışmanıyla güncellediğimiz windows 10, redstone değil dimi? Kusura bakmayın bu konuda pek bişey anlamadım.

Hayır değil. 10.0.10586.494 sürümünü kullanıyorsunuz. Güncelleme gelince 10.0.14xxx.xxx sürümüne geçeceksiniz.
  • Arkadaslar babamin telefonu 3g sebekesine baglanmiyor. Baya bir kurcaladim fakat Edge ile bagli hala. Nasil duzeltebilirim?

• Amorph kullanıcısına yanıt
    Ayarlar / Hücresel + Sim / En yüksek bağlantı hızı menüsünden değiştir ayarı.

• Hocam telefon satıldı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

Hocam telefon satıldı mı?

Satıldı hocam maalesef.
  • Dostlar gecen ay 600 tlye sifir 2 yil garantili aldim degisim cihazi filan degil. Fiyat iyi mi acaba ? Ben telefondan memnunum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2015 nisan faturalı garantisi halen devam ediyor siyah sadece kronik olan kapak köselerinde çatlama mevcuttur baska herhangibi sorunu bulunmuyor fiyat 350₺

• Lumia 735 cihazımın arka kamerası 2 haftadır açılmıyor. On kamerasında bi sıkıntı yok. Çeşitli kamera uygulamaları indirdim ama onlarda arka kamera açılmazken ön kamera sıkıntısız çalışıyor. Fabrika ayarlarına döndüm ama sorun halen devam ediyor. Sadece recovery tool ile 8.1 e dönmeyi denemedim ama sorun yazılımsal değilde donanımsal gibi görünüyor. Başına böyle bişey gelen varmı. Son çare olarak teleservice gönder meyi düşünüyorum. Sizin düşünceleriniz nedir

• Bende lumia 535 te ayni problem oldu.w8.1 dönünce duzeldi.şimdi w10 dayim sorun yok.

• Arkadaşlar bu yıldönümü birlikte telefon yavaş şarj ediliyor uyarısı gelmeye başladı. Nasıl düzeltebilirim?

• Ayrıca lumia 735 orjinal şarj aleti ve batarya bulabileceğim bir yer önerebilir misiniz? Piyasaya pek güvenemiyorum çakma çıkar diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vahidi

Dostlar gecen ay 600 tlye sifir 2 yil garantili aldim degisim cihazi filan degil. Fiyat iyi mi acaba ? Ben telefondan memnunum

İyi almışsın, bu fiyata bir android alsan kanser olurdun emin ol.

• Merhaba arkadaşlar 735 için ekran birdenbire siyahlaştı ekranın solundan başladı 1 saat içinde tüm ekranı kapladı sadece ekranın üstünden 1 cm kadar boşluk var orası tam kararmadı soluklaştı. Fiziki bir darbe de almadı ama 1 ay kadar önce tuvalete duşmuştu pirince koydum proplemsiz çalışmıştı ondan olabilir mi. Tel garantisi yok istanbul Avrupa yakasında nerde yaptırabilirim acaba. Birara bayrampaşada biri ekran değiştirme yapıyordu konuda yazıyordu onuda bulamadım.

• nataraj marble kullanıcısına yanıt
    Başka şarj cihazlarıylada denediniz mi ?
    Gecen arkadasın 2A lik sarj aletını kullandıydım yavas sarj edıyor uyarı cıkmıstı evde dandık samdungun 1A lık sarj aletıyle sarj edıyom orjınalıyle sarj edıyom sorun yok.
  • Arkadaşlar son güncellemeden sonra cihaz kafayı yedi sizdede bu durum var mı ?
    Microsoft Edge açılmıyor
    Ayarlara girmeye çalıştığımda buraya girmek için mağazadan uygulama yüklemeniz gerekiyor diyor tamama basıyorum ama mağazada birşey çıkmıyor.Nasıl düzelir bu bilgisi olan var mı ?
    En son telefonu duvarda parçalayacağım o olacak
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.