Şimdi Ara

Nokia Lumia 720 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.133
Cevap
17
Favori
179.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bendede aynı sorun var, tekrar kurdum devam ediyor. Son güncelleme sonrasında zil sesi çalmamaya başladı. Kendi kendine düzeliyor sonra yine gidiyor. Henuz bir çare bulamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: machoke

Bendede aynı sorun var, tekrar kurdum devam ediyor. Son güncelleme sonrasında zil sesi çalmamaya başladı. Kendi kendine düzeliyor sonra yine gidiyor. Henuz bir çare bulamadım.

Güncellemeden sonra oldu o zaman. Vay arkadaş
  • Arızalı lumia 720 olan varmı arkadaşlar, bazı parçaları lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler benim cihaz windows 8 yüklü güncelleme var ama yapmıyor başarısız diyor ne yapabilirim
  • Ayda bir donuyor çok sapıttı.
  • Ne oldu bu Güncelleme meselesi arkadaşlar...

Bizim 720'de alacak mı bişeyler??? ilerleyen zamanlarda artık değişim zamanı geldi sanırım..Stabilite olarak iyi bir telefon bundan sonra,

Lenovo P1 veya TT175 marka cep telefonlarına geçmeyi planlıyorum...Artık zora geldiği zaman atmaya bazı sitelerden çıkmaya başladı.
    Bir çok banka vesair herkesde olan uygulamaların yokluğu can sıkıcı...
  • arkadaşlar selamlar.

arkadaşımın 720 si durup dururken kapanmış ve muhtemelen şarjı çok azmış. bu andan sonra telefon şarj takılınca şarj almıyor kırmızı şarj oluyor görüntüsü yanıp sönüyor açılmıyor.

aynı zamanda ilginçtir arkadaki flash açma kapama tuşuna falan basınca yanıyor telefon kapalı olduğu halde.

bilgisayar recovery programı görmüyor.

reset işlemlerini denedim ünlem işareti geliyor şarja takılıyken bu ortadan şerit gidiyor yani telefon resetleniyor fakat sonrasında açılmak yerineyin şarj ekranı geliyor saatlerce beklemesine rağmen değişen bişey yok.

power bank a bağladım ilk taktğımda şarj alıyor fakat sonrasında 1 dk yaklaşık power bank şarj etmeyi durduruyor.

tüm bunlarla beraber acaba şarj girişi mi almıyor yoksa yazılımsal bir çözüm mü var?

bu uğraşlar sırasında birkere telefon açıldı zar zor çok yavaştı şarjı yoktu ve kitlendi biyere girerken kapandı bidaha açılmadı.

durum bu acaba yaşayan duyan gören bilen varmı bu durumu yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lestet -- 30 Mayıs 2016; 19:11:59 >

• Selamlar, telefonda konuşurken karşı tarafın sesini duyabilmeme rağmen onların sesi bana gelmiyor. 3 aydır inatla kulaklık vasıtasıyla telefonu kullanmaktayım. Bu soruna rastlayan ve çözen oldumu. Kolaylıklar.
  • arkadaşım kullanıyor bu cihazi. durduk yere kamera çalişmamaya başlamış. nokia kamera çalişmiyor whatsapp web te açılmıyor. sıfırladık ms programı ile yeni programlar kurduk ama aynı.
    varmıdır çözümü acaba
  • Lumiacı arkadaşlar, 540 dual sim var da, fakat telefon kendi kafasına göre profil ilişkilendirme yapıyorum diye, kel alaka kişileri kel alaka kişilerle ilişkilendirmiş rehber de.tek tek sildiriyor birde, silince aynı isimden bir kaç kayıt açıyor rehberde falan.Bu ne iştir anlamadım.Bilen varsa bir iki kelam etseniz de bu sorundan kurtulsam.
  • Bazanda rehberdeki A kişisini yine kendisiyle 4 kez ilişkilendirmiş.Ne iş anlamadım:( bu özelliği toptan kaldırma şansımız yokmu acaba?
  • hala kullanan var mi merak ettim :)
  • Sim kart yuvasını bozmasaydım hala kullanabilirdim :) parça bulunamaması kötü oldu. Elinde işe yaramayan 720 olan varsa düşünülebilinir aslında fena telefon değil, anne babalar kullanılabilir. Gerçi whatsapp instagram destekleri ve kullanımları devam ediyor mu bilmiyorum ama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.