Şimdi Ara

Nokia Lumia 525 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.282
Cevap
27
Favori
116.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ddnet

Vallahi ben son guncellemeyi yapmadım. Telefonlara çok para verebilen biri değilim. Yemin ediyorum verdiğim 400 tl helali hoş olsun. 1.5 senedir müthiş bir ilişkimiz var telefonumla. Aynı fiyata bir android alsaydım duvara fırlatmıştım şimdiye..

Thaijoob'da varsın olmasın markette :) zaten androiddeki bir çok uygulama sonunda telefonu şişirip öldürüyor. :)

Bir sorum var gpsi iyi calişiyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hebelehubele

quote:

Vallahi ben son guncellemeyi yapmadım. Telefonlara çok para verebilen biri değilim. Yemin ediyorum verdiğim 400 tl helali hoş olsun. 1.5 senedir müthiş bir ilişkimiz var telefonumla. Aynı fiyata bir android alsaydım duvara fırlatmıştım şimdiye..

Thaijoob'da varsın olmasın markette :) zaten androiddeki bir çok uygulama sonunda telefonu şişirip öldürüyor. :)

Bir sorum var gpsi iyi calişiyor mu acaba?

Evet. Windows haritalar internetsiz offline çalışıyor ve süper :) o açıdan sıkıntısı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben de lumia 525 kullanıyorum windows 10 tam sürümü çıktı mı bunun için. Nasıl yükleriz çıktıysa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyozgurluk -- 13 Haziran 2016; 9:51:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Hocam ben de lumia 525 kullanıyorum windows 10 tam sürümü çıktı mı bunun için. Nasıl yükleriz çıktıysa.

yok çıkmadı. deneme sürümü-test sürümü var wp 10'un. ama telefonu kasıyor. hemde çok. hiç denemenizi tavsiye etmem. ben kurdum 2 gün sonra geri döndüm 8.1'e. tavsiyem kendi denim sürümüyle bozulana kadar idare etmeniz ki bu haliyle bile süper...
  • Hocam bataryası haricinde çok memnunum. Batarya sorunu için bir çözüm yolunuz var mı, bir ara lumia 520 bataryası almıştım deji batarya , açılmadı şehir dışına çıktığım için de süresi de geçti. Elimde kaldı. Batarya çabuk bitiyor tüm işlemleri yaptım telefon da sıfır gibi 1 sene garantili.
  • quote:

Hocam bataryası haricinde çok memnunum. Batarya sorunu için bir çözüm yolunuz var mı, bir ara lumia 520 bataryası almıştım deji batarya , açılmadı şehir dışına çıktığım için de süresi de geçti. Elimde kaldı. Batarya çabuk bitiyor tüm işlemleri yaptım telefon da sıfır gibi 1 sene garantili.

bende bataryadan muzdaribim. sanırım tek çaresi orjinal batarya bulmak. bu konyada bi microsoft bayi var. onlarda 85 tl karşılığı bulunabiliyor. batarya ölmeden önce 1 günü çıkarıyordu rahat. şimdi 2000 mah'lık power bankla geziyorum. o bataryayıda bütçe müsait olduğunda alacağım. tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ergunx

quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

Orijinalden alıntı: ergunx

Windows 10 tp bugün bazı cihazlara yayınlandı l525 yok Windows 10 alacakmı bu cihaz almazsa satacam

Alacak tabii ki

Yayınlanan cihazların hepsi s400 kullanıyor microsofta güvenmiyorum once tüm wp8 cihazlar guncellenecek dediler sonra birçok cihaz guncellencek dediler sonra 520 üzerinde çalıştırmak için uğraşıyoruz dediler yarın çift çekirdekli cihazlarda çalıştıramadık derler

Adam feraset sahibi imiş.

• quote:

quote:

Hocam bataryası haricinde çok memnunum. Batarya sorunu için bir çözüm yolunuz var mı, bir ara lumia 520 bataryası almıştım deji batarya , açılmadı şehir dışına çıktığım için de süresi de geçti. Elimde kaldı. Batarya çabuk bitiyor tüm işlemleri yaptım telefon da sıfır gibi 1 sene garantili.

bende bataryadan muzdaribim. sanırım tek çaresi orjinal batarya bulmak. bu konyada bi microsoft bayi var. onlarda 85 tl karşılığı bulunabiliyor. batarya ölmeden önce 1 günü çıkarıyordu rahat. şimdi 2000 mah'lık power bankla geziyorum. o bataryayıda bütçe müsait olduğunda alacağım. tavsiye ederim.

Hocam o telefona 85 tl ye batarya mı alınır?

http://tr.aliexpress.com/item/BL-5J-Genuine-Real-Original-1320mAh-Replacement-Battery-for-Nokia-Lumia-520-525-5800XM-5900XM-5228/32533028600.html?isOrigTitle=true&isOrig=true#extend

20-25 TL çinde.

Daha uygunları da var ama ben en çok yorum yapılanı koydum.

http://tr.aliexpress.com/w/wholesale-lumia-525-battery-original.html?spm=2114.010208.0.48.ZYaoQL&site=tur&SearchText=lumia+525+battery+original&g=y&SortType=price_asc&groupsort=1&initiative_id=SB_20160613052303&shipCountry=tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmucit -- 13 Haziran 2016; 16:27:51 >

• mmucit M kullanıcısına yanıt
    Vallahi dostum çinden hiç sipariş yapmadım. Turkiyede varsa alabilirim işimede gelir. Ancak en uygun 55 tl falan var. Konyadaki yere resmi micrisoft Phone bayisi olduğu için guvenebilirim. Çunki 525in bataryası eski N serisinede uyuyor fakat soket yerleri farklı. Tek uygun ordan bulabilmiştim. Oda 85 tl.

• Çok fiyat farkı var, ondan uyarayım dedim. Etrafınızda illaki çinden sipariş yapanlar vardır. Rica ile yaptırabilirsiniz.
  • Bu şarj sorunu windows 10 odaklı mı 3 tane pil denedim 15-20 tl lik olanlardan hiçbiri bir günü çıkarmıyor. Telefon validenin ve hiçbişey yapmaz telefonu günde 2 kez şarja takıyor çok memnunuz telefondan.
  • Yüksek kapasiteli batarya bulabilirmiyiz

• satmak isteyen varsa bana ulasabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • L525 w10 performansi nasıl tavsiye eder misiniz

• eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar register hack yaparsanız w10 yükleme yapılıyor linkte arkadaş anlatmış
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=119447603&p=1&anchorToGo=119447603

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nexon88 -- 11 Eylül 2016; 9:40:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nexon88

arkadaşlar register hack yaparsanız w10 yükleme yapılıyor linkte arkadaş anlatmış
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=119447603&p=1&anchorToGo=119447603

Hocam w10'da navigasyon yokmuş sanırım. O yüzden pek değmez.

• nexon88 N kullanıcısına yanıt
    1- tavsiye etmem.. patlar diye yüklemedim hiç..

2- haritalarda windows haritalar here maps alt yapısı kullanıyor... yandex navigasyonda gayet iyiymiş...

3- ve en önemlisi... BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN EMEKTAR 525 SAHİPLERİ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nexon88

L525 w10 performansi nasıl tavsiye eder misiniz

Ben redstone1 yükledim kullanıyorum öyle pek sorun yok gibi ama 8.1deki akıcılık tabi yok. Bazen takılıp kalıyor.

• Yaşasın lumia 525 :)
  • Garanti bitişine 1 ay ses kısma tuşu sorunlu ve malum ekran problemi var versemmi acaba garantiye yaparlar mı?

• 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.