Şimdi Ara

Nokia Lumia 520 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.206
Cevap
33
Favori
155.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcell Mağazada da satışta:http://magaza.turkcell.com.tr/akilli-telefon/Nokia-Nokia-Lumia-520/1006784/.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eP_362 -- 1 Haziran 2013; 13:19:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Turkcell Mağazada da satışta:http://magaza.turkcell.com.tr/akilli-telefon/Nokia-Nokia-Lumia-520/1006784/.html

bunu almak icin turkcelli mi olmaliyiz

• tcellde 599 sa diğer mağazalarda en fazla 550 olması lazım.
    gerçi bimeks bi ara 549a düşürdü artık ne olduysa fiyat yükselttirdiler ona da sanırım.
    bu telefonun 2 ay içinde 500 ü görmesi muhtemeldir demedi demeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kepenk -- 1 Haziran 2013; 14:04:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The One With No

quote:

Turkcell Mağazada da satışta:http://magaza.turkcell.com.tr/akilli-telefon/Nokia-Nokia-Lumia-520/1006784/.html

Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: The One With No

quote:

Turkcelli olmana gerek yok dostum kredi kartın varsa alabilirsin

• bugün telefoncunun camında gördüm sarı rengi vardı 620falan hikaye dedim.süper duruyor gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: açmayın-bağıran-karı

bugün telefoncunun camında gördüm sarı rengi vardı 620falan hikaye dedim.süper duruyor gerçekten.

620 tasarım olarak geri kaldı, diğer bütün modeller bir lumia olduğunu belli eden karakterde yapıya sahipler, 620 biraz oyuncak gibi kaldı aralarında
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinkarabal

quote:

Orijinalden alıntı: açmayın-bağıran-karı

bugün telefoncunun camında gördüm sarı rengi vardı 620falan hikaye dedim.süper duruyor gerçekten.

620 tasarım olarak geri kaldı, diğer bütün modeller bir lumia olduğunu belli eden karakterde yapıya sahipler, 620 biraz oyuncak gibi kaldı aralarında

evet 620 de diğerleri gibi olsaydı seçimim kesinlikle 620 olurdu ama artık samsungun appleın kullandığı klasik tasarımlar sıktı.renkli dikdörtgen telefon denince akla hemen Lumia geliyor.
  • Lumia 520 alınası bi telefon fakat yeni modellerin gelmesine 1-2 ay bişi kaldı. Bence beklenmeli
  • YENİ MODEL DERKEN NE GELECEK ARKADAŞIM ONA GÖRE BEKLEYELİM.

AYRICA KARASIZ KALDIM 520 Mİ ALMALIYIM 720 Mİ GERÇİ PARAMDA ÇOK YOK BENİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN NAVİGASYON ARABAYLA GİDERKEN GPS KONUMLAMALI İNTERNET BAĞLANTISI OLMADAN GÖSTERMELİ ARADA BİRDE FİLM ATIP SEYREDİRİM ALTYAZI OLARAK SİZCE NE TERCİH ETMELİYİM ARKADAŞALR 520 Mİ 720 Mİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: satlas

YENİ MODEL DERKEN NE GELECEK ARKADAŞIM ONA GÖRE BEKLEYELİM.

AYRICA KARASIZ KALDIM 520 Mİ ALMALIYIM 720 Mİ GERÇİ PARAMDA ÇOK YOK BENİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN NAVİGASYON ARABAYLA GİDERKEN GPS KONUMLAMALI İNTERNET BAĞLANTISI OLMADAN GÖSTERMELİ ARADA BİRDE FİLM ATIP SEYREDİRİM ALTYAZI OLARAK SİZCE NE TERCİH ETMELİYİM ARKADAŞALR 520 Mİ 720 Mİ

öncelikler buysa 520 tercih edebilirsiniz
    720 biraz daha orta segment bir model,
    kamera, tasarım, pil, ekran,pusula gerektiren uygulamalar,flaş, gibi özellikleri ile öne çıkıyor
    sanırım bunlar sizin için geri planda, lazım değilse fark vermeye gerek yok,
    bu özellikler lazım olsa idi aradaki farka değerdi, hakediyor çünkü
  • pusala olmaması ne yi etkiler navigasyon gps olmayışımıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: satlas

pusala olmaması ne yi etkiler navigasyon gps olmayışımıdır.

bilen göz ve benzeri programları kullanamazsın, navigasyonun olur, ama yön kavramın olmaz
    şöyle diyelim navigasyon nokta olarak yerini bulur, ama yönünün nereye baktığını belirtemez
  • Yeni inceleme:

• Mağazada inceleme yapıcam eğer içim ısınırsa hemen alıcam arkadaşlar detayları sizlerle paylaşırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatlıcak

Mağazada inceleme yapıcam eğer içim ısınırsa hemen alıcam arkadaşlar detayları sizlerle paylaşırım

yap hocam Türkçe bir inceleme izleyelim artık yeter.
  • Kardeşime yönelik hepsiburada'dan iki gün önce aldım. Hala HTC'nin 322 TL'ye Explorer modelini sattığı bir ülkede 598 TL'ye alınabilecek en iyi ürün.
    Geldiğinde incelemeyi yapacağım.
  • Avea kampanya yaptı beyler. 1. grup tarifeler için 28TL 250 MB net yeter diyorsanız netle beraber 35TL. 24 ay taksit tabi.

Merak ettim 250 MB net yeter mi?

Eline geçince şuraya biriniz hayrına inceleme koysun.
  • arkadaslar herhangi bir teknoloji marketine ne zaman gelir sadece bimekste var onunda sarisi yok gidip kendim almak istiyorum

• Tarifeye ek 0 TL'den başlayan fiyatlarla:http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Kampanyalar/NokiaLumia520
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.