Şimdi Ara

Nokia Lumia 720 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.133
Cevap
17
Favori
179.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Nokia bilen göz diye bir uygulama vardı ben cihazda bulamadım bide ana ekrana saati nasıl koyacağım 3 gündür WP8 kullanıyorum tam çözemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HERE diye başlayan bir şey yokmu, birkaç tane bina resmi gibi bir sıluet resmi vardı,uygulamanın resmi o şekilde birşeydi galiba @web101
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinkarabal

HERE diye başlayan bir şey yokmu, birkaç tane bina resmi gibi bir sıluet resmi vardı,uygulamanın resmi o şekilde birşeydi galiba @web101

Here Drive var bide Here Maps var onlar değil o dediğim uygulamada göz resmi vardı 720 de önyüklu değil markette de yok

• huseyinkarabal - beyaz renk çıkardı tezgahtan direk ona baktım bende renk sormak aklıma gelmedi hiç

web101 - HERE yazan uygulamadan yerden yapacaksın kamera şeklinde kullanmadım ben hiç. HERE ı açınca bi harita çıkıyo karşına. telefonun sırtı yere bakarken harita çıkıyo ekranda. ama kaldırıp şehre tutunca harita yatay konuma geçip kaç metre ötede hangi dükkan var onları göstermeye başlıyo çok zevkli ve işlevsel. ben bi ilçede yaşıyorum gerekli dükkanların adreslerini ve telefon numaralarını yol tarifleriyle birlikte anında gösteriyor. büyük şehirlerde hayat kurtarır :D
  • yazıyı tam hatırlamıyorum, yalnız uygulamanın işareti dediğim gibiydi, en azından ben öyle hatırlıyor olabilirim
    şimdi internetten baktımda bilen gözü test edenlerde benim dediğim gibi bir yerden girdiler, yalnız onlarda nokia bilen göz yazıyordu uygulamada
  • Çok teşekkürler dostlar buldum Adı HERE City lens

• quote:

Orijinalden alıntı: web101

Çok teşekkürler dostlar buldum Adı HERE City lens

lumıa almamdaki önemli sebeplerden biride bu uygulama oldu,
    bu arada hepsiburadadan sipariş veripte ürünü kargoya verilen var mı?
    3 günden beri teslimata hazır yazıyor, bir hareket yok
    üstüne üstelik ürün sitede süper hızlı gönderi olarak görünüyor, normal olmayan birşeyler var ama bakalım hayırlısı
  • 720 şimdi elime geçti. Baya ince hafif. Güzel olmuş.

920 ve 720 fotoları. nerdeyse 920 kadar büyük görünüyor :)

Nokia Lumia 720 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

bu da cihazın çektiği fotoğraftan örnek

Nokia Lumia 720 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

• Hayırlı olsun güle güle kullan
  • teşekkürler
  • iyi günlerde kullanın, yavaş yavaş telefonlar gelmeye başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinkarabal

bugün forum istanbul teknosada bir müddet inceledim telefonu, iki rengi vardı kırmızı ve beyaz
    öncelikle renklerden bahsedeyim, kırmızı olan mat bir yapıda, bildiğin kırmızı turuncuya yakın bir renk değil
    gelelim beyaza, arkadaşlar beyaz parlak bir yapıda, benim hoşuma gitti doğrusu, lumıa 620 deki beyazlar gibi değil kirlenme durumu bence bunda olmaz
    ben mavi sipariş vermiştim, mavinin bunun gibi parlak olmasını isterdim, beyazın böyle olduğunu bilseydim bunuda seçeneklerime eklerdim
    @LadyLola beyazı ciddi olarak düşün bence,ama mutlaka gör, görmeden alma

Bende bugün Turkcell merkezinde arkadaşım sayesinde uzun süre kurcaladım cihazı gayet hoş ve akıcı zaten tasarımı beni benden alıyor ele avuca geliyor olması bile çok hoş :) önerdiğiniz beyaz renk gerçekten göz alıcı son kararımı vermiş bulundum beyaz ı önümüzdeki hafta almayı düşünüyorum ve şuan elektronik marketlere düşmesini bekliyorum daha fazla bilgi edinmek amacı ile malum üniversite öğrencisiyiz aldık mı 1-2 sene kullanmak şart. Sizin cihazda gelsin artık, çok heyecanlı bekleyişiniz var temennim bir an önce gelmesinden yana..

• Bende L920 kullanıcıyım kardeşimde L820 almıştık zamanında, bugun turkcelde biraz inceledim cidden cok hoşuma gitti tasarım olarak bana L920 daha güzel geldi

küçük ve daha ince ele daha iyi oturuyo ve iç lcd ekran dış cam yüzeye cok yakın sanki dış yüzeyde cam yok gibi

varya L920 nin iç yapısal özelliklerini L720 kasasına koysalarmıştı cok daha fazla satılırdı diye düşünceler daldım

zamanında L920 almasaydım kesinlikle bu cihazı alırdım güle güzel kullanın arkadaşdaşlar

• iyi dilekleriniz için teşekkür ederim, bendeki de şans işte cihaz bir türlü gelemedi
    sizde bir an önce alırsınız umarım
  • Renk konusunda kararsız kaldım hepsi çok güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: TianLeiLe

Renk konusunda kararsız kaldım hepsi çok güzel

Ben beyaz aldım arkası parlak olduğu için hiç iz kalmıyor tavsiye ederim

• hepsiburada dan ön sipariş verdik hala ses soluk yok...mesaj attım ne zaman gelecek? bu nasıl mantık ?şimdi alsak hemen kargo ama 10 gün önceden aldık hala kargo çıkışı yapılmadı !! dedim...adamlar pişkin pişkin yok şu kadar iş gününde teslim, tedarik aşamasında vs. yazdı. Gelse de kullansak yorumlarımızı paylaşsak millete faydamız olsa.Mavi renk tercih ettim inşallah pişman olmam:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslymn

hepsiburada dan ön sipariş verdik hala ses soluk yok...mesaj attım ne zaman gelecek? bu nasıl mantık ?şimdi alsak hemen kargo ama 10 gün önceden aldık hala kargo çıkışı yapılmadı !! dedim...adamlar pişkin pişkin yok şu kadar iş gününde teslim, tedarik aşamasında vs. yazdı. Gelse de kullansak yorumlarımızı paylaşsak millete faydamız olsa.Mavi renk tercih ettim inşallah pişman olmam:D

aynı dertten muzdaribim, ürün hangi durumda görünüyor şu anda
    benimki 4 günden beri teslimata hazır görünüyor, hareket yok
    sizinkiler gibi rutin kalıp maillerle cevap veriyorlar,daha önce hiç sorun yaşamamıştım
    bu ilk oldu ama, maşaallah tam oldu,
  • aynen hocam bendede teslimata hazır kaç gündür;
    hayır iptal etsinler şimdi birdaha alalım yarın çıkar hızlı gönderi diyor:D:D
    hediye çeki için başka şeylerde aldım hepsi geldi bundan tık yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslymn

aynen hocam bendede teslimata hazır kaç gündür;
    hayır iptal etsinler şimdi birdaha alalım yarın çıkar hızlı gönderi diyor:D:D
    hediye çeki için başka şeylerde aldım hepsi geldi bundan tık yok.

aynen diğer ürünler geldi,
    iptal edersen çekler yanar diye tahmin ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.