Şimdi Ara

Nokia Katalog Koleksiyonumu Paylaşıyorum (SS'li) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
4
Favori
4.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elinizde sadece nokia mı var? Sony ericsson, motorola gibi markalarında varsa görmeyi isterim.
  • reis
  • Reis Hocam efsanedir zaten 'Nokia gibi' mobil alanında. Bir zamanlar Cep telefonu ile ilgilenmiş her kişi Reis-i Eagles'dan en az bir yorum almıştır hatta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lu£

reis

vaay Lue sen duruyon mu ya? :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sagolun. Zamanında 5800 ve öteki Nokia telefonlarım için sizin yazdıklarınızdan az faydalanmadım. Görmüşken bir teşekkür edeyim dedim. :)
    Bu arada güzel bir arşiv olmuş. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aspnux

Elinizde sadece nokia mı var? Sony ericsson, motorola gibi markalarında varsa görmeyi isterim.

7-8 tane samsung sony ericsson var.

• 6600'dan tut n95'e kadar birçok nokia telefon kullandım zamanında ne günlerdi be :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

quote:

Orijinalden alıntı: Lu£

reis

vaay Lue sen duruyon mu ya? :)

seni gördüğüme sevindim reis. iyi vakit geçiriyorduk.
  • Turbo diye girdim

• Hey gidi hey.

Ben senden önce bırakmıştım mobil cihazları ve mobil cihazlar bölümünü. En son 8 sene önce Sony Ericsson W800i aldım, 6 yıl sonra bozuldu E72 aldım. 2 sene de onu kullandım. Şimdi LG G2'm var fazlasıyla memnunum.

Bende de bi ara Turkcellkontör kartlarını karikatürlü çıkarıyodu onlardan vardı. Hala var ama bulmam lazım, bulursam eklerim.
  • Vay be duygulandım 6600 6680 7610 ve n70 kullandım bunların içinden
  • @PHI bi yerden sonra meşguliyetler farklı yana kayıp bırakıyor insan. :)

@Lu£ he ya. :) "gereksizler" zevkliydi o sıra.

@Aoi. eyvallah...
  • quote:

@PHI bi yerden sonra meşguliyetler farklı yana kayıp bırakıyor insan. :)

Aynen öyle...
  • uzman mobil :D baya uğraşmışsın anlaşılan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evdeki Sinek

uzman mobil :D baya uğraşmışsın anlaşılan

eyvallah. :)
  • Eskilerdensiniz . Eskiler kalmadı artık burada. Belki sizde beni hatırlarsınız. Mobilde de takılırdım eskiden .

Sizin N82 kullandığınız hatırlıyorum . Bende N82 alacaktım ama kasa soyulması nedeniyle N79 almıştım. Hala çalışıyor kerata .

N79u ilk aldığım gün güncelleme yaparken bozmuştum. Jaf kurarak düzeltmiştim . O panikle 6 saatimi almıştı , o günü hiç unutmam .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ` quaD. -- 22 Aralık 2013; 12:29:30 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Eskilerdensiniz . Eskiler kalmadı artık burada. Belki sizde beni hatırlarsınız. Mobilde de takılırdım eskiden .

Sizin N82 kullandığınız hatırlıyorum . Bende N82 alacaktım ama kasa soyulması nedeniyle N79 almıştım. Hala çalışıyor kerata .

N79u ilk aldığım gün güncelleme yaparken bozmuştum. Jaf kurarak düzeltmiştim . O panikle 6 saatimi almıştı , o günü hiç unutmam .

evet hatırlıyorum kullanıcı adından. bi çok isim vardı aslında @Network KILLER, @muRTah vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 22 Aralık 2013; 12:56:28 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Eskilerdensiniz . Eskiler kalmadı artık burada. Belki sizde beni hatırlarsınız. Mobilde de takılırdım eskiden .

evet hatırlıyorum kullanıcı adından. bi çok isim vardı aslında @Network KILLER, @muRTah vs.

murtah'ı siz yazınca bende hatırladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: İmplementor

quote:

Orijinalden alıntı: Vuh

Symbian kullanicisiyken gerek blogunuzdan gerek **** üzerinden baya bir faydalanmistim bilgilerinizden, hakkınız ödenmez
    Edit: sansurlenen kısım cep telefonu odaklı bir forum

Sanirim ****ten bahsediyorsunuz.

Aynen, **** ten bahsediyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.