Şimdi Ara

Nokia Katalog Koleksiyonumu Paylaşıyorum (SS'li)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
4
Favori
4.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Nokia Katalog Koleksiyonumu Paylaşıyorum (SS'li)

hangi yıl başladım bilmiyorum ama bi ara sürekli fuar fuar, dükkan dükkan gezer nokia katalogları toplardım. 1101'dan tut N82'ye kadar bi alay katalog arşivim var. aralarında 7610, 6230, 6600, 6680, N70, N80, N93i, N95 vs gibi bir çok meşhur model var. fotoğraf, bazı modelleri derleyip bir araya getirdiğim bir kolaj. (crop'lu tam boyut yükledim, modellere bakmak isteyenler için.)

N82'den sonra bıraktım, zaten nokia da kendini tekrar etmeye başlamıştı. her modeli ezbere bilir, teknik özelliklerini ezbere sayardım. eskiler bilir, forumda baya bi yardım eder, incelemeler & anlatımlar hazırlardım. haliyle bu kadar mesaj sayısına geldik. sonra kendi sitemi açmıştım.

beyler "uzman mobil" kolay olunmuyor beyler. :)

şimdi bakınca tam laleymişim diyorum kendime. işim gücüm mü yokmuş lan? yaklaşık son 3 yıldır girmiyorum. sadece okuyorum. özellikle konu dışı, otomobil bölümü, tv & dizi, android bölümü falan fişmekan. ayda 2-3 mesaj atarsam atıyorum.

hep sizin konularınızı görüyordum "şöyle yaptım SS'li, böyle bişey var SS'li" falan diye dedim bir de ben açayım, yad edeyim.

buradan @PHI'ye de selam gönderiyorum. -hehe dava arkadaşım.- :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 21 Aralık 2013; 20:48:44 >

• Symbian kullanicisiyken gerek blogunuzdan gerek **** üzerinden baya bir faydalanmistim bilgilerinizden, hakkınız ödenmez
    Edit: sansurlenen kısım cep telefonu odaklı bir forum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vuh -- 21 Aralık 2013; 20:37:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet, maxi cep'i diyosun.

eyvallah bu arada.
  • Duygulandim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oo tebrikler hocam cidden emek vermişsinişz ama başlığa ss li yazıverin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gktupc

oo tebrikler hocam cidden emek vermişsinişz ama başlığa ss li yazıverin

hehe ekledim. :)
  • Yarın gel işe başla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşsizliğin dibine vurmuşun be müdür

• Konularınızdan mesajlarınızdan baya faydanlanmıştım. Gerçekten symbian denilince ilk siz geliyosunuz aklıma.
  • Vay be Ne işsiz adammışın Ama kim bilir kaç kişiye yardımcı olmuşsundur.
  • sayende n79uma garmin yüklemiştim tarlada bile gps açıyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

Yarın gel işe başla

Seni haberdar etmeye gelmiştim önce davranmışsın
  • Hatirliyorum hocam seni w810'a da patch falan hazirlardin hey gidi günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhuntas -- 21 Aralık 2013; 21:01:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

evet, maxi cep'i diyosun.

eyvallah bu arada.

bi an kim böyle bir şey yapar diye düşündüm fakat sonra nick'e baktım ve... teşekkürler az yardımın dokunmadı nokia telefonum varken
  • Helal olsun.Ben de mi böyle birşey yapsam acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

Yarın gel işe başla

Konunun bomba yorumu

Microsoft Ceo'su iş teklif etti
  • Bende de en az bu kadar vardı attım çöpe attım diye hatırlıyorum belki duruyordur duruyosa atarım fotosunu. Katalog incelemenin zevki başkaydı be hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LiveForSpeed -- 21 Aralık 2013; 21:01:01 >
  • şuan baktığımda aşırı vakit geçiriyormuşum ama doğru yolu bulmuşum bi şekilde.

ama o girişimin de bi sonucu oldu sonuçta site açtım, php öğrendim, teknolojiye ilgim arttı, işleri daha detaylı öğrenmek istedim, bilg. müh. okudum vs vs.
  • maxi cep sizin mi?

• Vay be bizdede hala var bu nokia broşürlerinden. Özelliklerde 64k renk falan yazardı yeni telefonlarda sonra 256 k falan hey gidi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.