Şimdi Ara

Nokia Lumia 720 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.134
Cevap
17
Favori
179.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • web101 arkadasım ekran parlaklığı orta seviyedeyken güneş ışığı altında nasıl görünüyor.adana günesinin altında deneyip paylasabilir mısın görüşlerini..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdgntkn

web101 arkadasım ekran parlaklığı orta seviyedeyken güneş ışığı altında nasıl görünüyor.adana günesinin altında deneyip paylasabilir mısın görüşlerini..

Dostum kusura bakma daha erken cevap yazacaktım sitede sorun vardı sayfa açılmıyordu neyse daha önce güneşte hiç denemedim mesajını görünce hemen dışarı çıktım bide cigara yaktım otomatik parlaklık kapalı ve orta parlaklıkta denedim gayet güzel hiç bir sorun yok bana yeterli geldi ayrıca kızgın Adana güneşinin altında telefonu kurcalarken tuhaf ve alaycı bakışlara maruz kaldım deli falan zannettiler herhalde

• Olur mu Bimekste satışa çıktı. Şimdi almaya gidiyorum Akşam detaylı bir inceleme paylaşırım, daha önce Lumia 920 kullanmamda size fikir vermem açısından iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: web101

quote:

Orijinalden alıntı: mdgntkn

web101 arkadasım ekran parlaklığı orta seviyedeyken güneş ışığı altında nasıl görünüyor.adana günesinin altında deneyip paylasabilir mısın görüşlerini..

Dostum kusura bakma daha erken cevap yazacaktım sitede sorun vardı sayfa açılmıyordu neyse daha önce güneşte hiç denemedim mesajını görünce hemen dışarı çıktım bide cigara yaktım otomatik parlaklık kapalı ve orta parlaklıkta denedim gayet güzel hiç bir sorun yok bana yeterli geldi ayrıca kızgın Adana güneşinin altında telefonu kurcalarken tuhaf ve alaycı bakışlara maruz kaldım deli falan zannettiler herhalde

Teşekkür ederim dostum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: caglar_kilic

Olur mu Bimekste satışa çıktı. Şimdi almaya gidiyorum Akşam detaylı bir inceleme paylaşırım, daha önce Lumia 920 kullanmamda size fikir vermem açısından iyi olur.

İlden ile göre değişiyor elektronik marketlere gelme süreci. İzmitteyim şuan mesela bimeks in buradaki mağazasında yok Nokia Lumia 720 :) siz hangi şehirdesiniz ? Ürünü alıp ürün hakkında görüşlerinizi bizimle paylaşırsanız memnun oluruz.
  • Rica ederim
  • Ben de kırmızı rengini kliksa dan almıştım ön sipariş halindeyken, verdiği chip-parasıyla 850 TL ye geldi ki bence ederi bu kadardır diye düşünüyorum. Kargoya verilmiş yarın elime ulaşacak gibi gözüküyor, umarım rengi de turuncuya kaçan bir renk gibi değildir, elime geçince ben de 1-2 ufak detay paylaşırım :)
  • Eskişehirde yaşıyorum evet istanbul ve sadece eskişehir bimekste var gözüküyor cihaz. Kırmızı bir tane gelmişti kaptım hemen =) Hiç turuncu falan değil arkadaşlar. Benim 920'de kırmızıydı ama parlaktı bu soluk bi kırmızı ve arka taraf elde tutmayı kolaylaştırıyor, kadifemsi bir madde. Cihazın RAM bilgisine takılıp kalmıştık. En önemli farklılık uygulamalara girişlerde 920' ye göre 1 sn bir gecikme yaşıyor. Nokia müzikte bu çok belirgin. Ekran yine mükemmel. Güneş altında otomatik aydınlatmada görünüm çok iyi ( Nokia bu işi gerçekten başarıyor ). Kamera örnekleri akşam yükleyeceğim. Gündüz çekimlerinde renk algılaması ve beyaz ayarını beğendim. Gece çekimleri için biraz daha bekleyeceğiz akşam olsun =)

Telefonu ilk açtığınızda 4,87 gb lık bir kısım bize ayrılmış oluyor. Kanal D uygulaması yuklü olarak geldi ilginç. Kapasite Kontrolü yüklü yazılımda. Şuanda 7,2 Gb toplam alan içinde Uygulamalar 301 mb ( whatsapp, twitter, facebook, Fotor, Pdf reader, ve Zil sesi yaratıcı yükledim), Medya ve dosyalar 385 mb, Sistem 1,9 gb ve boş alan 4,6 gb..

