Şimdi Ara

Nokia Lumia 525 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.281
Cevap
27
Favori
116.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merhaba,

Numaralarım SIM kartta olup olmadığını bilmiyorum açıkcası. Daha önce standart cep kullanırken bazı numaraları SIM karta yüklemiştim. Ama o zaman Turkcell kullanıyordum. Şimdi Vodofone var SIM de bir şey var mı bilmiyorum. SIm kartı 603 takıp bakmak mı lazım?

Hiç hesap kaydı yapmadan kullanamam mı? Yeni bir hesap almak istemiyorum, bir de o hesaba yeni isimler emailler yükleyeceğim. Eskisini sonra düzenlerim diyorum. Düzenledikten sonra da tanıtırım. Olamz mı acaba?

sağlıcakla
  • quote:

Orijinalden alıntı: ring

merhaba,

Numaralarım SIM kartta olup olmadığını bilmiyorum açıkcası. Daha önce standart cep kullanırken bazı numaraları SIM karta yüklemiştim. Ama o zaman Turkcell kullanıyordum. Şimdi Vodofone var SIM de bir şey var mı bilmiyorum. SIm kartı 603 takıp bakmak mı lazım?

Hiç hesap kaydı yapmadan kullanamam mı? Yeni bir hesap almak istemiyorum, bir de o hesaba yeni isimler emailler yükleyeceğim. Eskisini sonra düzenlerim diyorum. Düzenledikten sonra da tanıtırım. Olamz mı acaba?

sağlıcakla

525'ten Kişiler>...Ayarlar>SIM kişilerini içeri aktar deyiniz. Orda isimler varsa İçeri aktar deyiniz.

Hesap kullanmanızı tavsiye ederim. Hiç olmadan olur mu bilmiyorum çünkü rehber sadece hesaba kaydediliyor. Düzenleyebilirsiniz de eski hesabınızı o da olur.

• eP_362 kullanıcısına yanıt
    merhaba,

Tamam. SIM de olan kişileri bu şekilde aktarırım eğer varsa. Diğerlerini ve SMS lerimi nasıl aktaracağım? Ben şuan SIM kartımı dediğim gibi 525 taktım 603 ise kapalı duruyor. Aktarma için nasıl bir yol izlemem gerekli?
    Bir de Veri Aktarma ya nereden gireceğim 525 de.

Kusura bakma size yük oluyorum.

sağlıcakla
  • quote:

merhaba,

Tamam. SIM de olan kişileri bu şekilde aktarırım eğer varsa. Diğerlerini ve SMS lerimi nasıl aktaracağım? Ben şuan SIM kartımı dediğim gibi 525 taktım 603 ise kapalı duruyor. Aktarma için nasıl bir yol izlemem gerekli?
    Bir de Veri Aktarma ya nereden gireceğim 525 de.

Kusura bakma size yük oluyorum.

sağlıcakla

Bu bağlantıya 525'ten tıklayın mağazaya yönlendirir:http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/verilerimi-aktar/dc08943b-7b3d-4ee5-aa3c-30f1a826af02
    İndikten sonra açın ve yönergeleri izleyin

• Teknosa cidden dalga geçiyor artık. Hafta sonu 499 dı pazartesi 599 oldu. Salı 499 du bugün 599 yapmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hopeless1

Teknosa cidden dalga geçiyor artık. Hafta sonu 499 dı pazartesi 599 oldu. Salı 499 du bugün 599 yapmışlar.

Aynen ya , bugün alacaktım fiyata baktım yine 600 olmuş Teknosa t***şak geçiyo galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat.92

Benim işletim sistemiyle alakalı bi sorum var. Telefonumun bölgesi ABD iken Türkiye pazarında satışa sunulmamış bi oyunu amerika pazarından alsam kullanırken bana sorun çıkartır mı? Mesela şunun gibi

Hiçbir sıkıntı yaşamazsınız hocam.

• bence tamamen düşücek 499'a yakında, nabız yokluyolar
    dalga gecer gibi oldu cidden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaxux -- 5 Şubat 2014; 19:38:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaxux

bence tamamen düşücek 499'a yakında, nabız yokluyolar
    dalga gecer gibi oldu cidden

Düşecek ise düşsün artık. Bıktırdılar cidden. Telefonu tam alcaz , gidip fiyat yüseltiyorlar. Nasıl bi satış politikaları varsa artık ?
  • L520mi servise ver en iade değişim çıkarsa iade edip bunu alırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyat konusunda bıkanları konuma davet ediyorum.

