Yüzbaşı
07 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 14 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selamun aleykum arkadaslar. Sahibinden de getle alisveris yaptim. Aradan 3 gun gecti ama siparis "kargolanmasini beklediklerim"de duruyor. Saticiya sordum yarina gelecek dedi. Acaba bu normal bir sey mi? Ilk defa alis veris yaptigim icin biraz korkuyorum. Yardimci olursaniz sevinirim.
herkese merhabalar. ben bu sene msgsü yü kazandım ve yurt araştırıyorum. önceliğim kyk yurtları ama süleymancı yurtlarında da kyk gelmezse bana kalmayı düşünüyorum. Fakat internetten bu yurtların isimlerini bulamıyorum. Bana yakın bildiğiniz yurt varsa ismini verirseniz çok yardımcı olursunuz. Şimdiden teşekkürler

Öncelikle konuma tıkladığınız için sizlere teşekkürü bir borç bilirim.

şimdi asıl konumuza gelelim.

Ben Grand C-MAX Titanium 1.5L EB 182 PS A/T 91.540 TL'ye satın almayı düşünüyorum. Bu arabayı alsam 3-4 yıl sonra 30-40 bin km deyken kaça satarım yani ford un değeri çok düşer mi?

Şu an ki aracım 2010 model picasso.

Artık araba 100000 km'yi geçti ve dizel olduğu için 150000'e kadar turbo ve enjektörü bana 4000 tl'ye patlayacak. Üstüne bir de arıza riskinden dolayı daha da kabarık bir faturayla karşılaşma olasılığım da var.

Şimdi bunları göz önünde bulundurarak hangi seçeneği seçersem daha çok kar ederim bunu bana söyleyebilir misiniz? Eğer ford lar değer kaybediyorsa; 7 kişiilik, otomatik vites ve değer kaybetmeyen bir model biliyor musunuz?

Şimdiden teşekkürler...
Öncelikle herkese iyi geceler arkadaşlar şu an citroen grand picasso sahibiyim fakat artık arabam 100.000 km dayandı bu yüzden fiyatı düşmeden satıp jeep tarzı bir araba düşünüyorum 2. el alacağım çünkü fazla birikimim yok 70000tl bütçem var önerilerinizi alabilirim. aklımda 2011 model captiva var fakat hakkındaki yorumlar pek oluml değildi. özellikle herkes çok yaktığından şikayetçi. araç kesinlikle dizel olmalı ve biraz az yaksın istiyorum. aslında gönlmde hala captiva var bu yüzden captivayı + ve -'leriyle bana anlatabilirsiniz özellikle kullananardan yorum bekliyorum şimdiden teşekkürler...
hangisini önerirsniz arkaşlar yardım edin çok kararsız kaldım. 1000 tl altı başka teleonlar biliyorsannız önerilerinize açığım
Evet arkadaşlar bir tanıdığım Çin'e gidiyor ve telefon almayı planlıyorum kendime çok hayalini kurduğum her ne kadar dikkat çekmeyecek olsa da xiaomi Mi3 getirtcem. Bi kaç tane daha getirtebilirim sizce 1200 tl'ye alacak bulabilir miyim?

Arkadaşlar benzer bir knu görmediğim için açmış bulunuyorum. Burda böyle çözemediğimiz soruları sorup paylaşmak amaç. Hem benim gibi YGS/LYS'ye hazırlananlar için güzel olur

Pek iyi çekemedim ama okunabiliyorlar burda başka sorularda sorulabilir tabi talep olursa:

Arkadaşlar Galaxy S telefonuma root yaptım fakat telefon kasmaya başladı. Unroot yapmak yerine fabrika ayarlarına dönmek istiyorum. Bunu yaparsak telefon root olmaktan çıkar mı?? Fabrika ayarlarını Recovery Moddan mı yoksa ayarlardan mı yapmalıyım fabrika ayarlarına dönersem 2.3.6 sürümüm de silinir mi.. Yardım...
Arkadaşlar Galaxy S telefonuma 2.3.6 Android sürümüne Root yapmak istedim telefonu download modunda odine'e bağadım. Herşey yolunda gitti fakat Tüm işlmlerden sonra Start'a bastım. Fakat odine message bölümünde setup connection bölümünde takılı kaldı bir kaç dakika bekledim fakat olmadı bu sırada usb bağlantısı yanlışlıkla çıktı.. Sonra telefonu tekrar başlattığımda Ekranın ortasında bi telefon bi de bilgisayar resmi çıktı bunlar birbirine bağlı gözüküyor arada da ünlem işareti var. Bu ne demek. Telefonumu arrtık kullanamayacak mıyım?? Çok korkuyorum. Bilen biri lütfen yardım etsin :(
Arkadaşlar çok acil yardımlarınıza ihtiyacım var. Geçe Samsung Galaxy S telefon aldım ve telefonu root yapmak istedim fakat indireceğim root programı 2.2 Froyo diye yazıyordu bende 2.3.6 sürümü vardı. bilgisayardaki root programını çoktan açtığımdan geri dönüş olmadığını düşünerek telin pilini çıkarım. Yeniden açtığımda telefon recovery modunda açılıyor yani telefona girmiyor yeniden eski haline getirmem için ne yapmam lazım lütfen bir çözüm varsa söyleyin. Daha telefonu yeni aldım yoksa telefon hep böylemi kalacak yoksaa çare var mı???
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 664
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 19.085 (Bu ay: 9)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 414 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.