Şimdi Ara

NOKIA GPS SİSTEMİ ve NAVİGASYON KULLANIMI (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
333
Cevap
4
Favori
90.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yarın açık havada Garmin' çalıştırın; uyduya bağlansın, büyük ihtimalle harita görünmeye başlayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emperor84

nokia maps var bende, daha garmini yüklemedim fakat nokia maps de bulunduğum ilçein haritası yok, sadece büyükşehirlermi var anlamadım, garminde bulabilirmiyiz acep, şu garibe bir yardım ??

Aradığın ilçe kesin var mıdır bilemiyorum ama bir çok GPS programı denedim en detaylı haritanın Garmin' de olduğunu gördüm.

Hatta aradığın ilçeyi (hangi ilde olduğunu da belirt) söyle Garmin' in haritasından bakıp sana bilgi verelim.
  • arkadaşalr reis arkadaşın sitesinden anlattığı gibi yükledim garnmini ,ama bağlanmıyor bloututh bağlantısı arıyor gps bağlanmıyor lisans numarası istiyor ilaçlamayı felan yaptım, daha ayrıntlı anlatan varmı? yada başka bedava navigasyon varmı?
  • arkadaşlar garmin de kullanılan haritalar navteq den, navteq de Nokianın bir şirketidir. :)
  • arkadaşlar Garmini açarken "birim numarası 167........72 kullanılarak haritalar açılamıyor" şeklinde uyarı alıyorum.
    ben gene de tamam deyip devam et diyorum( ayrıca satın al ve ürün kodu gir de çıkıyor)
    harita gör deyince de NO MAP çıkıyor.
    kurulumda hatamı yapmışımdır?
    tekrar yüklememmi gerekir?
  • neyse Garmini silip tekrar kurdum sorun çözüldü.
    yalnız Garmini herkes övmüş ama ben pek beğenmedim,haritası belki çok ayrıntılı ama kullanışsız ve de menüsü karışık.
    daha önce Route66 kullanmıştım samsung telefonumda o daha kullanışlı ve pratikmiş.seyir esnasında tuşlara atanmış kısayollarla ekranın rengini,bakış açısını vs. herşeyi değiştirebiliyordum.
    Garminde ise rota bile belirleyemedim illa adres girmemi istiyor.ben ise anahtar sözcük girerek istediğim yeri seçmek istiyorum.
    bi de bulunduğum yerin koordinatlarını kaydedip tekrar bu kayıtlı yere navigasyon yapmak Route66 da çok kolaydı,Garminde nasıl bulamadım.
    N78 için Route66 varmıdır?crackli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cüneyttan -- 26 Eylül 2009; 19:41:45 >
  • beyler ben nokia maps kullanıyorum map leri ovi.com dan yükledim
    nokia n95 8gb da nasıl konum alıncagı yazıyodu ilk sayfada ole yaptım ancak
    uydu durumuna tıklıyorum (uydu verisi yok ) diyor ne yapmam lazım
  • arkadaşlar e63 te bluetooth gps kullanıyorum.haritalardan olduğum yeri hareket halinde ve dururken görebiliorum.adresi girip sür dedğimde ise beni navige etmiyor.acaba navigasyon ücretli olduğu için mi olmuyor?bunun çözümü yok mudur?
  • kontur gıtmeden bu gps e garmını sadece bluetooth uzarındenmı kullanabılıyoruz? dısarda?
  • ellerine saglık agzına saglık. cok güzel bir anlatım tesekkurler. yeni üye oldum bende ve ilk girdiğim bu konu oldu.. ama maalesefhttp://rapidshare.com/files/111124870/garmin_anlat__305_m.doc linki silinmiş. ve tamamlıyamıyorum.. yardımcı olursanız sevinirim. tesekkurler...
  • arkadaslar garmın ıcın bana lınk atarmısınnn .. e71 e yuklıcemde sa ygılar
  • Sonunda Nokia'nın ürünlerindeki GPS'i bilen birilerini buldum sanırım?! :D

2 gün önce Nokia Booklet 3G aldım. Ancak ne yaptıysam, ne ettiysem, ne denediysem GPS'i bir türlü göremedim.
    Nokia'yı aradım. Ovi Maps Gadget'ı kurdum ancak yine de sinyal alamadım.
    Yarım ingilizcem ile yabancı sitelere baktığımda (anladığım kadarııyla) millet google earth ile bile kullanıyormuş!
    ben daha aktif etmeyi beceremedim.

Nokia Booklet 3G'de GPS'i nasıl kullanabiliriz?

Not: Denetim Masası altında, konum ve algılayıcılara girdiğimde "yüklü algılayıcı yok" diyor. Ancak 2 satır altında ise "Algılayıcı Etkin" diyor.
  • Hort
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.