Şimdi Ara

Nokia Lumia 525 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.282
Cevap
27
Favori
116.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: orktas

Bende söyle bir şey var telefon internet te değilde vodafone live da ise internette giriyor ancak Whatsapp ı kullanamıyorsun
     Nokia Lumia 525 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

çok teşekkür ederim. bendede avea internet ve avea wap vardı. avea wap seçiliydi. şimdi avea internete alınca çözüldü sorun

• westekes W kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karşınızda turuncu 525
     Nokia Lumia 525 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
  • Telefonun fiyatı dün 599 a çıkmış yine. :(
  • hopeless1 kullanıcısına yanıt
    bırak çıksın ya .ben bu fiyattan aldım ,diğersi gün düştü şimdi yine çıkmış böyle sabitlensin
  • Telefonun kullanılabilir hafızası kaç GB ? Birde MC4 ve Asphalt 8 gibi oyunları yükleyince hafıza ne kadar kalıyor ?
  • 8GB HAFIZA VAR.söylemiş olduğunuz oyunları yüklerken nerdeyse hafızada az bir yer kalıyor..inşallah ilerki yazılımlarda oyunları hafıza kartına taşırsak süper olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

bırak çıksın ya .ben bu fiyattan aldım ,diğersi gün düştü şimdi yine çıkmış böyle sabitlensin

Bugün tekrar düşmüş....

http://www.teknosa.com/urunler/125071197/nokia-lumia-525-black-akilli-telefon

• quote:

8GB HAFIZA VAR.söylemiş olduğunuz oyunları yüklerken nerdeyse hafızada az bir yer kalıyor..inşallah ilerki yazılımlarda oyunları hafıza kartına taşırsak süper olur..

The internal memory of the Lumia 525 is 8 GB(7.2 GB available) with about 2.8 GB taken up by the system out of the box, leaving almost only 4.4 GB to the user.

http://www.fonearena.com/blog/94262/nokia-lumia-525-review.html

İncelemeden anladığım kadarıyla 4.4 GB yer kalıyor.

Bir de telefon sarj konusunda nasıl 1 günü çıkartıyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oğuzhan Ünver -- 4 Şubat 2014; 12:37:20 >

• quote:

Bende yok ,butür sorun .tüm testleri yaptım
    Eğer çok can sıkıcı ise değiştirin derim. İsterseniz bir resim ekleyin bakalım.

testler derken ? hangilerini yaptın kardeşim? ben alıcamda teknosadan 1 ay sonra.sorunsuz olduğuna emin olmak için ne gibi şeyler yapmam lazım?
  • bu arada kullanmış olan telefonu incelem videosu gibi birşey çeksin. biri demiş hoparlör çok kötü. çok sessiz olduğu içinmi yoksa netlikten ötürümü?
  • merhaba,

Teknosa 'dan aldığım Lumia 525 cep tel. dün geldi. Bugün kurcalamaya başlayacağım. Yalnız cep telefonları konusnda çok sınırlı bilgim var. Öncelikle bu telefonu kullanmaya başladığımda şarj olsun , sistemi update olsun vb. konularda yapmam gerekenler var mı?
    İkinic olarak da ben Nokia 603 den bu telefona rehberimi SMS lerimi, notlarımı falan nasıl aktarabilirim?

@Bir Rind arkadaşım geçmiş olsun, ne oldu , değişim gerçekleştirebildin mi? Bakalım ben de ışık sızmasını bir kontrol edeyim. Bunu karanlık ta mı yapmak lazım, gece falan?

sağlıcakla
  • qsdc35 kullanıcısına yanıt
    Test şöyle yaptım. Teknosa mağazasının içinde ilk kutuyu elemana açtırdım ,kontrol etti açtık kurulum yapıldı.
    İç eksik varmı baktık,sonra ben kontrol ettim. Çıktım eve geldim. Ben evde karanlık bir yerde ölü piksel ,bulutlanma ,ses testi vs şeyler yaptım. Herhangi bir sorun çıkmadı Allaha şükür.
    Ben bu şekilde test yaptım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lene kullanıcısına yanıt
    merhaba,

Bilgiler için sağol. Bu ölü piksel nasıl yapılıyor? ses testi derken müzik dinlerkenki sesi mi kastediyorsunuz?

sağlıcakla
  • quote:

Orijinalden alıntı: ring

merhaba,

Teknosa 'dan aldığım Lumia 525 cep tel. dün geldi. Bugün kurcalamaya başlayacağım. Yalnız cep telefonları konusnda çok sınırlı bilgim var. Öncelikle bu telefonu kullanmaya başladığımda şarj olsun , sistemi update olsun vb. konularda yapmam gerekenler var mı?
    İkinic olarak da ben Nokia 603 den bu telefona rehberimi SMS lerimi, notlarımı falan nasıl aktarabilirim?

