Şimdi Ara

NOKIA GPS SİSTEMİ ve NAVİGASYON KULLANIMI (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
4
Favori
90.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar gps verisine gırdıgım zaman uydu arıo bulamıyorum neden dır acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: wildermess

arkadaşlar dediğim şu
    nokia maps'a yıllık üye oldum ödeme yaptım
    bunun dışında bağlantı ücreti olarak şebekeye (turkcelle)ödeme yapıyormuyuz ?

hayır yapmıyosun
  • ben ilaç olayı çıkmadan önce bir senelik lisans satın aldım
  • quote:

Orjinalden alıntı: scarycanary

ben ilaç olayı çıkmadan önce bir senelik lisans satın aldım

genelde belli bir süre sonra hallediliyor.beklemek yeterli
  • arkadslar ben bu ılk sayfada anlatılan gps verisi yazan yere gırıoyorum uydu arıyorum ama bulmuyor nedendır acaba
  • muhtemel bağlantı sorunlarından birini yaşıyosundur

Eğer herhangi bir uydu sinyali bulunmazsa, aşağıdakiler ele alın:

Elinizin GPS antenini kapatıp kapatmadığını kontrol edin
    İçerideyseniz, daha iyi bir sinyal almak için dışarı çıkın
    Dışarıdaysanız, daha açık bir alana ilerleyin.
    Hava koşulları kötüyse, sinyal gücü de etkilenebilir.
    Bir GPS bağlantısının oluşması için geçen süre birkaç saniyeden birkaç dakikaya kadar değişebilir.
    GPS bağlantısı kurulurken ekran koruyucu kullanmayın
    http://www.nokia.com.tr/A4879084
  • nokia mapsa gırdıgım zaman dunya harıtası acılıo ve baglantı gereklı dıo ben reddedıyorum ve sag assagıda trafık lambaları gıbı sarı yanıo yesıl yanması ıcın beklıcemmı yoksa herhangı bısı yapmam gerekıomu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: necapogas

nokia mapsa gırdıgım zaman dunya harıtası acılıo ve baglantı gereklı dıo ben reddedıyorum ve sag assagıda trafık lambaları gıbı sarı yanıo yesıl yanması ıcın beklıcemmı yoksa herhangı bısı yapmam gerekıomu?

yeşil olması için açık alanda mutlaka tuştakımların açık şekilde bekleyeceksin.yeşil olduklarında bağlanmışsın demktir.dünyayı zoom layarak yerini göre bilir haritayı önüne alabilirsin.
  • http://rapidshare.com/files/111124870/garmin_anlat__305_m.doc bu link kırık başka nasıl ulaşabilirim buraya?
  • Merhaba,

N958GB kullanıyorum, Reis-i Eagles'ın söylediği gibi 4.20 sürümünü kurdum (en azından ben o şekilde kurduğumu sanıyorum ) uzak gps kısmından ekli gps'i seçmek istediğimde sadece bluetooth gps seçebileceğim tek satırlı bir menü geliyor. Sadece Garmin gps cihazına bağalanabilir gibi bir yazı yazıyor.
    Başka bir N958GB için yükleme yapmıştım, onda da güvenlik uyarıları aldığım için farklı kaynaklardan dosyalar alıp yüklemiştim, ama sonunda yüklenmişti.
    İkinci telefona yüklemeyi bir türlü başaramadım, sorunsuz yükleme yaptığım denemelerde de sadece bluetooth gps bağlantısı yapabildim.
    Yardımlarınızı bekliyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kilicturan

Merhaba,

N958GB kullanıyorum, Reis-i Eagles'ın söylediği gibi 4.20 sürümünü kurdum (en azından ben o şekilde kurduğumu sanıyorum ) uzak gps kısmından ekli gps'i seçmek istediğimde sadece bluetooth gps seçebileceğim tek satırlı bir menü geliyor. Sadece Garmin gps cihazına bağalanabilir gibi bir yazı yazıyor.
    Başka bir N958GB için yükleme yapmıştım, onda da güvenlik uyarıları aldığım için farklı kaynaklardan dosyalar alıp yüklemiştim, ama sonunda yüklenmişti.
    İkinci telefona yüklemeyi bir türlü başaramadım, sorunsuz yükleme yaptığım denemelerde de sadece bluetooth gps bağlantısı yapabildim.
    Yardımlarınızı bekliyorum...

dostum sen galiba iğnesini yapmamışsın.

yardımlı ve ekli GPS seçeneği çıkıyor çünkü.

anlatımı tekrardan gözden geçir.atladığın bir yer var.

• Reis'in anlattığı 4.20 kurulumu, sıfırdan kurulum olarak oluyor mu, yoksa önce daha düşük olan bir sürümü yükleyip upgrade mi etmem gerekli?
  • Arkadaşlar bana İngiltere haritası lazım.Hangisi olduğunu gösterirmisiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kilicturan

Reis'in anlattığı 4.20 kurulumu, sıfırdan kurulum olarak oluyor mu, yoksa önce daha düşük olan bir sürümü yükleyip upgrade mi etmem gerekli?

eskisi varsa sil sıfırdan kur.reis in anlatımı sıfırdan kurman için kusursuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilengiz -- 11 Ağustos 2008; 13:06:04 >
  • Çok işime yaradı bilgiler saol dostum..
  • http://rapidshare.com/files/111124870/garmin_anlat__305_m.doc

yukarıda verilen anlatım linki malesef açılmıyor yardımcı olurmusunuz?
    birde nokia maps te açık olmayan yani üyelik isteyen maps programı dan farklı garmin için durum nedir? yani ondada dolaşım için üyelik gerekiyor mu?
  • Linkteki ****** olan yerlere r a p i d s h a r e yazmak gerekiyor. Ben yazıp denedim ama dosya silinmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akay635 -- 11 Ağustos 2008; 15:35:31 >
  • şuan düzeltilme aşamasında

GARMIN ücretsiz
  • http://rapidshare.com/files/111124870/garmin_anlat__305_m.doc

peki açıklama yapan arkadaş tekrar atabilirmi bu konuyu. teşekkürler.
  • Selam,
    Yardımlarınızla Garmin 4.20 yükledim, bu sefer de Reis'in söylediği sorunla karşılaştım. İlk arama sırasında uyduyu bulamadığından, şimda haritayı göremiyorum. Araçlar kısmından harita tara dediğimde o anki konumumu haritada gösteriyor, seyir halindeyken de sıradaki sokak adlarını vs gösteriyor ancak yolları göremiyorum, bomboş bir ekran. Bunun bir çözümü var mı, yoksa yeniden mi yüklemeliyim?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.