Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.599
Cevap
38
Favori
227.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    konum gps kapalımı birde ona bakın.
  • kapalı hepsi. sizde ekran koruyucu olarak saat acıkmı
  • OlvidaMe kullanıcısına yanıt
    hayır saatte kapalı
  • tmm birde kapatıp deneyeyim. bende acık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlvidaMe

Arkadaşlar Telden Çok Memnunum Fakat Telefon Full Şarj Olduktan Sonra Elimi Bile Değdirmedim 5 Saatte Bekleme Modunda %28 Şarj Gidiyor. Arka Planda Uygulama Açık Değil Cihazda Net Fln Kapalı. Herkeste mi Böyle ?

Merhabalar..

Büyük ihtimalle kurduğunuz bir program bir döngüye girip pilini tüketiyor, zira pil sorunu yaşamak bu makinada çok zor.
    sabah 8 de çektim prizden, şu an şarj 75 te. 2 saat müzik, az oyun toplam yarım saat gibi de konuşma..

programlarını tek tek silerek her gün pili kontrol edin. Sorunlu programı bulacaksınız diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birsey yuklu degil whatsapp viber skype youube birde bugun batery adlı uygulama yukledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlvidaMe

birsey yuklu degil whatsapp viber skype youube birde bugun batery adlı uygulama yukledim

Bunların hepsi background task olarak çalışıyor mu peki?
    Facebook dahil, bence kaldırmalısın!

ben aralarında sadece whatsapp ı açık tutuyorum..
    Senin makinan bence arka planda çok iş yapıyor vardır başka kurulu programların senin :)
    Ben battery meter kurdum. Onu dene istersen.

Bak 30 dakkadır takılıyorum telefonda, pil 52 ye düştü.
    bir yabancı forumunda batery adlı uygulamayı kullanan birinin aynı şikayetleri vardı 1020'den.o sebep oluyor olabilir.silince düzeldi demişti yanlış hatırlamıyorsam.bir deneyin isterseniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stonned

bir yabancı forumunda batery adlı uygulamayı kullanan birinin aynı şikayetleri vardı 1020'den.o sebep oluyor olabilir.silince düzeldi demişti yanlış hatırlamıyorsam.bir deneyin isterseniz

Batery Uygulamasını Bu Sorunu Yaşadığım İçin Yüklemiştim. Ayrıca Programı Kaldırdım Teşekkür Ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlvidaMe -- 30 Ekim 2013; 1:32:49 >
  • şimdi yorumlara bakıyorumda hale bak diyorum 2000 tl bu insanlar parayı çakmış bu cihaza şarj rezalet tamam iphone 5s de fazla iyi değil ama yine diyoum 97 den beri nokia kullandım 5s zaten 2 gün içinde geliyor bende normalde 1020 alırdım ama 2000 tl verecek kadar şu cihaz beni hiç etkilemedi hani derler ya kusura bakmasın nokia böyle aşkında ıstırabınında taa.... olay ona döndü çok beter bi cihaz çıktı bu son seri parası beni acayip uyuz etti şu an 1800-1900 alırsınız o ayrı hatta arkadaşıma 2 günlük cihazı aldık 1350 tlye ama 6 ay sonra 2000 tlden alanlar 900-1000 tl satınca aynen söverler acayip düşünün şu an 750-800 tlye can çekişiyor 920 lumialar 3-4 aylık makineler yazık günah arkadaş alıyorum iphone 5s cihazımı artık dedikya nokia the end

• salihbocX S kullanıcısına yanıt
    Bunu zaten herkes biliyor,isteyen çıktığında alır isteyen 6 ay sonra 300-400 daha ucuza alır.vakti zamanında nokia N95 8GB 1.400.000.000(1.400 TL) idi.elimde 2.250 TL faturalı iphone 5 var satıyorum 1350 TL ye bırakıcam halen pazarlık yapıyorlar.Bu iş böyle.Zarar etmekten korkuyorsan cumhuriyet altını alacaksın nokia 3310 kullanacaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIMERIDER -- 29 Ekim 2013; 10:28:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIMERIDER

