Şimdi Ara

Nokia lumia 520 Almalı Mıyım ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
17.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • android stabil bir işletim sistemi olmadığından o fiyatlarda olan modelleri genellikle kasar ve sizin internet ihtiyacını karşılayamaz bu nedenle fiyatının çok üstünde özelliklere sahip olan ve stabil bir işletim sistemi olan lumia 520 yi almanı tavsiye ederim müzik kamera ve internet perfromansı seni kesinle tatmin edecektir..
  • sizce verdiğimiz paraya değer bi telefonmu 600 lira?? çok değilmi bi telefon için değerse anca öyle verilir parası.

biiraz cimriyimdir pahalıya alerjim var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: motorcu35

sizce verdiğimiz paraya değer bi telefonmu 600 lira?? çok değilmi bi telefon için değerse anca öyle verilir parası.

biiraz cimriyimdir pahalıya alerjim var..

Hocam bende sizin gibiyim cimriyimdir ama artık eski telefon beni sinirden öldürmek üzereyken nakit param varken aldım çok da memnunum ama ufak sorunları var umarım düzelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugün ben de aldım ve ilk izlenimim mükemmel oldu.L520 tam bir f/p cihazı
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhansss

Evet Tam Bir F/P Ürünü şarj nasıl 😁

Şarjı bana idare eder gibi geldi yani pek içime sinmedi diyebilirim ama sanırım benim hunharca kullanımımdan da kaynaklanıyor olabilir. Nokia mağazasındaki görevliye sorduğumda ilk bir ay böyle olur sonra şarj zamanı uzar bende 820 kullanıyorum oradan biliyorum dedi. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: serhansss

Evet Tam Bir F/P Ürünü şarj nasıl 😁

İşlemci tamam eyvallahta RAM düşük.Şimdi herkez"Android gibi sistemi sömürmüyor" desede oyunlarda sorun oluşturacaktır.En basidinden Çıkacak FIFA 2013 En az 1 GB ram istiyor.Bana F/P ürünü olarak gelmiyor 600 TL bu telefon için fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARK KING -- 11 Temmuz 2013; 9:26:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PoundAlarm

Merhaba arkadaşlar, uzun süredir üye olmadan forumunuzu takip ediyorum gerçekten güzel bir forum olduğunu söylemeliyim, aklıma takılan bir soru vesilesi ile bende bir üye olayım dedim.
    Sorum başlıktan anlaşılacağı gibi Nokia Lumia 520 almalı mıyım? Telefonu Kullanım önceliklerim şöyle:

1. İnternet. Facebook, Twitter, WhatsApp ve takip ettiğim internet sitelerinde takılma olmadan gezinmek istiyorum.
    2. Müzik dinlemek. Yolculukta veya bir işle uğraşırken müzik dinlemeyi severim, özellikle Nokia'nın Mix Radio'su iyi gibi gözüküyor hatta Nokia Müzik + aboneliği bile alabilirim.
    3. Çok fazla oyun oynamayacağım ama arada sıkıldığım zaman oyun oynadığımda takılmadan oynamasını isterim.

Genel olarak telefonu bu amaçlarla kullanacağım bu tercihlerime bakarak Nokia Lumia 520 almak mantıklı olur mu?
    Danışmak istediğim başka bir konu daha var, babamla konuştuğumda babam üzerine 100-150 TL daha verip veya yine 600 TL civarına bir Android telefon almamı daha iyi buluyor ama ben Windows 8'i Android'e tercih ediyorum. Windows 8 değişik ve güzel bir kullanıcı deneyimi sunuyor ve 512 mb ramle bile akıcı bir kullanım sunuyor -Teknoloji marketlerinde yaptığım kullanımlarda ve telefonu kullanan arkadaşların deneyimlerinden duyduğum kadarıyla- ayrıca Android'in beni uzun süre götüreceğini düşünmüyorum çünkü teknoloji sürekli takip eden ve sürekli telefon yenileyen birisi değilim o yüzden telefonun beni en az 2 yıl civarında beni götürmesini istiyorum ama Android'de bunun olacağını sanmıyorum. Root felan diyeceksiniz ama o işlerle asla uğraşmak istemiyorum ama Google Play aklımıda çelmiyor değil ayrıca Lumia 520 kamera flaşı ve ön kamerası olmamasını da bir eksiklik olarak görüyorum -Aslında ön kamera çok önemli değilde yinede eksiklik bence.
    Sonuç olarak buraya konu açtım ve tavsiyelerinizi, yorumlarını bekliyorum.