@Bir Rind arkadaşım geçmiş olsun, ne oldu , değişim gerçekleştirebildin mi? Bakalım ben de ışık sızmasını bir kontrol edeyim. Bunu karanlık ta mı yapmak lazım, gece falan?

sağlıcakla

Verilerimi Aktar uygulaması ile halledebilirsiniz. 525'te kurulu olarak geliyor

• quote:

Test şöyle yaptım. Teknosa mağazasının içinde ilk kutuyu elemana açtırdım ,kontrol etti açtık kurulum yapıldı.
    İç eksik varmı baktık,sonra ben kontrol ettim. Çıktım eve geldim. Ben evde karanlık bir yerde ölü piksel ,bulutlanma ,ses testi vs şeyler yaptım. Herhangi bir sorun çıkmadı Allaha şükür.
    Ben bu şekilde test yaptım

peki sağolun bende bakıcam :) İNŞALLAH 1 aya alıcam 525 i :)
  • ring R kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Mağazadan dead pixel proğramı var ,onu kurarak yaptım. Ses olayına gelirsek evet müzik dinledim kulaklıktan. Sesi dışarı verdim. Telefon görüşmesi yaptım her iki tarafın sesi net alınıyormu diye. Çızırtı varmı yokmu vs ,işte.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eP_362 kullanıcısına yanıt
    merhaba,

Bilgi için sağol. Şimdi ben cep telefonları ile ilgili "çok sınırlı bilgim var" derken, bunda samimiyim. Bilgisayar işlerini ne kadar çok sevip, bu konuda da fena olmasam da cep tel konusunda çok kötüyüm. Yani Nokia 603bile yaklaşık 4 aydır kullanıyordum. Daha önceki telefonum ise en az 6-7 senelik düz cep tellerden. Noki 603 den memnundum ama işime yarar bazı uygulamaları yükleyemeyince yeğenime verdim. Ucuz olduğundan ve satabil dediklerinden de bunu aldım.

Uzun lafın kısası bana yardımcı olmak isterseniz lütfen biraz daha detay verin.

1. Verilerimi Aktar uygulamasını ben bulamadım 525 de. Bana uygulamaya nasıl ulaşacağım yazarmısınız lütfen
    2. Şimdi 525 sim kartı açıp çalıştırdım, tabi 603 den çıkarttım. Dolayısıyla o telefon kapalı yani nasıl bilgileri aktaracağım?
    3. 525 çalıştırıp Hotmail hesabımı kurunca oradaki tüm emaillerle birlikte kişileri de aldı. Ama ben ordaki kişileri düzenlemediğimden istemiyorum bunların hepsini cepten silebilir miyim ?

sağlıcakla

• quote:

Orijinalden alıntı: ring

merhaba,

Bilgi için sağol. Şimdi ben cep telefonları ile ilgili "çok sınırlı bilgim var" derken, bunda samimiyim. Bilgisayar işlerini ne kadar çok sevip, bu konuda da fena olmasam da cep tel konusunda çok kötüyüm. Yani Nokia 603bile yaklaşık 4 aydır kullanıyordum. Daha önceki telefonum ise en az 6-7 senelik düz cep tellerden. Noki 603 den memnundum ama işime yarar bazı uygulamaları yükleyemeyince yeğenime verdim. Ucuz olduğundan ve satabil dediklerinden de bunu aldım.

Uzun lafın kısası bana yardımcı olmak isterseniz lütfen biraz daha detay verin.

1. Verilerimi Aktar uygulamasını ben bulamadım 525 de. Bana uygulamaya nasıl ulaşacağım yazarmısınız lütfen
    2. Şimdi 525 sim kartı açıp çalıştırdım, tabi 603 den çıkarttım. Dolayısıyla o telefon kapalı yani nasıl bilgileri aktaracağım?
    3. 525 çalıştırıp Hotmail hesabımı kurunca oradaki tüm emaillerle birlikte kişileri de aldı. Ama ben ordaki kişileri düzenlemediğimden istemiyorum bunların hepsini cepten silebilir miyim ?

sağlıcakla

Öncelikle şunu sorayım. Numaralarınız SIM kartta mı yoksa telefonda(603) mı?

Keşke eski Hotmail hesabınızı girmeseydiniz. Onları kaldırmak için telefonunuzu sıfırlamanız lazım. Ayarlar kutucuğuna dokunun. Hakkında'ya ve Telefonunuzu sıfırlayın'a dokunun. Sıfırladıktan sonra telefon açılışında yeni bir hesap alınız.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.