Tekno-sa LUMİA 525 fiyat takibi. <<<ANA'''KONU>>>
  • Birkaç gün önce 499 liraya aldım. Bence iyi bir telefon. Öncelikle çok hızlı. İnternette baya hızlı. Donma takılma reset gibi bir durum yasamadım. Eksi olarak diğer klasörünü gösterebilirim.Durmadan şişiyor 4 günde 500 mb oldu. S.Storage diye bir uygulama var onu kurdum bu diğer klasörü için. Oda anca 10 mb silebildi.
    Biraz önce lumia 720 kısmına yazdım. Ekranında sorunlar yasadım birde buraya yazmayayım. Ona canım sıkıldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba,

Nihayet eski telefonumdaki rehber ve mesajlarımı 525 e aktardım. @eP_362 arkadaşın yardımlarıyla. Veri Aktarma ile gerçekten kolaymış. Yalnız telefona alışmam zor olacak. 603 de herşey elimin altındaydı. İnternette veri takibini yapailiyordum.3G kullanımını aç kapa kısayolla rahatça yapıyordum. Daha bunda bulethooth nerden açılıp kapanacak bulamadım. Alışmam zor olacak.
    Benim telefonda da ekranın alt kısmında ışık sızması var. Çok fazla rahatsız edici bulmadığımdan şimdilik bir şey yapmayacağım.
    Bir de bilen arkadaşlara sormak istiyorum. Türkçe kalvyede bazı Türkçe karekterler yok, yada ben bulamadım Ö,Ü,Ş vb. gibi bir tek Ç harfini gördüm. Diğer Türkçe karekterleri nasıl klavyede göreceğim acaba?

İşin açıkcası WP ye pek ısınamadım.

sağlıcakla
  • quote:

merhaba,

Nihayet eski telefonumdaki rehber ve mesajlarımı 525 e aktardım. @eP_362 arkadaşın yardımlarıyla. Veri Aktarma ile gerçekten kolaymış. Yalnız telefona alışmam zor olacak. 603 de herşey elimin altındaydı. İnternette veri takibini yapailiyordum.3G kullanımını aç kapa kısayolla rahatça yapıyordum. Daha bunda bulethooth nerden açılıp kapanacak bulamadım. Alışmam zor olacak.
    Benim telefonda da ekranın alt kısmında ışık sızması var. Çok fazla rahatsız edici bulmadığımdan şimdilik bir şey yapmayacağım.
    Bir de bilen arkadaşlara sormak istiyorum. Türkçe kalvyede bazı Türkçe karekterler yok, yada ben bulamadım Ö,Ü,Ş vb. gibi bir tek Ç harfini gördüm. Diğer Türkçe karekterleri nasıl klavyede göreceğim acaba?

sağlıcakla

Türkçe karakter için tuşa basılı tutmanız yeterli. Ü için u ya basılı tutun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hopeless1 kullanıcısına yanıt
    merhaba,

Sağolun, bir sorunum çözüldü. Umarım bu konu hep aktif kalır şu 525 e alışana kadar. Karanlıkta bakınca bu ekran altından ışık sızma konusu az yada çok herkezde var mı?

sağlıcakla
  • quote:

merhaba,

Sağolun, bir sorunum çözüldü. Umarım bu konu hep aktif kalır şu 525 e alışana kadar. Karanlıkta bakınca bu ekran altından ışık sızma konusu az yada çok herkezde var mı?

sağlıcakla

Geri tuşunun çok azcık sağına doğru bi yerde var sanırım herkeste
  • Murat.92 kullanıcısına yanıt
    merhaba,

Bende arama tuşu ile win logo tuşu arasında daha belirgin. Ama fazla rahatsız olmadım. Beni daha çok rahatsız eden WP işletim sistemi. Meğer Nokia 603 çok kullanışlı bir telefonmuş.

Arkadaşlar ekran koruyucu ve kılıf nereden alabilirim? 525 için 520 ekran koruyucu oluyor mu? Ben 525 için yurtiçi sitelerde göremedim

sağlıcakla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ring -- 6 Şubat 2014; 10:31:30 >
  • quote:

merhaba,

sağlıcakla

Kısayol sorunları bir sonraki güncelleme ile çözülecek inşallah hocam.

• quote:

merhaba,

Bende arama tuşu ile win logo tuşu arasında daha belirgin. Ama fazla rahatsız olmadım. Beni daha çok rahatsız eden WP işletim sistemi. Meğer Nokia 603 çok kullanışlı bir telefonmuş.

Arkadaşlar ekran koruyucu ve kılıf nereden alabilirim? 525 için 520 ekran koruyucu oluyor mu? Ben 525 için yurtiçi sitelerde göremedim

sağlıcakla

Forumda 3 kişide benimkiyle aynı yerdeydi bu bahsettiğim ışık sızması. Sizinki belki biraz daha büyük ama rahatsız olmadıysanız hiç gereği yok uğraşmanın. 520nin orjinal kılıfı dahil her aksesuar 525te de kullanılabilir hatta nokianın sitesinde aksesuarlar bölümünde 520nin kılıfı L525 aksesuarı olarak gözüküyor:
    http://www.nokia.com/tr-tr/aksesuar/tum/cases-and-covers/?action=accessorysearch&product=3299834

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat.92 -- 6 Şubat 2014; 11:39:21 >

• Murat.92 kullanıcısına yanıt
    merhaba,

Tamam Lumia 520 ekran koruyuculara bakayım ozaman. Ekran koruyucu alıp da tavsiyede bulacak var mı acaba?

sağlıcakla

Şimdi bir sitede Ttec Ekran Koruyucu Parmak İzi Bırakmayan Nokia Lumia 520 buldum ve hem mat hem de ultra şeffaf olamdan sipariş verdim. Daha önce de Nokia 603 de ttec marka kullanmıştım ve memnun kaldım. Yine aynı markayı sipariş verdim.
    Tanesi 9.90 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ring -- 6 Şubat 2014; 15:52:06 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.