Şimdi Ara

NOKIA GPS SİSTEMİ ve NAVİGASYON KULLANIMI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
4
Favori
90.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: _Mairo_

Alıntı: nouwamba

YENI *** YENI *** Türkiye haritası 115 MB (Simdi daha genis)
    MAP ID-CODE 848
    Günceleme 02.02.2008

Total City Centers: 81
    Navigable City Centers: 61
    Total Road Length: 520.691 km.
    Total POI: 234.622
    City Centers (Settlements): 43.770
    Detailed Coverage: %46.97
    House Range: %2

MapID: 848

Burada bir link var da ben mi göremiyorum?

.oO°Oo.
  • sanırım şu anda kullandığımız harita bu olsa gerek çünkü Güncelleme 2 Şubat 2008 diyor..
  • burda kuzey kıbrıs için kullanabılecegın bı harıta warmı warsa hangısını yuklersem kıbrısta gps kullanabılırım?
  • Kullandığım Garmin 4.10.80, haritam 114MB.

Yukarıda bahsettiklerinizi bulamıyorum, ne Mairo'nun haber verdiği haritayı, ne bendeki haritanın güncellik durumunu. Nereden bakıyorsunuz harita yayın tarihine?

.oO°Oo.

quote:

Orjinalden alıntı: c.alkan

sanırım şu anda kullandığımız harita bu olsa gerek çünkü Güncelleme 2 Şubat 2008 diyor..
  • YENI *** YENI *** Türkiye haritası 115 MB (Simdi daha genis)
    MAP ID-CODE 848
    Günceleme 02.02.2008

yazıyo ya işte....

benim garminde 4.10.80 ve 114MB TR haritası...
  • hartitanın indirileceği link nerede ?

tamam en güncel harita bu anlaşıldı . nereden indireceğiz ? birde eskisinin üstünemi yüklenecek ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k.a.a.n. -- 5 Mayıs 2008; 16:44:12 >
  • hyr kaancım o sadece ön bilgi olarak werilmiş sanırım mairo arkadaşımız tarafından..
  • Hmm o zaman 114 mb lik haritamizi kullanmaya devam ediyoruz simdilik... Cok saolasin aydinlattigin icin.
  • Yakında düşer

.oO°Oo.
  • rica kaan

düşerse hemen yayınlarız
  • @davedevil ne menem bi memleketmis hic bisey yapilmio garmin adam yerine bile koymamis rum kesmi war bura yoq arkadas nasi istir bu yau aramadiim yer kalmadi bulamadim haritai

bu arada yazmayi unuttum c.alkan cok gusel bi paylasim emegine saglik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burcink -- 6 Mayıs 2008; 1:57:26 >
  • Telefon-GPS cihazları bir yana, Mobil GPS cihazlarında da Türkiye'yi, yavru vatanı en kapsamlı içeren ne var? Mesela ben NavTürk'ten umutluydum, ama elin Garmini geldi, memleketimi bana adım adım gezdirmeye başladı. Şimdi sevinsem mi üzülsem mi?

Hayır, sektörü destekleyip alalım diyeceğim, hepsiburada symbian Route programları 150-200 YTL. Güç yetiremeyiz. Bir de kapsamından emin olaydık...

.oO°Oo.
  • Bahsedilen 848 kodlu yeni harita ben denemedim.
    114 lüğün aynısı olabilir...

pass varsa: GSM
    h**p://rs272.r a p i d s h a re .com/files/79959126/nav10.part1.rar
    h**p://r a p i d s h a r e.com/files/79968022/nav10.part2.rar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi some_one -- 6 Mayıs 2008; 10:52:03 >
  • en güzeli garmin.. otomatik yeni haritaları download edebiliyoruz.. navturk'e para vermeninde hiç anlamı yok.. il sayısı sınırlı ve Garmin'in yerini asla tutamaz..

@burçin: teşekkürler
  • Turkiye topografik haritasi(ogoksel arkadasimiz tarafindan hazirlanmistir)

http://rapidshare.com/files/56532456/GMAPSUPP.part1.rar

http://rapidshare.com/files/56525344/GMAPSUPP.part2.rar

quote:

Orjinalden alıntı: efes34

garmin için türkiye topografik haritası bilen var mı acaba?

• Nokia E 50 de garmin çalışıyormu.Bu konuda bilgisi olan varmıdır ?
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: c.alkan

eğer GPS modülüne sahipseniz GPS sistemi ÜCRETSİZDİR!!!

alıntı yaptığım yazıda şöyle bir bölüm var : o yüzden sordum

ing assisted data involves the transmission of some amounts of data through your service provider’s network. Typically getting the GPS connection with A-GPS requires less than 10kB of data being transferred.

All data transmission costs are paid by the user. Outside your home cellular network, that is, while roaming, the costs may vary. Contact the service provider for information about data transmission costs.

GPS harici kullanımlarda GPRS bağlantısı kurulabiliyor.. mesela NOKIA MAPS'de...

• Arkadaşlar bende N95 8GB aldım dün fakat bir türlü uyduya bağlanamıyor. GPS'e giriyorum telefondan.

Uydu durumua basıyorum;

3
    27
    19
    32

Böyle değerler çıkıyor fakat bağlanmıyor. 30 dk boyunca bağlanmasını bekledim devamlı bu tür değişken değerler çıktı. Garmin'i yükledim ordada aynı şekilde bağlanmadı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chryin

Arkadaşlar bende N95 8GB aldım dün fakat bir türlü uyduya bağlanamıyor. GPS'e giriyorum telefondan.

Uydu durumua basıyorum;

3
    27
    19
    32

Böyle değerler çıkıyor fakat bağlanmıyor. 30 dk boyunca bağlanmasını bekledim devamlı bu tür değişken değerler çıktı. Garmin'i yükledim ordada aynı şekilde bağlanmadı..

bağlanman için açık alana ve mutlaka tuş takımların açık olması lazım.

garminde ilaçlamanı flan yaptın mı?
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ugur73

Turkiye topografik haritasi(ogoksel arkadasimiz tarafindan hazirlanmistir)

http://rapidshare.com/files/56532456/GMAPSUPP.part1.rar

http://rapidshare.com/files/56525344/GMAPSUPP.part2.rar

quote:

garmin için türkiye topografik haritası bilen var mı acaba?

125mb lık haritayı indirdim buldum. isminiGMAPSUP3.ımg yaptım. eski
    GMAPSUPp.UNL dosyasını kopyalayıp pyi de 3olarak değiştirdim ve garmin klasörüne attım fakat programdaki haritalarda yeni haritayı göremedim buna ayrı key mi gerekiyor acaba?

yeni haritanın ilaçlanması farklı.aynı ilaçlama programını kullanıyorsun ama 848 değerini kullanarak numara alıyorsun.bunu yapmışmıydın?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.