Bunu zaten herkes biliyor,isteyen çıktığında alır isteyen 6 ay sonra 300-400 daha ucuza alır.vakti zamanında nokia N95 8GB 1.400.000 (1.400 TL) idi.elimde 2.250 TL faturalı iphone 5 var satıyorum 1350 TL ye bırakıcam halen pazarlık yapıyorlar.Bu iş böyle.Zarar etmekten korkuyorsan cumhuriyet altını alacaksın nokia 3310 kullanacaksın

o kadar saçma bir yorum yapmışsınki bunu ancak belli yaş altı yapar diyorum yinede seni kırmak istemiyorum şimdi git al eline 920 lumia yada 1020 lumia 10 tane telefoncu gez 920 için 500 tl teklif ederler vicdanlı olanlar hadi bilemedin 600 tl 1020 içinde 750-850 arası en fazla teklif ederler git iphone 5 için gez kutulu yerli faturalı cihaz ise en kötü şartta 1300-1500 arası alırlar yada sahibinden sitelerinde satarsın şimdi kar zarar oranı hangisinde daha çok giriyor adama hesapla benim dediğim bu çocuk gibi 3310 muhabbeti senle yapacak değilim alan adam bunu hesaplayarak alıyor demişsin niye kardeşim böyle almayın bekleyin 2000 tl o takoz etmez diyorum bak dikkat et 97 yılından beri en az 70 80 adet farkı model nokia kullanan ben zamanında arte luna sirocco cihazlara ne paralar veren ben onun için kardeşim bir şeyi bilerek yapmak ayrı kazık yemek ayrı ben hayatımda yediğim en büyük kazığı lumia 920 den yedim 1550 tlye aldım 900 tlye zor verdim geçen 2 hatfa önce 1999 tl faturalı 2 günlük 1020 siyah renk cihazı arkadaşa benim sayemde 1350 tlden aldık zarara bak allah islah etsin diyorum hala böyle düşünüyorsan 2000 tlye yetkili disbiratör garantili iphone 5 alsan aynı fiyata 1500-1600 tlden anında satarsın onun için sen çok iyi biliyorsan kalın kalın külçe altını al lumia kalası ile iyi uyum sağlarlar diyorum bende

• salihbocX S kullanıcısına yanıt
    Bu kişi blok listesinde "block" ve mesajı blokland

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIMERIDER -- 29 Ekim 2013; 10:59:39 >
  • TIMERIDER kullanıcısına yanıt
    güle güle diyecek lafın yok zaten
  •  Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
    Bu Resim Şarjdan Sonra Çekildi.

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
    Buda Gece Sabaha Kadar 6 Saatlik Bekleme Sonucu.

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
    Bu Resimde de 6 Saat Sonrası 2 Saatte Uçak Modunda Bekletildikten Sonra Çekildi.

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

yazılım versiyonu kaç ?Ben telefonu aldığımda turkcell ıvırzıvırları vardı ve kapatma ekranında falan turkcell vardı.nokia software updater ile güncelleme buldu aynı versiyonu yükledi ama turkcell programları gitti yani resmi kendi yazılımını yükledim.seninkide turkcell yazılımlımı ?
  • Evet Turkcell rom Yüklü Fakat Şarj Sorunu Var Diye GDR3 Update Yaptım Faydası Olur Diye Ama Yok :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlvidaMe -- 30 Ekim 2013; 13:28:28 >
    gdr denen yazılım beta aşamasında şu anda ve yazılımı kökten değiştirmiyor.Bence nokia software updater indir,çalıştır telefonu tak,o zaten gereken yazılımı indirir kurar tertemiz olur.
  • Tamam Yapıyorum Hemen.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.