Sorularınızı bekliyorum.

• quote:

Eskişehirde yaşıyorum evet istanbul ve sadece eskişehir bimekste var gözüküyor cihaz. Kırmızı bir tane gelmişti kaptım hemen =) Hiç turuncu falan değil arkadaşlar. Benim 920'de kırmızıydı ama parlaktı bu soluk bi kırmızı ve arka taraf elde tutmayı kolaylaştırıyor, kadifemsi bir madde. Cihazın RAM bilgisine takılıp kalmıştık. En önemli farklılık uygulamalara girişlerde 920' ye göre 1 sn bir gecikme yaşıyor. Nokia müzikte bu çok belirgin. Ekran yine mükemmel. Güneş altında otomatik aydınlatmada görünüm çok iyi ( Nokia bu işi gerçekten başarıyor ). Kamera örnekleri akşam yükleyeceğim. Gündüz çekimlerinde renk algılaması ve beyaz ayarını beğendim. Gece çekimleri için biraz daha bekleyeceğiz akşam olsun =)

Telefonu ilk açtığınızda 4,87 gb lık bir kısım bize ayrılmış oluyor. Kanal D uygulaması yuklü olarak geldi ilginç. Kapasite Kontrolü yüklü yazılımda. Şuanda 7,2 Gb toplam alan içinde Uygulamalar 301 mb ( whatsapp, twitter, facebook, Fotor, Pdf reader, ve Zil sesi yaratıcı yükledim), Medya ve dosyalar 385 mb, Sistem 1,9 gb ve boş alan 4,6 gb..

Sorularınızı bekliyorum.

Fotoğraflarını paylaşır mısınız telefonun kırmızı ve beyaz arasında kaldım kırmızı biraz turuncuya yakın dedi arkadaşlar o yüzden merak ediyorum ve kararımı vermemde yardımınız olacaktır teşekkürler :)

• hala kargoya verilmedi, bide ön sipariş ile aldık
  • bugün forum istanbul teknosada bir müddet inceledim telefonu, iki rengi vardı kırmızı ve beyaz
    öncelikle renklerden bahsedeyim, kırmızı olan mat bir yapıda, bildiğin kırmızı turuncuya yakın bir renk değil
    gelelim beyaza, arkadaşlar beyaz parlak bir yapıda, benim hoşuma gitti doğrusu, lumıa 620 deki beyazlar gibi değil kirlenme durumu bence bunda olmaz
    ben mavi sipariş vermiştim, mavinin bunun gibi parlak olmasını isterdim, beyazın böyle olduğunu bilseydim bunuda seçeneklerime eklerdim
    @LadyLola beyazı ciddi olarak düşün bence,ama mutlaka gör, görmeden alma
  • Telefonu incelemek isteyen arkadaşlar, bütün turkcellere geldi telefon. Herhangi bir TİM'e gidip inceleyebilirsiniz. Ben şahsen çok beğendim. Kasası gerçekten videolardan gördüğümüzden daha güzel ve elde müthiş bir his veriyor.
  • Telefonun rengi ve kalınlığı ile ilgili birkaç fotoğraf arkadaşlar. K.bakmayın yoğunum daha fazlasını sonra yükleyeceğim
    http://img21.imageshack.us/img21/8595/060520139021.jpg

http://img11.imageshack.us/img11/6050/060520139001.jpg

http://img62.imageshack.us/img62/6619/060520139011.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglar_kilic -- 6 Mayıs 2013; 0:19:07 >

• quote:

Telefonun rengi ve kalınlığı ile ilgili birkaç fotoğraf arkadaşlar. K.bakmayın yoğunum daha fazlasını sonra yükleyeceğim
    http://img21.imageshack.us/img21/8595/060520139021.jpg

http://img11.imageshack.us/img11/6050/060520139001.jpg

http://img62.imageshack.us/img62/6619/060520139011.jpg

hayırlı olsun, gayet güzel görünüyor,
    sizce arka kapak kirlenme yaparmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyinkarabal -- 6 Mayıs 2013; 0:25:24 >

• Teşekkür ederim. El izi kalıyor ama görünecek şekilde değil hafif silme ile geçiyor.
  • quote:

Teşekkür ederim. El izi kalıyor ama görünecek şekilde değil hafif silme ile geçiyor.