Bence hiç kaçırmayın hocam 1 haftadir kullanıyorum 8 tane oyun yukledm face+tuneln ile dolaşıyorum sureklı daha hiç kasma bile yaşamadım internette hiç donma olmadı çok akıcı sırf androıd donuyor diye aldım memnunum playeri daha pek çözemedim ama guzele benziyor androuddeki 1000lerce saçma program yerin 3-5 kuruş verip wp market daha mantıklı geldi bence kaçırmayın sadece çift çekirdek ve fiyatı için bile alınır :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ronaldınhogaucho

android stabil bir işletim sistemi olmadığından o fiyatlarda olan modelleri genellikle kasar ve sizin internet ihtiyacını karşılayamaz bu nedenle fiyatının çok üstünde özelliklere sahip olan ve stabil bir işletim sistemi olan lumia 520 yi almanı tavsiye ederim müzik kamera ve internet perfromansı seni kesinle tatmin edecektir..

Katılıyorum sırf bu yüzden bile alınabilir android telimi anneme verdim çok kasıyordu

• Hocam zaten aldım hatta yatın 2 hafta olacak sanırım bende çok memnunum ve bu fiyat aralığında telefon alacaklara da tavsiye ediyorum. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ercangvn

Bugün lumia 520 aldım.Sormak istediklerinizi elimden geldiğince cevaplarım ^_^

Merhaba, ben de lumia 520 almayi dusunuyorum
    Konusurken karsi tarafin sesinde bi bozukluk veya senin sesinde karsi tarafa gore bi bozulma oluyomu cunku diger bazi lumialarda oluyomus da...
    Mesaj yazmak zormu bence 4" yeterli ama yine bi sorayim dedim simdiden tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heyzumadi

quote:

Orijinalden alıntı: Ercangvn

Bugün lumia 520 aldım.Sormak istediklerinizi elimden geldiğince cevaplarım ^_^

Merhaba, ben de lumia 520 almayi dusunuyorum
    Konusurken karsi tarafin sesinde bi bozukluk veya senin sesinde karsi tarafa gore bi bozulma oluyomu cunku diger bazi lumialarda oluyomus da...
    Mesaj yazmak zormu bence 4" yeterli ama yine bi sorayim dedim simdiden tesekkurler

O baya Windows'un kronik sorunu sanırım ama bende yok umarımda olmaz ayrıca mesaj yazma rahat özellikle tahmin olayı süper birde eğer hızlı yazarken bir kaç harf yanlış yazarsan yada ü yerine u yazarsan otomatik olarak en yakın sonuç olarak düzeltiyor.

• İyiymis banada nasip olur insallah almak

• lumia farklı kitlelere hitap ediyor sarı,beyaz,kırmzı,siyah renk seçenekleri olduğu için seviyorum ama
    f/p cihaz istiyorsanız discovery almalıydınız
    sony konusunda ise l520 ve gm discovery ile aynı fiyata (599tl) satılan xperia miro var
    ama oyun oynamak için değil ben kullanıyorum ama değiştirip Z alıcağım
    miroyu genel olarak tavsiye etmm
    telefonunuz hayırlı olsun
    çevrenizdeki diğer telefonarla kıyaslayıp yazmanızı bekliyoruz
  • heyzumadi H kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle tavsiye ederim. İmkanın varsa düşünme. Fiyatı da öyle aman aman çok yüksek değil. Zaten performansına, kullanışlılığına bakacak olursak parasını hak ediyor. Şu ana kadar herhangi problemi yaşamadım. Net bir şekilde geliyor ve gidiyor ses Biraz da şans işi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilalyaman23

ARKADAŞLAR BEN SAMSUNG GALAXY W KULLANIYORUM.LUMİA 520 VEYA SAMSUNG GALAXY ACE 2 DÜŞÜNÜYORUM.İKİSİNDEN BİRİNİ ALMAK İSTİYORUM HANGİSİNİ ALMALIYIM İKİNCİ EL SATAN VARMI?

Tabiki 520

• Burdaki yorumlari okuduktan sonra baska telefonlara bakmam en kisa zamanda 520 almayi dusunuyorum ayrica fazla oyun oynamam bu 524 mb ram programlar icin yeterlimi ve bu520 wp8 mi wp7 mi

• lumia 520
  • lumia 520 vs 1020 :D
  • mesajım bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: frozen88

Burdaki yorumlari okuduktan sonra baska telefonlara bakmam en kisa zamanda 520 almayi dusunuyorum ayrica fazla oyun oynamam bu 524 mb ram programlar icin yeterlimi ve bu520 wp8 mi wp7 mi

Kardeş 512 MB ram şuan hiç sorun çıkartmıyor uygulamaların zaten büyük bir çoğunluğu 512 MB ram için optimize edilmiş ayrıca Wp8 ekosisteminde 512 MB ramli telefonların satışı artarak ilerliyor sanırım bu da halen 512 MB ram ile kullanılamayan uygulamaların üreticilerini uygulamaları 512 MB rame optimize etmeye bit anlamda zorluyor. Ve Nokia Lumia 520 Windows 8 işletim sistemli zaten Wp7 telefonlar Türkiye'de satıldı mı bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.