P

Çavuş
22 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar, uzun süredir üye olmadan forumunuzu takip ediyorum gerçekten güzel bir forum olduğunu söylemeliyim, aklıma takılan bir soru vesilesi ile bende bir üye olayım dedim.
Sorum başlıktan anlaşılacağı gibi Nokia Lumia 520 almalı mıyım? Telefonu Kullanım önceliklerim şöyle:

1. İnternet. Facebook, Twitter, WhatsApp ve takip ettiğim internet sitelerinde takılma olmadan gezinmek istiyorum.
2. Müzik dinlemek. Yolculukta veya bir işle uğraşırken müzik dinlemeyi severim, özellikle Nokia'nın Mix Radio'su iyi gibi gözüküyor hatta Nokia Müzik + aboneliği bile alabilirim.
3. Çok fazla oyun oynamayacağım ama arada sıkıldığım zaman oyun oynadığımda takılmadan oynamasını isterim.

Genel olarak telefonu bu amaçlarla kullanacağım bu tercihlerime bakarak Nokia Lumia 520 almak mantıklı olur mu?
Danışmak istediğim başka bir konu daha var, babamla konuştuğumda babam üzerine 100-150 TL daha verip veya yine 600 TL civarına bir Android telefon almamı daha iyi buluyor ama ben Windows 8'i Android'e tercih ediyorum. Windows 8 değişik ve güzel bir kullanıcı deneyimi sunuyor ve 512 mb ramle bile akıcı bir kullanım sunuyor -Teknoloji marketlerinde yaptığım kullanımlarda ve telefonu kullanan arkadaşların deneyimlerinden duyduğum kadarıyla- ayrıca Android'in beni uzun süre götüreceğini düşünmüyorum çünkü teknoloji sürekli takip eden ve sürekli telefon yenileyen birisi değilim o yüzden telefonun beni en az 2 yıl civarında beni götürmesini istiyorum ama Android'de bunun olacağını sanmıyorum. Root felan diyeceksiniz ama o işlerle asla uğraşmak istemiyorum ama Google Play aklımıda çelmiyor değil ayrıca Lumia 520 kamera flaşı ve ön kamerası olmamasını da bir eksiklik olarak görüyorum -Aslında ön kamera çok önemli değilde yinede eksiklik bence.
Sonuç olarak buraya konu açtım ve tavsiyelerinizi, yorumlarını bekliyorum.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 76
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 16.851 (Bu ay: 3)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Cihazlar Genel
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.