İlk şarj meselesini nasıl yapacaksınız, milyon türlü yöntem söyleniyor, tamamen bitirip mi şarj edeceksiniz yoksa olduğu gibi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tezocan

quote:

Teşekkür ederim. El izi kalıyor ama görünecek şekilde değil hafif silme ile geçiyor.

İlk şarj meselesini nasıl yapacaksınız, milyon türlü yöntem söyleniyor, tamamen bitirip mi şarj edeceksiniz yoksa olduğu gibi mi?

620 de en uygun yol kendi şarjını bitirip 10 saatlik ilk şarjı yapmak o şarjda %10'a inince 2. 10 saatlik şarj ve normale dönüş
    anneme aldığım 620 yi bu şekilde şarj ettim. 3g kullanmıyor ben arada bir wifi ile internette geziniyorum sadece onun dışında sadece arama yapıyor. 3-4 günü rahat buluyor. geceleri %2 şarj harcıyor. geçen gün sabah uyanıp şarj durumunu kontrol ederken 23 gün şarjının dayanacağı yazıyordu sabah sabah bi mutlu oldum :D
    720 alasım var alırsam onda da aynını yapacağım.

bu arada dün forum aydın-nokia da telefonu inceleme fırsatım oldu. hafifliği ilgimi çekiyordu ama ele alınca bi başka hissediliyor hafiflik. 512 ram değilde en azından 750 lik bi ram koysaydı nokia büyük ihtimal şuan 720 den yazıyor olacaktım :D kamera testleri de yavaş yavaş gelecektir ama şimdiden yeterli geldi bana kamerası. teknomarketlerde yaygınlaştıkça fiyat 50 tl düşecektir. 14 mayıstaki fuarda nokia 41mp lik lumia yı açıklmazsa bana 720 yolları gözüktü gibi ama benim için ram çok büyük bi soru işareti.

• quote:

Orijinalden alıntı: AYSST

quote:

Orijinalden alıntı: tezocan

quote:

620 de en uygun yol kendi şarjını bitirip 10 saatlik ilk şarjı yapmak o şarjda %10'a inince 2. 10 saatlik şarj ve normale dönüş
    anneme aldığım 620 yi bu şekilde şarj ettim. 3g kullanmıyor ben arada bir wifi ile internette geziniyorum sadece onun dışında sadece arama yapıyor. 3-4 günü rahat buluyor. geceleri %2 şarj harcıyor. geçen gün sabah uyanıp şarj durumunu kontrol ederken 23 gün şarjının dayanacağı yazıyordu sabah sabah bi mutlu oldum :D
    720 alasım var alırsam onda da aynını yapacağım.

bu arada dün forum aydın-nokia da telefonu inceleme fırsatım oldu. hafifliği ilgimi çekiyordu ama ele alınca bi başka hissediliyor hafiflik. 512 ram değilde en azından 750 lik bi ram koysaydı nokia büyük ihtimal şuan 720 den yazıyor olacaktım :D kamera testleri de yavaş yavaş gelecektir ama şimdiden yeterli geldi bana kamerası. teknomarketlerde yaygınlaştıkça fiyat 50 tl düşecektir. 14 mayıstaki fuarda nokia 41mp lik lumia yı açıklmazsa bana 720 yolları gözüktü gibi ama benim için ram çok büyük bi soru işareti.

hangi renkleri vardı incelediğiniz yerde?

• Lumia 920'yide aynı yöntem ile şarj ederdim hep. Olayın ince noktası telefonun şarjının % 10'un altına inmemesine dikkat edin arkadaşlar. Daha sonra da %100 olana kadar ellemeyin. 6-7 sarj sonra batarya gerçek gücüne kavuşuyor ;)
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.